Siatkówka plażowa – World Tour Finals: Kantor i Łosiak zagrają w finałach!

Po perfekcyjnej fazie grupowej, Piotr Kantor i Bartosz Łosiak bez straty seta przeszli również przez ćwierćfinał World Tour Finals w Hamburgu. Dzięki temu nasi reprezentanci zagrają jutro o finały.

W ćwierćfinale turnieju jedyny polski duet, biorący udział w tegorocznych finałach World Tour, trafili na parę gospodarzy – Markusa Boeckermanna i Lorenza Schumanna. Niemcy od początku spotkania nie potrafili znaleźć argumentów, dzięki którym mogliby zagrozić naszej parze.

Przez cały mecz nie zdobyli ani jednego punktu z zagrywki. Blok również nie wychodził im najlepiej (w tym elemencie przegrali z Kantorem i Łosiakiem 2:6). Biało-czerwoni doskonale grali natomiast swoje.

Oba sety przebiegły w bardzo podobny sposób – jeszcze przed przerwą techniczną Polacy budowali sobie przewagę, a później bardzo pewnie ją powiększali, bez problemów wygrywając spotkanie.

Dzięki temu Piotr Kantor i Bartosz Łosiak bez straty choćby jednego seta dotarli do fazy finałowej. Jutro powalczą z Amerykanami – Dalhausserem i Luceną – o możliwość gry w wielkim finale.


Ćwierćfinał World Tour Finals:
Łosiak/Kantor vs. Boeckermann/Schumann (Niemcy) 2:0 (21:14, 21:14)

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password