Siatkówka: Wyjątkowi goście na XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera!

W Tauron Arenie podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera nie zabraknie gości honorowych. Swoją obecnością imprezę uświetnią Wilfredo Leon oraz… Cezary Pazura! 

Obaj grają znakomicie. Tyle że ten pierwszy w siatkówkę, a drugi przed szklanym obiektywem tudzież na deskach przeróżnych teatrów. Dalsze prezentowanie sylwetek obu panów jest zbędne. Wszyscy bowiem doskonale znają jednego z najlepszych siatkarzy świata, pragnącego reprezentować biało-czerwone barwy Wilfreda Leona i kultową postać polskiego kina komediowego Cezarego Pazurę.

W dniach 11-13 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie obaj podziwiać będą siatkarskie zmagania w ramach XV Memoriału Wagnera! Dla Pazury i też prawdopodobnie dla Leona będzie to pierwsza okazja na oglądanie turnieju z wysokości trybun. Popularny aktor całkiem nieźle radził sobie w siatkówkę w czasach młodości. Sukcesy odnosił w rozgrywkach akademickich. Dodajmy, że pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie wychowało się wielu znanych siatkarzy na czele z Wiesławem Gawłowskim czy Edwardem Skorkiem. Pazura doskonale pamięta także czasy złotej kadry Huberta Jerzego Wagnera.

Nie mniej ciekawą postacią, która uatrakcyjni nieco memoriał jest Wilfredo Leon. W krakowskiej hali podobno pełnić będzie pewną funkcję. Organizatorzy imprezy nie zdradzają jednak szczegółów. Pozostaje czekać do 11 sierpnia! Oprócz reprezentacji Polski w memoriale zagrają ekipy z Kanady, Francji oraz Rosji.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password