Siatkówka: Zbliża się już XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia

 W dniach 23-24 września br. Murowana Goślina będzie organizatorem prestiżowego siatkarskiego wydarzenia. W hali widowiskowo-sportowej przy ul. Mściszewskiej 10 odbędzie się XIII Memoriał Arkadiusza Gołasia.

W tym roku wystąpią:

– finalista siatkarskiej Ligi Mistrzów – zespół Berlin Recycling Volleys,

– brązowi medaliści rozgrywek ligowych 2016/2107 Jastrzębski Węgiel,

ONICO Warszawa – trenowani przez Stephane’a Antigę,

– zawodnicy GKS Katowice trenowani przez drugiego trenera Reprezentacji Polski Piotra Gruszkę.

Kolejny memoriał to nowe emocje i drużyny. Spośród zaproszonych zespołów tylko Jastrzębski Węgiel występował wcześniej w Murowanej Goślinie (w 2015 roku wygrał memoriał). To zresztą dzięki jego rekomendacji kibice obejrzą w akcji berlińczyków powadzonych przez Australijczyka Luke’a Reynoldsa. – Z zainteresowaniem kibiców spotkał się także występ stołecznego klubu ONICO, który po pozyskaniu sponsora stał się jednym z faworytów PlusLigi – mówi Anna Sumelka, organizatorka kolejnych edycji Memoriału A. Gołasia.

Wydarzenie to będzie nie tylko świętem siatkówki na najwyższym poziomie. Towarzyszyć mu będą: aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na potrzebujące dzieci z terenu naszej gminy.

Dzień wcześniej, 22 września, odbędą się także warsztaty siatkarskie dla dzieci z terenu gminy Murowana Goślina. Co roku setka młodych pasjonatów siatkówki ma okazję odbyć trening prowadzony przez słynnych graczy. W tym roku miłością do siatkówki będą zarażać goślińskich uczniów zawodnicy drużyny Jastrzębski Węgiel.

23-24.09.2017
hala widowiskowo-sportowa, Murowana Goślina, ul. Mściszewska 10

Półfinały, sobota 23.09.2017 r.

godz. 13:00 JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GKS KATOWICE

godz. 16:00 oficjalne otwarcie imprezy

godz. 17:00 ONICO WARSZAWA – BERLIN RECYCLING VOLLEYS

Niedziela 24.09.2017 r.

godz. 13:00 Mecz o 3. miejsce

godz. 16:00 Finał

 

BILETY – XIII MEMORIAŁ ARKADIUSZA GOŁASIA

 

CENY BILETÓW:

  • Bilet jednodniowy sobota: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy,
  • Bilet jednodniowy niedziela: 45 zł normalny, 30 zł ulgowy,
  • Karnet dwudniowy: 70 zł normalny, 50 zł ulgowy,

ZNIŻKI:

Bilety ulgowe przysługują uczniom urodzonym po 01.01.2002 r. posiadającym ważną legitymację upoważniającą do zniżki. Wstęp dla dzieci do 3 roku życia bez zajmowania osobnego miejsca – bezpłatny. Weryfikacja biletów ulgowych będzie następować przy wejściu na halę w dniu imprezy. Osoby nie posiadające zniżek będą zobowiązane do stosownej dopłaty.

Zakup biletów ulgowych przysługuje również posiadaczom Karty Dużej Rodziny w Murowanej Goślinie. Wejście na halę po okazaniu karty oraz potwierdzeniu tożsamości uczestnika.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password