Skoki na trampolinie – MŚ: Półfinał nie dla Polaków

Słabo zaprezentowali się reprezentanci Polski w kwalifikacjach Mistrzostw Świata w skokach na trampolinie. Nasi gimnastycy nie zakwalifikowali się do półfinału i odpadli w rywalizacji indywidualnej. 

Embed from Getty Images

Po ostatnich niezłych występach Polaków zawodach cyklu Pucharu Świata liczyliśmy, że w Sofii przynajmniej jednemu z nich uda się awansować do półfinału. Niestety nasi gimnastycy w kwalifikacjach zawodów indywidualnych popełniali błędy i ostatecznie uplasowali się na odległych lokatach. Łukasz Jaworski z notą 104,425 pkt uplasował się na 50. pozycji, natomiast Artur Zakrzewski z wynikiem 74,510 pkt był 77.

Kwalifikacje mężczyzn wygrał Rosjanin Dmitrij Uszakow (115,260 pkt), a wśród pań najlepsza była Chinka Lingling Liu (104,980 pkt). Do półfinału awansowało 24. zawodników i zawodniczek.

Biało-czerwoni jutro wezmą jeszcze udział w kwalifikacjach nieolimpijskiej konkurencji skoków synchronicznych.

Mateusz Górecki2036 Posts

Z portalem igrzyska24.pl związany od początku jego istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin, które tworzą razem mieszankę wybuchową - łyżwiarstwa figurowego, karate, strzelectwa, wspinaczki sportowej, łucznictwa czy szermierki. Korespondent portalu podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. Poza sportem zainteresowany muzyką i literaturą sensacyjną.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password