Skoki narciarskie: Bez zmian w składzie na Klingenthal

Za nami inauguracja w Kuusamo, teraz skoczkowie udadzą się do Niemiec, do Klingethal, miasta, które w ostatnich latach zazwyczaj gościło inaugurację Pucharu Świata. Na skoczni Vogtland Arena, na której parokrotnie wygrywał Kamil Stoch, zobaczymy tych samych reprezentantów Polski.

Stefan Horngacher w wywiadzie po dzisiejszym konkursie przyznał, że nie dojdzie do zmian w składzie przed konkursami w Klingenthal. Trener zapewne chce by zawodnicy zyskali pewność siebie, nawet jeśli w Finlandii nie udało się im zapunktować, jak Olkowi Zniszczołowi i Klemensowi Murańce. Oprócz nich zobaczymy tam rzecz jasna Kamila Stocha, Maćka Kota, Piotr Żyłę, Stefana Hulę i Dawida Kubackiego. W Saksonii w sobotę odbędzie się pierwszy w sezonie konkurs drużynowy, a w niedzielę trzeci indywidualny. Oczywiście będziemy relacjonować je na żywo na naszym portalu.

Szymon Frąckiewicz537 Posts

Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Fan muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password