Skoki narciarskie – MŚJ: Znamy już skład kobiet

Niedawno poznaliśmy skład mężczyzn na zbliżające się Mistrzostwa Świata Juniorów, dziś Polski Związek Narciarski podał skład kobiet. Do Stanów Zjednoczonych polecą dwie nasze reprezentantki. Które podopieczne Sławomira Hankusa się tam wybiorą?

Otóż będą to Anna Twardosz i Kinga Rajda. Są to w tej chwili nasze dwie najlepsze zawodniczki w tej kategorii wiekowej. Ostatnio nieźle zaprezentowały się w zawodach Alpen Cup w niemiecki, Schonach. Dwukrotnie w pierwszej dziesiątce uplasowała się Kinga, natomiast Anna zajęła 11 i 10 miejsce.

Trener Sławomir Hankus podkreśla, że szesnastoletnia Kinga poczyniła postępy i zaczęła oddawać w ostatnim czasie dobre, równe skoki, jednak wciąż nie prezentuje 100% swoich możliwości. Rok młodsza od niej Twardosz również radzi sobie coraz lepiej, jednak potrzebuje jeszcze nieco częstszych skoków, by ustabilizować formę.

Szymon Frąckiewicz472 Posts

<p>Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password