Skoki narciarskie – PK: Bez Polaków w Erzurum

W najbliższy weekend Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich przenosi się do Erzurum w Turcji. Na odbudowanych obiektach Kiremitliktepe odbędą się dwa konkursy indywidualne, jednak ze względów bezpieczeństwa nie wystąpią w nich Biało-Czerwoni.

Tureckie obiekty, które gościły Uniwersjadę w 2011 roku, w najbliższy weekend po raz trzeci w historii zorganizują zawody Pucharu Kontynentalnego mężczyzn (wcześniej w 2010 i 2011 roku). Niedawno oddano je z powrotem do użytku po rekonstrukcji wymuszonej osunięciem się w 2014 roku wzgórza, na którym są położone.

Autor: Eğitmen Mahmut (Praca własna) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], Wikimedia Commons

Podobnie jednak jak w przypadku zbliżającego się EYOF-u, Polski Związek Narciarskie zdecydował, że ze względów bezpieczeństwa nie wyśle tam swoich zawodników. Na tureckich skoczniach nie zobaczymy więc kadry Roberta Mateji, która wykorzysta ten czas na treningi w Szczyrku.

Szymon Frąckiewicz473 Posts

<p>Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password