Soczi 2014: Polacy poprowadzą zabawę na RusSkich Gorkach

Michał Sieczko i Dariusz Ślęzak, bardziej znani jako DJ Mikee i DJ Ucho poprowadzą zabawę dla kibiców zgromadzonych przy skoczni RusSki Gorki podczas wszystkich konkursów skoków narciarskich na zbliżających się Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.

Wszystko zaczęło się od pomysłu Michała Sieczko, który w 2002 roku przekonał FIS i Tatrzański Związek Narciarski do małej zmiany wizerunku skoków narciarskich i wzbogacenie pozasportowej części imprezy. Podczas zawodów PŚ w Zakopanem po raz pierwszy pojawiła się oprawa artystyczna. W 2012 roku DJ Mikee wraz z Darkiem Ślęzakiem (DJ Ucho) utworzyli profesjonalną grupę Crowd Supporters zajmującą się oprawą imprez.

Na przełomie roku Crowd Supporters poprowadzili zawody Turnieju Czterech Skoczni w niemieckim Garmisch-Partenkirchen. Wcześniej w 2013 roku mogliśmy ich usłyszeć na MŚ w siatkówce plażowej oraz na skoczni w Predazzo podczas MŚ w narciarstwie klasycznym we włoskim Val di Fiemme – TUTAJ próbka. To właśnie podczas MŚ do grupy zgłosili się przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Wiadomo, że przy skoczni olimpijskiej RusSki Gorki usłyszymy utwór „Chodź ze mną” łódzkiej grupy Power of Trinity – TUTAJ.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password