Softball – Japan Cup: Niesamowity finał w wykonaniu Japonek! Australijki z brązem

Amerykanki jednak nie obroniły tytułu w japońskim turnieju! Reprezentantki gospodarzy nie miały dziś sobie równych i rozbiły obrończynie tytułu aż 9-1! Brąz, zgodnie z przewidywaniami, trafił do Australijek, które pokonały Tajwanki 4-1.

Wczoraj pisaliśmy, że większe szanse na złoto dajemy Amerykankom. Chyba każdy miał takie przypuszczenia. Japonki zgrały dziś jednak fenomenalnie. Już w pierwszym inningu nie dały zawodniczkom ze Stanów szans zdobywając w nim 4 punkty! W kolejnym było już tylko 1-2, jednak reprezentantki gospodarzy miały wszystko pod kontrolą, a ten punkt Amerykanek okazał się ich jedynym w całym finale. Takiej deklasacji chyba nikt nie był w stanie przewidzieć.

Zgodnie z przewidywaniami potoczył się mecz o 3. miejsce. Australijki pewnie pokonały zawodniczki z Tajwanu 4-1 i powtórzyły wyczyn sprzed roku. Mecz nie miał szczególnie ciekawego przebiegu, a pierwsze punkty zostały zdobyte dopiero w czwartym inningu.

Finał
Japonia 
– Stany Zjednoczone 9-1

Mecz o 3. miejsce
Australia
– Tajwan 4-1

Klasyfikacja końcowa
1. Japonia
2. Stany Zjednoczone
3. Australia
4, Tajwan

Szymon Frąckiewicz464 Posts

<p>Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password