Starty Polaków – 10 grudnia

10:00 – Snowboard – Puchar Europy w Hochfugen – slalom gigant równoległy – kwalifikacje (Aleksandra Król, Weronika Biela, Karolina Sztofkisz, Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)

10:00 – Biathlon – Puchar IBU – Bieg pościgowy kobiet (Anna Mąka, Kinga Mitoraj, Kamila Żuk, Karolina Pitoń)

10:30 – Narciarstwo alpejskie – Puchar Świata – Sankt Moritz – supergigant kobiet (Maryna Gąsienica-Daniel)

11:30 – Biegi narciarskie – Puchar Świata – 10 km. stylem dowolnym w Davos (Ewelina Marcisz, Martyna Galewicz)

11:30 – Bobsleje – Puchar Świata – Winterberg – zawody czwórek (Mateusz Luty, Kamil Masztak, Łukasz Miedzik oraz Grzegorz Kossakowski)

12:30 – Biathlon – Puchar IBU – Bieg pościgowy mężczyzn (Tomasz Jakieła, Mateusz Janik, Tomasz Zięba)

13:00 – Snowboard – Puchar Europy w Hochfugen – slalom gigant równoległy – finały (ew. Aleksandra Król, Weronika Biela, Karolina Sztofkisz, Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk)

13:45 – Biegi narciarskie – Puchar Świata – 15 km. stylem dowolnym w Davos (Maciej Staręga, Jan Antolec, Dominik Bury)

14:10 – Biathlon – Puchar Świata – Sztafeta 4 x 6 km. kobiet (Weronika Nowakowska, Krystyna Guzik, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz)

15:30 – Skoki narciarskie – Puchar Świata – Titisee-Neustadt – konkurs indywidualny (Jakub Wolny, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch)

16:50 – Łyżwiarstwo szybkie – Puchar Świata – Salt Lake City – 1000 metrów, grupa B (Kaja Ziomek)

17:35 – Łyżwiarstwo szybkie – Puchar Świata – Salt Lake City – 1000 metrów, grupa B (Zbigniew Bródka, Piotr Michalski, Konrad Niedźwiedzki, Sebastian Kłosiński)

18:35 – Łyżwiarstwo szybkie – Puchar Świata – Salt Lake City – 3000 metrów, grupa B (Katarzyna Woźniak, Magdalena Czyszczoń, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek, Katarzyna Bachleda-Curuś)

20:30 – Łyżwiarstwo szybkie – Puchar Świata – Salt Lake City – 1000 metrów (Natalia Czerwonka)

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password