Strzelectwo – Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

KARABIN PNEUAMTYCZNY 10 M KOBIET (szczegóły)

1. Yi Siling (Chiny) 502.9

2. Sylwia Bogacka (Polska) 502.2

3. Yu Dan (Chiny) 501.5

4. Katerina Emmons (Czechy) 500.3

5. Jamie Lynn Gray (USA) 499.7

6. Elaheh Ahmadi (Iran) 499.1

7. Sarah Scherer (USA) 499.0

8. Daria Vdovina (Rosja) 498.5

47. Paula Wrońska (Polska)

 

PISTOLET PNEUMATYCZNY 10 M KOBIET (szczegóły)

1. Guo Wenjun (Chiny) 488.1

2. Celine Goberville (Francja) 486.6

3. Olena Kostevych (Ukraina) 486.6

4. Liubob Yaskevich (Rosja) 486.0

5. Victoria Chaika (Białoruś) 485.2

6. Su Yuling (Chiny) 484.6

7. Zorana Arunovic (Serbia) 483.5

8. Lenka Maruskova (Czechy) 482.6

44. Beata Bartków-Kwiatkowska

 

PISTOLET 25 M KOBIET (szczegóły)

1. Kim Jangmi (Korea Poludniowa) 792.4

2. Chen Ying (Chiny) 791.4

3. Olena Kostevych (Ukraina) 788.6

4. Zorana Arunovic (Serbia) 787.3

5. Kira Mozgalova (Rosja) 786.9

6. Zsofia Csonka (Węgry) 784.0

7. Jo Yong Suk (KRLD) 782.3

8. Tanyaporn Prucksacorn (Tajlandia) 778.4

 

KARABIN 3 POSTAWY KOBIET (szczegóły)

1. Jamie Lynn Gray (USA) – 691.9

2. Ivana Maksimovic (Serbia) – 687.5

3. Adela Sykorova (Czechy) – 683.0

4. Sylwia Bogacka (Polska) – 681.9

5. Snjezana Pejcic (Chorwacja) – 681.9

6. Barbara Engleder (Niemcy) – 680.8

7. Daria Vdovina (Rosja) – 680.8

8. Agnieszka Nagay (Polska) – 678.2

 

TRAP KOBIET (szczegóły)

1. Jessica Rossi (Włochy) 99

2. Zuzana Stefecekova (Słowacaja) 93

3. Delphine Reau (Francja)93

4. Alessandra Perilli (San Marino) 93

5. Fatima Galvez (Hiszpania) 87

6. Suzanne Balogh (Australia) 87

7.Satu Makela-Nummela (Finlandia) 70

8. Elena Tkach (Rosja) 70

 

SKEET KOBIET (szczegóły)

1. Kimberly Rhode (USA) 99 (Rekord Olimpijski)

2. Wei Ning (Chiny) 91

3. Danka Bartekova (Słowacja) 90

4. Marina Belikova (Rosja) 90

5. Chiara Cainero (Włochy) 89

6. Christine Wenzel (Niemcy) 89

7. Therese Lundquist (Szwecja) 67

8. Francisca Crovetto Chadid (Chile) 66

 

KARABIN PNEUMATYCZNY 10 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Alin George Moldoveanu (Rumunia) 702.1

2. Niccolo Campriani (Włochy) 701.5

3. Gagan Narang (Indie) 701.1

4. Wang Tao (Chiny) 700.4

5. Peter Hellenbrand (Holandia) 699.8

6. Pierre Edmond Piasecki (Francja) 699.1

7. Illia Charheika (Białoruś) 698.6

8. Ole Magnus Bakken (Norwegia) 691.5

 

PISTOLET PNEUMATYCZNY 10 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Jin Jongoh (Korea Południowa) 688.2

2. Luca Tesconi (Wlochy) 685.8

3. Andrija Zlatic (Serbia) 685.2

4. Pang Wei (Chiny) 683.7

5. Oleh Omelchuk (Ukraina) 683.6

6. Pablo Carrera (Hiszpania) 683.3

7. Joao Costa (Portugalia) 682.3

8. Kai Jahnsson (Finlandia) 679.1

 

PISTOLET DOWOLNY 50 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Jin Jongoh (Korea Poludniowa) 662.0

2. Choi Yung Rae (Korea Południowa) 661.5

3. Wang Zhiwei (Chiny) 658.6

4. Hoang Xuan Vinh (Wietnam) 658.5

5. Giuseppe Giordano (Włochy) 656.0

6. Andrija Zlatic (Serbia) 655.9

7. Christian Reitz (Niemcy) 654.3

8. Leonid Jekimow (Rosja) 652.0

 

PISTOLET SZYBKOSTRZELNY MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Leuris Pupo (Kuba)

2. Vijay Kumar (Indie)

3. Ding Feng (Chiny)

4. Alexei Klimov (Rosja)

5. Zhang Jian (Chiny)

6. Christian Reitz (Niemcy)

7. Martin Podhrasky (Czechy)

8. Leonid Ekimov (Rosja)

 

KARABIN 50 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Sergei Martynov (Białoruś) 705.5 (Rekord Świata)

2. Lionel Cox (Belgia) 701.2

3. Rajmond Debevec (Słowenia) 701.0

4. Joydeep Karmakar (Indie) 699.1

5. Daniel Brodmeier (Niemcy) 698.2

6. Han Jinseop (Korea Południowa) 698.2

7. Bojan Durkovic (Chorwacja) 698.0

8. Niccolo Campriani (Włochy) 697.6

 

KARABIN 3 POSTAWY MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Niccolo Campriani (Włochy) 1278.5

2. Kim Jonghyun (Korea Południowa) 1272.5

3. Matthew Emmons (USA) 1271.3

4. Cyril Graff (Francja) 1271.0

5. Zhu Qinan (Chiny) 1270.2

6. Peter Sidi (Węgry) 1269.0

7. Ole Kristian Bryhn (Norwegia) 1267.8

8. Juri Szczerbaczewicz (Białoruś) 1267.3

 

TRAP MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Giovanni Cernogograz (Chorwacja) 146

2. Massimo Fabrizi (Wlochy) 146

3. Fehaid Aldeehani (Kuwejt) 145

4. Michael Diamond (Australia) 145

5. Jesus Serrano (Hiszpania) 144

6. Anton Glasnovic (Chorwacja0 143

7. Bostjan Macek (Słowenia) 121

8. Giovanni Peilello (Włochy) 121

 

PODWÓJNY TRAP MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Peter Robert Russell Wilson (Wielka Brytania) 188

2. Hakan Dhalby (Szwecja) 186

3. Vasily Mosin (Rosja) 185

4.  Fehaid Aldeehani (Kuwejt) 185

5. Vitaly Fokeev (Rosja) 184

6. Richard Bognar (Węgry) 182

7. Rashid Al-Athba (Katar) 136

8. Francesco Daniello (Włochy) 136

 

SKEET MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Vincent Hancock (USA) 148

2. Anders Golding (Dania) 146

3. Nasser Al-Attiya (Katar) 144

4. Valerij Szonin (Rosja) 144

5. Lugi Lodde (Włochy) 143

6. Jany Sychra (Czechy) 143

7. Marcus Svensson (Szwecja) 119

8. Frank Thompson (USA) 119