Strzelectwo – MŚ: Polki daleko po pierwszym dniu skeetu

TestYou Timing - profesjonalne fotokomórki sportowe

Słaby początek rywalizacji w skeecie w wykonaniu naszych strzelczyń. Po pierwszym dniu zmagań na Mistrzostwach Świata w Moskwie najlepsza z biało-czerwonych, Natalia Szamrej jest 24.

Do rywalizacji w skeecie przystąpiły trzy Polki. Dość niespodziewanie najlepiej z nich w pierwszym dniu kwalifikacji wypadła Natalia Szamrej, która w drugiej serii pomyliła się tylko raz, ale słabszy rezultat (21/25) w pierwszej rundzie sprawił, że nasza zawodniczka na półmetku rywalizacji jest 24. Słabo – 23/25 i 20/25 strzelała dziś liderka naszej reprezentacji, Aleksandra Jarmolińska, która po pierwszym dniu zajmuje 46. miejsce. Dziewięć lokat niżej plasuje się natomiast Agnieszka Sieracka (18/25, 22/25).

Nieźle w rywalizacji juniorek spisywała się natomiast Inez Szymankiewicz. Polka w obu dzisiejszych seriach strzelała po 22. punkty i po pierwszym dniu jest 13. tracąc dwa oczka do miejsca premiowanego awansem do finału.

Jutro dokończenie zmagań w skeecie. Wcześniej odbyły się natomiast finały w podwójnym trapie. Ze złota cieszyli się senior Witalij Fokejew (Rosja) i junior James Dedman (Wielka Brytania). Polacy nie startowali.

Obstawiasz? Z nami wygrasz więcej! Sprawdź specjalną ofertę dla czytelników igrzyska24.pl!

Mateusz Górecki2026 Posts

Z portalem igrzyska24.pl związany od początku jego istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin, które tworzą razem mieszankę wybuchową - łyżwiarstwa figurowego, karate, strzelectwa, wspinaczki sportowej, łucznictwa czy szermierki. Korespondent portalu podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. Poza sportem zainteresowany muzyką i literaturą sensacyjną.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password