Strzelectwo – PŚ: Będą kolejne finały?

Bardzo dobre udane starty w dzisiejszych eliminacjach strzeleckiego Pucharu Świata zanotowali polscy specjaliści od karabinu w trzech postawach. Czy w Gabali doczekamy się kolejnych finałów?

Dzisiejszy dzień na strzelnicy w Azerbejdżanie minął dość spokojnie, na eliminacjach pań i panów strzelających w karabinie w trzech postawach.

W pierwszej grupie wśród pań dobrą dyspozycję potwierdziła Agnieszka Nagay, która wystrzelała 585 pkt i uplasowała się na szóstej lokacie. W tej samej grupie 14. miejsce wywalczyła Sylwia Bogacka, z ilością 580 pkt. W drugiej grupie 22. była natomiast Karolina Kowalczyk (575 pkt). Do jutrzejszych kwalifikacji awansowały wszystkie nasze panie.

Udany start zanotował także Tomasz Bartnik. Finalista zawodów Pucharu Świata w Monachium w drugiej grupie eliminacyjnej wystrzelał piąty wynik (1174 pkt). W pierwszej grupie 26. był natomiast Maciej Wojtasiak (1150 pkt). Niestety tego drugiego nie będziemy oglądać w dalszej rywalizacji.

Mateusz Górecki2036 Posts

Z portalem igrzyska24.pl związany od początku jego istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin, które tworzą razem mieszankę wybuchową - łyżwiarstwa figurowego, karate, strzelectwa, wspinaczki sportowej, łucznictwa czy szermierki. Korespondent portalu podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. Poza sportem zainteresowany muzyką i literaturą sensacyjną.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password