Szermierka – PŚ: Bez zwycięstwa w Long Beach

TestYou Brain - Be a champion - train your brain with light semaphores

Sześcioro polskich florecistów wystartowało dziś w turniejach głównych Grand Prix w Long Beach. Bilans ich występu jest porażający: sześć porażek, zero zwycięstw.

To nie będzie długi tekst, bo i o czym tu pisać. O wyprawie za ocean w najlepszym razie po komplet porażek w pierwszej rundzie turnieju głównego lub po odpadnicie w eliminacjach (o nich pisaliśmy wczoraj)? Kalifornia, piękne okoliczności przyrody, panowie i panie wzbogacili swoje galerie zdjęć o efektowne ujęcia, pewnie zwiedzili położone nieopodal Los Angeles, wykąpali się w Pacyfiku… Udana wycieczka.

Michał Siess przegrał 13:15 z Włochem Alessio Focconim, Marta Łyczbińska 10:15 z Rosjanką Oksaną Martines Hauregi, Zuzanna Sobczak 13:14 z Koreanką Hee Sook Jeon, Hanna Łyczbińska z Jaxin Huang z Chin 12:14, Katarzyna Lachmann 12:15 z Niemką Leonie Ebert i Julia Walczyk 11:15 z Amerykanką Kiefer Lee.

Turniej kobiet wygrała Amerykanka Kiefer Lee zwyciężając w decydującej walce Martę Martianową z Rosji. Trzecie miejsce przypadło Ariannie Errrigo i Innie Deriglazowej. W męskim turnieju najlepszy okazał się Rosjanin Timur Safin pokonując w finale Alexandra Massialasa. Na najniższym stopniu podium stanęli dwaj Włosi – Giorgio Avola i Daniele Garozzo.

Bartosz Szafran4843 Posts

Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password