Tenis – ATP Antalya: Lekcja dla Majchrzaka

Kamil Majchrzak, po przebrnięciu kwalifikacji. zadebiutował dziś w turnieju głównym zawodów rangi ATP World Tour. W znajdującym się po raz pierwszy w historii w kalendarzu turnieju na kortach trawiastych w Antalyi, stanął dziś naprzeciw doświadczonego Włocha Andreasa Seppiego.

Spotkanie rozpoczęło się od łatwo wygranego przy swoim serwisie gema dla Majchrzaka. Później jednak Włoch pokazał swoją klasę. Wygrał pięć gemów z rzędu i był o krok od zakończenia pierwszej partii. Wtedy kolejnego gema przy swoim serwisie wygrał piotrkowianin, jednak ten set był nie do odratowania.

Druga partia zaczęła się od przełamania na korzyść Włocha, jednak później Polak grał dużo lepiej niż w secie otwierającym. Natychmiastowo odrobił stratę i nie dał się przełamać po raz kolejny. Niestety Włoch również nie oddał już swojego serwisu. Set rozstrzygnął się w tiebreak, w którym nasz zawodnik nie miał najmniejszych szans.

Kamil Majchrzak (POL) – Andreas Seppi (ITA) 2-6 6-7(1)

Szymon Frąckiewicz462 Posts

<p>Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password