Tenis – ATP Miami: Sukces Kubota i Melo!

Łukasz Kubot i jego partner z Brazylii – Marcelo Melo – prezentują ostatnio naprawdę świetną dyspozycję! Po pokonaniu amerykańsko-kanadyjskiej pary Brian Baker/Daniel Nestor, zagrają w finale turnieju Masters w Miami.

Rozstawieni z „6” Kubot i Melo byli faworytami tego spotkania, jednak nie mogli lekceważyć swoich rywali, ponieważ w Miami prezentowali się oni jak dotąd kapitalnie. Z turnieju wyeliminowali między innymi Francuską parę Herbert/Mahut, turniejową „2”.

Polak i Brazylijczyk byli bardzo skoncentrowani i w zasadzie przez cały mecz kontrolowali sytuację na korcie. Pierwszą partię wygrali 6-4. Raz stracili swoje podanie, ale nie wytrąciło ich to z równowagi.

W drugim secie jedno przełamanie na korzyść Łukasza i Marcelo wystarczyło do wygrania tej partii, jak i również całego spotkania.

W finale rywalami Kubota i Melo na pewno będzie para amerykańska. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będą to Nicholas Monroe i Jack Sock, czy może bracia Mike i Bob Bryanowie.

Łukasz Kubot/Marcelo Melo [6] – Brian Baker/Daniel Nestor 6-4 6-3

Szymon Frąckiewicz536 Posts

Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Fan muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password