Tenis – ATP Montreal: Słabszy występ Kubota i Melo

Turniej rangi ATP Masters 1000 w kanadyjskim Montrealu nie dla Łukasza Kubota i Brazylijczyka Marcelo Melo. Najlepszy debel sezonu przegrał z francuską parą Fabrice Martin/Edourad Roger-Vasselin w 1/8 finału.

Mistrzowie tegorocznego Wimbledonu już we wczesnej fazie turnieju trafili na silną francuską parę. Niestety tym razem oznaczało to dla nic pożegnanie z turniejem. Już na początku spotkania Trójkolorowi zdobyli przewagę przełamania. Stało się to dokładnie w trzecim gemie spotknia. Niedługo później Martin i Roger-Vasselin przełamali kolejny raz i prowadzili już 5-2. Byli zaledwie gem od wygrania pierwszego seta. W następnym gemie mieli już dwie piłki setowe, jednak tym razem to Kubot i Melo ostatecznie wygrali gema przy serwisie rywali. Całej straty nie udało się jednak odrobić i Francuzi mimo wszystko wygrali pierwszą partię 6-4.

Drugi set miał bardzo podobny przebieg. Rywale polsko-brazylijskiej pary ponownie przełamali w trzecim i siódmym gemie partii. Niestety tym razem Łukasz i Marcelo nie zdołali odrobić nawet jednego przełamania i zakończyli swój udział w kanadyjskim „mastersie”.

Łukasz Kubot/Marcelo Melo (POL/BRA) – Fabrice Martin/Edouard Roger-Vasselin 4-6 2-6

Obstawiasz? Z nami wygrasz więcej! Sprawdź specjalną ofertę dla czytelników igrzyska24.pl!