Tenis – ATP Waszyngton: Amerykańscy bracia pokonani! Kubot i Melo w finale!!

Chwilo trwaj! Chciałoby się rzec na myśl o kolejnym zwycięstwie Łukasza Kubota i Marcelo Melo. Polak i Brazylijczyk zagrają o tytuł w Waszyngtonie!

Łukasz Kubot (Polska) i Marcelo Melo (Brazylia) fot. newspix

Ciężko jest powiedzieć kto zatrzyma marszrutę mistrzów Wimbledonu, którzy tak upodobali sobie seryjne zwycięstwa. Dziś nie dali im rady bracia Mike i Bob Bryanowie. Amerykanie przegrali 6:7(5), 4:6. Jutro o tytuł (szósty w tym roku!) Kubot i Melo zagrają z Finem Henri Kontinenem i Australijczykiem Johnem Peersem. Tak niedawno obie pary spotkały się w półfinale The Championships. W pięciu setach triumfowali Polak z Brazylijczykiem, ale wcześniej w ćwierćfinale w Rzymie, lepsi w dwóch setach okazali się rywale.

Henri Kontinen i John Peers o awans do finału Citi Open (ATP 500) w Waszyngtonie zagrali z Brytyjczykiem Jamie Murrayem i Brazylijczykiem Bruno Soaresem. Wygrali w trzech setach 6:7(4), 7:5, 10-8.

W niedzielę Łukasz Kubot i Marcelo Melo zagrają o 18. zwycięstwo z rzędu!

Waszyngton, półfinał gry podwójnej

Łukasz Kubot (Polska) [2] / Marcelo Melo (Brazylia) [2] – Mike Bryan (USA) [4] / Bob Bryan (USA) 7:6(5), 6:4

___________________________________________________________________________________________________

CHCESZ ZAROBIĆ? MAMY DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ!