Tenis – Australian Open: Matkowski w ćwierćfinale!!!

TestYou Timing - profesjonalne fotokomórki sportowe

Marcin Matkowski i Pakistańczyk Aisam Ul-Haq Quereshi awansowali do ćwierćfinału wielkoszlemowego Australian Open! Mecz 1/8 finału walkowerem oddali Koreńczyk Hyeon Chung i Mołdawianin Radu Albot. 

 Embed from Getty Images

Kilka godzin temu Marcin Matkowski i Aisam Ul-Haq Quereshi pokonali Szweda Roberta Lindstedta i Chorwata Franko Skugora 7:6(4), 6:4 w II rundzie turnieju i jutro mieli zagrać kolejne spotkanie z Heyonem Chungiem, sensacyjnym pogromcą Alexandra Zvereva w singlu, oraz Radu Albotem.

Do tego spotkania nie dojdzie ze względu na walkower. Tym samym mamy Polaka i Pakistańczyka automatycznie w ćwierćfinale. W nim zagrają albo z amerykańskimi braćmi Bryanami, Mike i Bobem, albo z Francuzami Jeremy Chardy i Fabricem Martinem.

Tenis – Australian Open: Kubot i Melo w 1/8 finału! Mocne pary za burtą turnieju!!

W turnieju deblowym grają też Łukasz Kubot i Marcelo Melo. Oni mecz 1/8 finału z Amerykaninem Rayeevem Ramem i Hindusem Divijem Sharanem zagrają w poniedziałek. Polak i Brazylijczyk rozstawieni są w Melbourne z „jedynką”, a ich rywale z „szesnastką”.

Australian Open, 1/8 finału gry podwójnej

Marcin Matkowski (Polska, 15) / Aisam Ul-Haq Quereshi (Pakistan, 15) – Hyeon Chung (Korea Południowa) / Radu Albot (Mołdawia) walkower Chunga/Albota

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password