Tenis – Australian Open: Sensacja! Kubot i Melo nie zagrają w półfinale

Nieprawdopodobnymi rozstrzygnięciami zakończył się ćwierćfinałowy mecz Australian Open Łukasza Kubota i Marcelo Melo. Para nr 1 za burtą turnieju po przegranej z Japończykiem Benem McLachlanem i Niemcem Janem Lenardem Struffem 4:6, 7:6(4), 6:7(5)!

 Embed from Getty Images

Łukasz Kubot i Marcelo Melo na ćwierćfinale zakończyli pierwszy wielkoszlemowy turnieju sezonu. Lepsi od mistrzów Wimbledonu okazali się grający ze sobą dopiero od turnieju w Melbourne, Japończyk Ben McLachlan i Niemiec Jan Lenard Struff. Trzy godziny trwało spotkanie na korcie Margaret Court Arena pomiędzy oba duetami i zakończyło się po trzech setach, w tym dwóch tie-breakach.

Embed from Getty Images

Zwycięstwa McLachlana i Struffa 6:4, 6:7(4), 7:6(5) nikt nie brał pod uwagę, tym bardziej, że Kubot i Melo w tym roku nie przegrali jeszcze spotkania. Przyjeżdżali do Melbourne Park jako zwycięzcy ATP 250 w Sydney. Przy wszystkim niespodziankach jakie do tej pory były w Australian Open wydawało się, że para nr 1 ma największe szanse na zwycięstwo w Australii.

Wcześniej z turniejem na fazie ćwierćfinału pożegnał drugi polski deblista, który w parze z Pakistańczykiem Aisamem Ul-Haq Quereshim nie sprostali amerykańskim braciom Bryanom, Mike’owi i Bobowi.

Tenis – Australian Open: Matkowski zatrzymany w ćwierćfinale!

Australian Open, ćwierćfinał gry podwójnej 

Łukasz Kubot (Polska, 1) / Marcelo Melo (Brazylia, 1) – Ben McLachlan (Japonia) / Jan Lenard Struff (Niemcy) 4:6, 7:6(4), 6:7(5)!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password