Tenis: Polki w finale debla Warsaw Sports Group OPEN 2017!

TestYou Timing - profesjonalne fotokomórki sportowe

W piątek poznaliśmy skład finalistek gry podwójnej w turnieju Warsaw Sports Group OPEN (ITF Womens Circuit, pula nagród: 25 000 USD + hospitality). Opady deszczu, które przeszyły nad Warszawą nie pozwoliły jednak rozegrać ćwierćfinałów singla.

Mecze były kilkukrotnie przekładane, ostatecznie podjęto decyzję, że półfinały debla z udziałem dwóch polskich par zostaną rozegrane pod balonem, a mecze 1/4 finału gry pojedynczej rozpoczną się w sobotę o godzinie 9:30.

Do finału gry podwójnej awansowały turniejowe „dwójki” Katarzyna Piter i Katarzyna Kawa, które pokonały ukraińskie siostry Kolb, Marynę i Nadię 6:2, 6:1 w 50 minut. Niestety, w drugim półfinale przegrały Paulina Czarnik i Daria Kuczer (1:6, 2:6). Nie mogą mieć jednak powodów do zmartwień, ponieważ Białorusinka Wiera Łapko i Australijka Priscilla Horn grają w Warszawie z „jedynką” i są głównymi faworytkami do końcowego triumfu.

Sobota będzie pracowitym dniem dla 26-letniej poznanianki Katarzyny Piter. Najpierw zagra ćwierćfinał singla z Chorwatką Ani Mijaciką o godz. 9:30, a potem – miejmy nadzieję – mecz półfinałowy ok. godziny 13, a na koniec dnia, na godzinę 16 został zaplanowany finał debla.

Zapraszamy na korty Klubu Tenisowego Legia (ul. Myśliwiecka 4a). Wstęp bezpłatny.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password