Tenis stołowy: Porażka Grzybowskiej-Franc i Partyki w ćwierćfinale

Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka przegrały mecz II rundy debla należącego do World Tour pingpongowego turnieju Hungarian Open. W ten sposób z turnieju odpadły ostatnie nasze reprezentantki.

Grzybowska-Franc i Partyka trafiły w II rundzie na bardzo mocne rywalki – Hoi Kem Doo i Ho Ching Lee z Hongkongu. Liczyliśmy na w miarę wyrównany mecz, wszak Polki należą do szerokiej światowej czołówki, niestety nieco się zawiedliśmy. Azjatki wygrały mecz w trzech setach, ale trzeba przyznać, że w pierwszym i trzecim secie gra byłą bardzo wyrównana, wynik wisiał na włosku, nasz debel mógł go równie dobrze wygrać. W pierwszym secie zakończyło się przy stanie 12:14, w trzeciej partii Polki ugrały 9 punktów. Tylko w drugiej partii para z Hongkongu była wyraźnie lepsza, wygrywając do 6.

W niedzielę przedstawimy Wam końcowe wyniki i podsumowanie pierwszego w tym roku turnieju World Tour.

Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka – Hoi Kem Doo i Ho Ching Lee (Hongkong) 0:3 (-12, -6, -9)

Bartosz Szafran4870 Posts

Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password