Tenis – WTA Finals: Isia poznała rywalki

W grupie białej, razem z Karoliną Pliskovą, Garbine Muguruzą i Johanną Kontą lub Swietłaną Kuzniecową zagra Agnieszka Radwańska w fazie grupowej kończącego sezon Turnieju Mistrzyń w Singapurze.

Radwańska, która w ubiegłym roku wygrała WTA Finals, jest najwyżej notowaną w rankingu WTA zawodniczką grupy białej. Polka, zajmująca trzecią lokatę w klasyfikacji w fazie grupowej na pewno będzie musiała zmierzyć się z Czeszką Karoliną Pliskovą (5. miejsce) oraz Hiszpanką Garbine Muguruzą (6.).

Ostatnia rywalka Isi zostanie wyłoniona najpóźniej w sobotę, po finale turnieju w Moskwie. Jeśli wygra go Swietłana Kuzniecowa (11.), to właśnie Rosjanka zagra w Singapurze. Jeśli powinie się jej noga to w akcji zobaczymy Brytyjkę Johannę Kontę (8.).

W grupie czerwonej grać będzie natomiast liderka rankingu WTA, Niemka Angelique Kerber. Obok niej o zwycięstwo walczyć będą Rumunka Simona Halep (4.), Amerykanka Madison Keys (7.) i Słowaczka Dominika Cibulkova (8.).

Mateusz Górecki2043 Posts

Z portalem igrzyska24.pl związany od początku jego istnienia. Pasjonat wielu dyscyplin, które tworzą razem mieszankę wybuchową - łyżwiarstwa figurowego, karate, strzelectwa, wspinaczki sportowej, łucznictwa czy szermierki. Korespondent portalu podczas The World Games 2017 we Wrocławiu. Poza sportem zainteresowany muzyką i literaturą sensacyjną.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password