Tenis – WTA Miami: Nokaut

Agnieszka Radwańska zdecydowanie przedwcześnie zakończyła start w Miami. Krakowianka nie zaliczy spotkania z Mirjaną Lucić-Baroni do udanych, bowiem nie udało jej się wygrać ani razu własnego gema serwisowego!

W pierwszym secie 20 minut, w drugim nieco ponad 40, w efekcie czego już po godzinie gry Agnieszka Radwańska zeszła z kortu w Miami pokonana. Przewaga Mirjany Lucić-Baroni była bezdyskusyjna, wręcz nokautowała co chwilę naszą rodaczkę z forhendu. Polka mimo, że w drugim secie starała się grać swój tenis, trzykrotnie przełamała rywalkę, to jednak przy braku skutecznego serwisu była bez szans na wygranie chociażby jednej partii. Tym samym drugi raz w tym roku musiała uznać wyższość starszej o 7 lat przeciwniczki. Wcześniej przegrała z nią w II rundzie Australian Open.

Jedno spotkanie wygrała Polka na wschodnim wybrzeżu Ameryki, dwa dni temu pokonała Chinkę Qiang Wang. Również jedno zwycięstwo odniosła w Indian Wells. Teraz czeka Radwańską powrót do Europy i turnieje na kortach ziemnych.

III runda gry pojedynczej, Miami Open

Agnieszka Radwańska (Polska) [5] – Mirjana Lucić-Baroni (Chorwacja) 0:6, 3:6

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password