Tenis – WTA Toronto: Dobra forma Radwańskiej po powrocie!

Agnieszka Radwańska w dobrym stylu rozpoczęła rywalizację w turnieju WTA Premier 5 (z pulą nagród 2,735 mln dolarów) w Toronto! Polka, grająca w Kanadzie z nr 10 dziś przypieczętowała awans do III rundy. 

Niemal wszystkie najlepsze tenisistki, z wyłączeniem Amerykanki Sereny Williams (powód znany od pół roku, oczekiwanie na narodziny dziecka) zjawiły się na starcie turnieju Rogers Cup. Krakowianka Agnieszka Radwańska po zwycięstwie wczoraj w I  rundzie z Coco Vandeweghe ze Stanów Zjednoczonych 6:3, 6:2 dziś jeszcze lepiej poradziła sobie z Węgierką Timeą Babos. Polka nie zdążyła jeszcze dobrze się zmęczyć, a już mogła cieszyć się z końcowej wygranej 6:0, 6:1 (czas trwania gry: 46 minut). Tenisistka notowana na 55. miejscu w rankingu WTA nie przysporzyła Polce żadnych problemów. W kierunku naszej tenisistki posyłała wiele prezentów, w postaci niewymuszonych błędów. Łącznie na przestrzeni całego spotkania było ich 20. Dokładnie tyle ile wygranych przez Węgierkę piłek. Nasza tenisistka miała ponad 100% więcej, bowiem 52. Radwańska, co było widać również wczoraj, zagrała bardzo dobrze przy własnych gemach serwisowych, a także nie przestraszyła się prezentujących ofensywny styl tenisistek.

Będąca w dobrej formie po miesięcznej absencji od gry Radwańska zmierzy się w III rundzie Rogers Cup z turniejową „szóstką” Dunką Caroline Wozniacki.

Toronto, II runda gry pojedynczej

Agnieszka Radwańska (Polska) [10] – Timea Babos (Węgry) 6:0, 6:1

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password