The World Games 2017 – Kadra Polski

Kadra Polski na The World Games – Wrocław 2017

Bieg na orientację – sprint (K) – Aleksandra Hornik, Weronika Cych

Bieg na orientację – sprint (M) – Piotr Parfianowicz, Bartosz Pawlak

Bieg na orientację – średni dystans (K) – Aleksandra Hornik, Weronika Cych

Bieg na orientację – średni dystans (M) – Piotr Parfianowicz, Bartosz Pawlak

Bieg na orientację – sztafeta sprinterska – Polska


Bilard – pool bilard (K) – Oliwia Czupryńska

Bilard – pool bilard (M) – Mieszko Fortuński

Bilard – karambol (M) – Dawid Tonojan

Snooker – turniej indywidualny (M) – Kacper Filipiak


 

Petanka – klasyczne, debel (K) – Agnieszka Kupiec/Anna Szubielska

Petanka – strzał precyzyjny, debel (K) – Agnieszka Kupiec/Anna Szubielska

Petanka – klasyczne, debel (M) – Andrzej Śliż/Jędrzej Śliż

Petanka – strzał precyzyjny, debel (M) – Andrzej Śliż/Jędrzej Śliż


Floorball – turniej drużynowy (M) – Polska: Maciej Jastrzębski, Maciej Bogdański, Krystian Malasiewicz, Karol Pelczarski, Mateusz Turwoń, Filip Łukaszewski, Michał Sieńko, Piotr Kostela, Mateusz Antoniak, Jakub Łyskawa, Łukasz Chlebda, Wojciech Malajka, Maciej Sieńko, Alexander Dalhstrom


Futbol amerykański – turniej drużynowy (M) – Polska: Szymon Adamczyk, Bartosz Bednarczyk, Jakub Berezowski, Paweł Brodzki, Adrian Brudny, Arkadiusz Cieślok, Grzegorz Dominik, Bartosz Dziedzic, Michał Garbowski, Maciej Jaroszewski, Marcin Kaim, Gabriel Kalus, Damian Kołpak, Łukasz Korpak, Jakub Krystecki, Kacper Kurcius, Adam Lary, Hubert Chudy, Mikołaj Pawlaczyk, Patryk Matkowski, Jakub Mazan, Adam Nelip, Michał Niemas, Antoni Omondi, Szymon Bartczak, Rafał Rogaczewski, Robert Rosołek, Adam Roszkowski, Kamil Ruta, Adam Skakowski, Mateusz Sławiński, Marek Stajer, Konrad Starczewski, Mateusz Szczęk, Mateusz Szefler, Zbigniew Szrejber, Paweł Świątek, Daniel Tarnawski, Jan Kadzikiewicz, Maciej Walendzik, Damian Wesołowski, Karol Mogielnicki, Maciej Włodarczyk, Karol Żak, Tomasz Żubrycki


Gimnastyka akrobatyczna – pary mieszane (X) – Julia Kraj/Wojciech Dackiewicz

Gimnastyka artystyczna – różne konkurencje (K) – Angela Kosoulieva

Skoki na trampolinie – synchronicznie (M) – Bartłomiej Hes/Łukasz Tomaszewski


Hokej na rolkach – turniej drużynowy (M) – Polska: Tomasz Witkowski, Michał Elżbieciak, Filip Stopiński, Bartłomiej Bychawski, Jarosław Rzeszutko, Sebastian Owczarek, Mateusz Strużyk, Marek Wróbel, Michał Kotlorz, Arkadiusz Kostek, Dariusz Wanat, Krzysztof Dudkiewicz, Paweł Dronia, Mateusz Podsiedlik


Ju-jitsu – walki -55 kg (K) – Martyna Bierońska

Ju-jitsu – walki -70 kg (K) – Emilia Maćkowiak

Ju-jitsu – walki -94 kg (M) – Tomasz Szewczak

Ju-jitsu – walki +94 kg (M) – Rafał Riss

Ju-jitsu – Nevaza -55 kg (K) – Martyna Bierońska

Ju-jitsu – Nevaza -70 kg (K) – Emilia Maćkowiak

Ju-jitsu – Nevaza -62 kg (M) – Jędrzej Loska

Ju-jitsu – Nevaza -69 kg (M) – Maciej Polok

Ju-jitsu – Nevaza -77 kg (M) – Maciej Kozak


Kajak polo – turniej drużynowy (K) – Polska: Klaudia Sachmerda, Justyna Tyrowowicz, Marta Bokun, Sandra Pilarz, Monika Pacyga, Marlena Madej, Weronika Jasiukiewicz, Dominika Sojka

Kajak polo – turniej drużynowy (M) – Polska: Jakub Maślak, Hubert Migdalski, Bartłomiej Dawidek, Krzysztof Schiller, Arkadiusz Pilarz, Borys Zubczewski, Łukasz Pilarz, Daniel Jarmarkiewicz


Karate – kata indywidualnie (K) – Olga Chmielewska

Karate – kumite 50 kg (K) – Magdalena Nowakowska

Karate – kumite 55 kg (K) – Dorota Banaszczyk

Karate – kumite 61 kg (K) – Justyna Gradowska

Karate – kumite 68 kg (K) – Kamila Warda

Karate – kumite +68 kg (K) – Berenika Prządka

Karate – kata indywidualnie (M) – Bartosz Mączka

Karate – kumite 60 kg (M) – Maciej Drążewski

Karate – kumite 75 kg (M) – Maciej Boguszewski

Karate – kumite 84 kg (M) – Kamil Warda

Karate – kumite +84 kg (M) – Michał Bąbos


Kickboxing – 56 (K) – Małgorzata Dymus 

Kickboxing – 60 kg (K) – Marta Waliczek

Kickboxing – 65 kg (K) – Róża Gumienna

Kickboxing – 63 kg (M) – Aleksander Kalicki

Kickboxing – 67 kg (M) – Wojciech Kazieczko

Kicboxing – 71 kg (M) – Marcin Kret 

Kickboxing – 75 kg (M) – Michał Ronkiewicz

Kickboxing – 81 kg (M) – Arkadiusz Kaszuba

Kickboxing – 86 kg (M) – Dawid Kasperski

Kickboxing – 91 kg (M) – Mateusz Pluta, Michał Turyński


Korfball – turniej drużyn mieszanych – Polska: Paulina Dębicka, Daria Diadik, Katarzyna Pawlak, Tamara Siemieniuk, Klaudia Majchrzak, Aleksandra Kleinrok, Izabela Kołodziejczyk, Krzysztof Rubinkowski, Sebastian Guzina, Rafał Diadik, Łukasz Karpiuk, Maciej Żak, Artur Smolarkiewicz, Kamil Musialiński


Kręgle 10-pionowe – turniej indywidualny (K) – Daria Pająk, Lucyna Charęzińska

Kręgle 10-pionowe – turniej indywidualny (M) – Patryk Preus, Alessandro Silletti

Kręgle 10-pionowe – turniej deblowy (K) – Daria Pająk/Lucyna Charęzińska

Kręgle 10-pionowe – turniej deblowy (M) – Patryk Preuss/Alessandro Silletti


Lacrosse – turniej drużynowy (K) – Polska:  Marta Neumann, Kamila Sadowska, Karolina Białowąs, Katarzyna Foryta, Katarzyna Łągiewka, Anna Lisiecka, Olga Skorupka, Alicja Ogorzałek, Klaudia Skwarska, Aleksandra Żbikowska, Karolina Czarnota, Ilona Flisikowska, Joanna Wawrzynów, Małgorzata Kacperczyk, Agnieszka Kosmala + Katarzyna Czarnecka, Aleksandra Walczyńska, Marianna Zielewicz (rezerwowe)


Łucznictwo torowe – łuk bloczkowy indywidualnie (K) – Maria Szkolna

Łucznictwo torowe – łuk bloczkowy indywidualnie (M) – Łukasz Przybylski

Łucznictwo polowe – łuk klasyczny indywidualnie (K) – Joanna Rząsa, Natalia Leśniak

Łucznictwo polowe – łuk klasyczny indywidualnie (M) – Adam Ścibski

Łucznictwo polowe – łuk goły indywidualnie (K) – Martyna Wiśniewska

Łucznictwo polowe – łuk goły indywidualnie (M) – Mateusz Siejko


Muaythai – 51 kg (K) – Gabriela Kuzawińska

Muaythai – 54 kg (K) – Natalia Leciejewska

Muaythai – 60 kg (K) – Marta Gusztab 

Muaythai – 54 kg (M) – Przemysław Kmiecik

Muaythai – 57 kg (M) – Mateusz Kucharski

Muaythai – 63,5 kg (M) – Oskar Siegert

Muaythai – 67 kg (M) – Mateusz Janik

Muaythai – 71 kg (M) – Jakub Rajewski

Muaythai – 75 kg (M) – Dawid Mirkowski

Muaythai – 81 kg (M) – Rafał Korczak

Muaythai – 91 kg (M) – Łukasz Radosz


Narciarstwo wodne – skoki (M) – Kamil Borysewicz

Wakeboard – freestyle (K) – Magda Kado


Piłka ręczna plażowa – turniej drużynowy (K) – Polska: Katarzyna Masłowska, Paulina Sowa, Marta Łyszczyk, Weronika Łakomy, Ewa Nowicka, Natalia Krupa, Magdalena Słota, Paula Mazurek, Sylwia Bartkowiak, Lidia Żakowska

Piłka ręczna plażowa – turniej drużynowy (M) – Polska: Konrad Szczukocki, Miłosz Rupp, Bartosz Wojdak, Kacper Adamski, Marcin Miedziński, Mateusz Orłowski, Adrian Fiodor, Sebastian Trojanowicz, Maciej Włudarczak, Łukasz Zakręta


Pływanie w płetwach – różne konkurencje (K) – Weronika Prentka, Amelia Pisarczyk, Julia Małachowska, Zuzanna Rzepka

Pływanie w płetwach – różne konkurencje (M) – Mateusz Szurmiej, Wojciech Lipka, Filip Nowak, Mateusz Michalski


Ratownictwo wodne – różne konkurencje (K) – Alicja Tchórz, Anna Nocoń, Karolina Faszczewska, Dominika Kossakowska, Julia Wróbel 

Ratownictwo wodne – różne konkurencje (M) – Adam Dubiel, Bartosz Stanielewicz, Wojciech Kotowski, Cezary Kępa, Bartosz Makowski


Sporty lotnicze – akrobacja szybowcowa – Jerzy Makuła

Sporty lotnicze – motoparalotnie – Paweł Kozarzewski, Wojciech Bógdał, Marcin Bernat

Sporty lotnicze – spadochroniarstwo – Maciej Machowicz


Squash – singiel (K) – Magdalena Kamińska, Natalia Ryfa

Squash – singiel (M) – Mateusz Kotra, Wojciech Nowisz


Sumo – 65 kg (K) – Monika Skiba, Magdalena Macios

Sumo – 80 kg (K) – Olimpia Robakowska

Sumo – +80 kg (K) – Marina Rozum, Jagoda Mazurek

Sumo – 85 kg (M) – Paweł Wojda, Patryk Swora

Sumo – 115 kg (M) – Aron Rozum, Michał Luto

Sumo – +115 kg (M) – Jacek Piersiak 


Taniec sportowy – tańce latynoamerykańskie – Anna Wałachowska/Bartosz Lewandowski 

Taniec sportowy – tańce standardowe – Justyna Możdżonek/Mateusz Brzozowski

Taniec sportowy – rock’n’roll akrobatyczny – Anna Miadzielec/Jacek Tarczyło


Trójbój siłowy – 52 kg (K) – Olimpia Felińska

Trójbój siłowy – 84 kg (K) – Marzena Wierzbicka

Trójbój siłowy – 59 kg (M) – Dariusz Wszoła

Trójbój siłowy – 74 kg (M) – Jarosław Olech

Trójbój siłowy – 93 kg (M) – Jan Wegiera

Trójbój siłowy – 120 kg (M) – Krzysztof Wierzbicki


Ultimate frisbee – turniej drużyn mieszanych – Polska: Ewa Bańbuła-Dyda, Grażyna Chlebicka, Aleksandra Dyśko, Paulina Lewandowska, Katarzyna Podpora, Joanna Wojciechowska, Sylwia Wróblewska, Katarzyna Karpała (rezerwowa), Stanisław Bogusławski, Filip Dobranowski, Łukasz Dobranowski, Maciej Grabowski, Kamil Osiecki, Wojciech Starzewski, Filip Stępniak, Mateusz Dyda (rezerwowy)


Wioślarstwo halowe – waga otwarta (K) – Anna Wierzbowska

Wioślarstwo halowe – waga lekka (M) – Artur Mikołajczewski

Wioślarstwo halowe – waga otwarta (M) – Bartosz Zabłocki


Wrotkarstwo torowe – wyścig eliminacyjny 15 000 m (K) – Aleksandra Goss, Sonia Gach

Wrotkarstwo torowe – wyścig punktowy 10 000 m (K) – Aleksandra Goss, Sonia Gach

Wrotkarstwo torowe – sprint 500 m (K) – Aleksandra Glamkowska

Wrotkarstwo torowe – sprint 1000 m (K) – Aleksandra Glamkowska

Wrotkarstwo torowe – jazda na czas 300 m (K) – Aleksandra Glamkowska

Wrotkarstwo torowe – wyścig eliminacyjny 15 000 m (M) – Paweł Ciężki, Jan Świątek

Wrotkarstwo torowe – wyścig punktowy 10 000 m (M) – Paweł Ciężki, Jan Świątek

Wrotkarstwo torowe – sprint 500 m (M) – Gaweł Oficjalski, Jan Świątek

Wrotkarstwo torowe – sprint 1000 m (M) – Gaweł Oficjalski, Jan Świątek

Wrotkarstwo torowe – jazda na czas 300 m (M) – Gaweł Oficjalski, Jan Świątek


Wspinaczka sportowa – prowadzenie (K) – Karina Mirosław

Wspinaczka sportowa – boulder (K) – Katarzyna Ekwińska

Wspinaczka sportowa – na czas (K) – Anna Brożek, Patrycja Chudziak, Klaudia Buczek, Aleksandra Rudzińska

Wspinaczka sportowa – prowadzenie (M) – Maciej Dobrzański

Wspinaczka sportowa – boulder (M) – Andrzej Mecherzyński-Wiktor

Wspinaczka sportowa – na czas (M) – Marcin Dzieński, Rafał Hałasa


Żużel – zawody drużynowe (M) – Polska: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek