The World Games – 21 lipca – Program


dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-21 08:00 Sporty lotnicze Akrobacje szybowcowe 1. program Szymanów
2017-07-21 09:00 Bowling Singiel kobiet Kwalifikacje Sky Tower
2017-07-21 09:00 Sporty wrotkarskie Jazda szybka – wyścig na torze – 300 m kobiet – próba czasowa Kwalifikacje Park Tysiąclecia
2017-07-21 09:00 Latające dyski Ultimate Frisbee Kanada vs. Polska Pola Marsowe
2017-07-21 09:00 Wspinaczka sportowa Boulder mężczyzn Kwalifikacje Plac Nowy Targ
2017-07-21 10:00 Sporty wrotkarskie Jazda szybka – wyścig na torze – 300 m mężczyzn – próba czasowa Kwalifikacje Park Tysiąclecia
2017-07-21 10:00 Sporty lotnicze Motoparalotnie 1. runda Szymanów
2017-07-21 10:45 Latające dyski Ultimate Australia vs. Japonia Pola Marsowe
2017-07-21 11:00 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:00 Sporty lotnicze Spadochroniarstwo – pilotowanie czaszami 1. runda Szymanów
2017-07-21 11:05 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:10 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami kobiet 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:10 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:15 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:15 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:20 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:20 Sportowe ratownictwo wodne 200 z przeszkodami mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:25 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami mężczyzn 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:30 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m z przeszkodami kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:30 Wspinaczka sportowa Boulder kobiet Kwalifikacje Plac Nowy Targ
2017-07-21 11:36 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m z przeszkodami kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:42 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m z przeszkodami mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:48 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m z przeszkodami mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 11:55 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:00 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:05 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach kobiet 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:10 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:15 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:20 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:25 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:30 Latające dyski Ultimate Frisbee Stany Zjednoczone vs. Kolumbia Pola Marsowe
2017-07-21 12:31 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:37 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik kobiet 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:43 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:49 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 12:55 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik mężczyzn 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-21 13:30 Bowling Singiel kobiet 1/8 finału Sky Tower
2017-07-21 13:30 Korfball Turniej drużyn mieszanych Tajwan – Niemcy WKK Sports Centre
2017-07-21 14:00 Aerobik sportowy Pary mieszane Kwalifikacje Hala Stulecia
2017-07-21 14:00 Sporty lotnicze Akrobacje szybowcowe 2. program Szymanów
2017-07-21 14:30 Aerobik sportowy Step – miksty Kwalifikacje Hala Stulecia
2017-07-21 14:30 Bowling Singiel kobiet 1/4 finału Sky Tower
2017-07-21 15:00 Latające dyski Ultimate Frisbee Australia – Polska Pola Marsowe
2017-07-21 15:15 Korfball Turniej drużyn mieszanych Holandia – Chiny WKK Sports Centre
2017-07-21 16:00 Aerobik sportowy Taniec – miksty Kwalifikacje Hala Stulecia
2017-07-21 16:00 Bowling Singiel kobiet Półfinały Sky Tower
2017-07-21 16:00 Sporty lotnicze Spadochroniarstwo – pilotowanie czaszami 2. runda Szymanów
2017-07-21 16:00 Wspinaczka sportowa Boulder mężczyzn Finał Plac Nowy Targ
2017-07-21 16:30 Sporty wrotkarskie Jazda szybka – wyścig na torze – 300 m kobiet – próba czasowa Finał Park Tysiąclecia
2017-07-21 16:45 Latające dyski Ultimate Frisbee Japonia – Kolumbia Pola Marsowe
2017-07-21 17:00 Bowling Singiel kobiet Mecz o 3. miejsce Sky Tower
2017-07-21 17:00 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia z obręczami kobiet Kwalifikacje Hala Stulecia
2017-07-21 17:00 Pływanie w płetwach 50 m kobiet na bezdechu Finał Basen Orbita
2017-07-21 17:00 Sporty wrotkarskie Jazda szybka – wyścig na torze – 300 m mężczyzn – próba czasowa Finał Park Tysiąclecia
2017-07-21 17:04 Pływanie w płetwach 50 m kobiet Bi-fins Finał Basen Orbita
2017-07-21 17:13 Pływanie w płetwach 100 m mężczyzn po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-21 17:23 Pływanie w płetwach 200 m kobiet po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-21 17:34 Pływanie w płetwach 100 m mężczyzn Bi-fins Finał Basen Orbita
2017-07-21 17:36 Gimnastyka artystyczna Cwiczenia z piłkami kobiet Kwalifikacje Hala Stulecia
2017-07-21 17:44 Pływanie w płetwach 400 m mężczyzn po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-21 17:57 Pływanie w płetwach 4×100 m kobiet po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-21 18:00 Bowling Singiel kobiet Finał Sky Tower
2017-07-21 18:00 Jazda szybka na torze 300 m kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-21 18:00 Jazda szybka na torze 300 m mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-21 18:00 Sporty lotnicze Motoparalotnie 2. runda Szymanów
2017-07-21 18:00 Wspinaczka sportowa Boulder kobiet Finał Plac Nowy Targ
2017-07-21 18:30 Latające dyski Ultimate Frisbee Stany Zjednoczone – Kanada Pola Marsowe
2017-07-21 19:00 Aerobik sportowy Pary mieszane Finał Hala Stuclecia
2017-07-21 19:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych Polska – Wielka Brytania WKK Sports Centre
2017-07-21 19:24 Aerobik sportowy Step – miksty Finał Hala Stulecia
2017-07-21 19:29 Aerobik Sportowy Taniec – miksty Finał Hala Stulecia
2017-07-21 19:30 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-21 19:35 Sportowe ratownictwo wodne 200 m z przeszkodami mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-21 19:45 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-21 19:50 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m z przeszkodami kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-21 19:55 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m z przeszkodami mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-21 20:00 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia z obręczami kobiet Finał Hala Stulecia
2017-07-21 20:00 Wspinaczka sportowa Boulder kobiet Finał Plac Nowy Targ
2017-07-21 20:10 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-21 20:15 Sportowe ratownictwo wodne 100 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-21 20:25 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia z piłkami kobiet Finał Hala Stulecia
2017-07-21 20:30 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-21 20:35 Sportowe ratownictwo wodne 200 m super ratownik mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-21 20:45 Korfball Turniej drużyn mieszanych Belgia – Australia WKK Sports Centre

 



Bartosz Szafran4747 Posts

<p>Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password