The World Games – 22 lipca – Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-22 08:00 Sporty lotnicze Spadochroniarstwo 5.runda / 6. runda Szymanów
2017-07-22 09:00 Bowling Singiel mężczyzn Kwalifikacje Sky Tower
2017-07-22 09:00 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał progresywny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 09:00 Bule Raffa – debel mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-22 09:00 Jazda szybka na torze 500 m kobiet Eliminacje Park Tysiąclecia
2017-07-22 09:00 Latające dyski Ultimate Drużyna 4 vs. Drużyna 5 Stadion Olimpijski
2017-07-22 09:00 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:05 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:10 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach kobiet 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:15 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:20 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:25 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płeywach mężczyzn 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:30 Jazda szybka na torze 500 m mężczyzn Eliminacje Park Tysiąclecia
2017-07-22 09:30 Sportowe ratownictwo wodne 4×25 m ratowanie manekina kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:35 Sportowe ratownictwo wodne 4×25 m ratowanie manekina kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:40 Sportowe ratownictwo wodne 4×25 m ratowanie manekina mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:45 Sportowe ratownictwo wodne 4×25 m ratowanie manekina mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:50 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 09:55 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:00 Fistball Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Oławka
2017-07-22 10:00 Jazda szybka na torze 500 m kobiet Ćwierćfinały Park Tysiąclecia
2017-07-22 10:00 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach kobiet 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:05 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:10 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach mężczyzn 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:15 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach mężczyzn 3. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:20 Jazda szybka na torze 500 m mężczyzn Ćwierćfinały Park Tysiąclecia
2017-07-22 10:20 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m stylem zmiennym kobiet 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:25 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m stylem zmiennym kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:30 Bule Bule lyońskie kobiet – strzał progresywny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 10:30 Bule Raffa – debel kobiet Zawody Pergola
2017-07-22 10:30 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m stylem zmiennym mężczyzn 1. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:35 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m stylem zmiennym kobiet 2. wyścig Basen Orbita
2017-07-22 10:40 Latające dyski Ultimate Drużyna 2 vs. Drużyna 6 Stadion Olimpijski
2017-07-22 11:00 Jazda szybka na torze 500 m kobiet Półfinały Park Tysiąclecia
2017-07-22 11:00 Sporty lotnicze Motoparalotnie 4. runda Szymanów
2017-07-22 11:15 Jazda szybka na torze 500 m mężczyzn Półfinały Park Tysiąclecia
2017-07-22 12:00 Bule Petanka mężczyzn – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 12:00 Bule Raffa – debel mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-22 12:00 Jazda szybka na torze 500 m kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-22 12:00 Sporty lotnicze Akrobacje szybowcowe 3. program (1. runda) Szymanów
2017-07-22 12:15 Jazda szybka na torze 500 m mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-22 12:20 Latające dyski Ultimate Drużyna 1 vs. Drużyna 3 Stadion Olimpijski
2017-07-22 12:40 Sumo Waga lekka kobiet 1. runda / 2. runda / Repasaze Hala Orbita
2017-07-22 13:00 futbol amerykański USA – Niemcy 1. półfinał Stadion Olimpijski
2017-07-22 13:20 Sumo Waga lekka mężczyzn 1. runda / 2. runda / Repasaże Hala Orbita
2017-07-22 13:30 Bowling Singiel mężczyzn 1/8 finału Sky Tower
2017-07-22 13:30 Bule Petanka kobiet – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 13:30 Bule Raffa – debel kobiet Zawody Pergola
2017-07-22 13:30 Korfball Turniej drużyn mieszanych Chiny – Australia WKK Sports Centre
2017-07-22 14:00 Sporty lotnicze Spadochroniarstwo 7. runda Szymanów
2017-07-22 14:00 Sumo Waga średnia kobiet 1. runda / 2. runda / Repasaże Hala Orbita
2017-07-22 14:30 Bowling Singiel mężczyzn 1/4 finału Sky Tower
2017-07-22 14:40 Sumo Waga średnia mężczyzn 1. runda / 2. runda / Repasaże Hala Orbita
2017-07-22 15:00 Aerobik sportowy Grupy mieszane Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-22 15:00 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał progresywny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 15:00 Bule Raffa – debel kobiet Zawody Pergola
2017-07-22 15:00 Bule Raffa – debel mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-22 15:15 Korfball Turniej drużyn mieszanych Tajwan – Wielka Brytania WKK Sports Centre
2017-07-22 15:20 Sumo Waga ciężka kobiet 1. runda / 2. runda / Repasaże Hala Orbita
2017-07-22 15:29 Aerobik sportowy Trio mieszane Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-22 15:30 Bule Petanka mężczyzn – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 16:00 Bowling Singiel mężczyzn Półfinały Sky Tower
2017-07-22 16:00 Latające dyski Ultimate Drużyna 5 vs. Drużyna 6 Stadion Olimpijski
2017-07-22 16:00 Sporty lotnicze Motoparalotnie 5. runda Szymanów
2017-07-22 16:00 Sumo Waga ciężka kobiet 1. runda / 2. runda / Repasaże Hala Orbita
2017-07-22 16:30 Bule Petanka kobiet – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 16:30 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia z maczugami kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-22 16:40 Sumo Waga lekka kobiet Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-22 17:00 Bowling Singiel mężczyzn O 3. miejsce Sky Tower
2017-07-22 17:00 Bule Bule lyońskie kobiet – strzał progresywny Kwalifikacje Pergola
2017-07-22 17:00 Bule Raffa – debel kobiet Półfinały Pergola
2017-07-22 17:00 Bule Raffa – debel mężczyzn Półfinały Pergola
2017-07-22 17:00 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia ze wstążkami kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-22 17:00 Sporty lotnicze Akrobacje szybowcowe 3. program (2. runda) Szymanów
2017-07-22 17:00 Sumo Waga lekka mężczyzn Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-22 17:30 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-22 17:35 Sportowe ratownictwo wodne 50 m ratowanie manekina w płetwach mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-22 17:40 Latające dyski Ultimate Drużyna 1 vs. Drużyna 4 Stadion Olimpijski
2017-07-22 17:45 Wspinaczka sportowa Na czas kobiet Kwalifikacje Plac Nowy Targ
2017-07-22 17:50 Sportowe ratownictwo wodne 4×25 m ratowanie manekina kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-22 17:50 Sumo Waga średnia kobiet Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-22 17:55 Sportowe ratownictwo wodne 4z25 m ratowanie manekina mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-22 18:00 Bowling Singiel mężczyzn Finał Sky Tower
2017-07-22 18:00 Wrotkarstwo figurowe Solistki Program krótki Świdnica
2017-07-22 18:00 Wspinaczka sportowa Na czas mężczyzn Kwalifikacje Plac Nowy Targ
2017-07-22 18:10 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płetwach kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-22 18:10 Sumo Waga średnia mężczyzn Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-22 18:15 Sportowe ratownictwo wodne 100 m holowanie manekina w płeywach mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-22 18:20 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m stylem zmiennym kobiet Finał Basen Orbita
2017-07-22 18:25 Sportowe ratownictwo wodne 4×50 m stylem zmiennym mężczyzn Finał Basen Orbita
2017-07-22 18:30 Aerobik sportowy Grupy mieszane Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-22 18:30 Jazda szybka na torze 10000 m kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-22 18:45 Fistball Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Oławka
2017-07-22 19:00 Aerobik sportowy Trio mieszane Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-22 19:00 futbol amerykański Polska – Francja 2. półfinał Stadion Olimpijski
2017-07-22 19:00 Jazda szybka na torze 10000 m mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-22 19:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych Holandia – Belgia WKK Sports Centre
2017-07-22 19:00 Sumo Waga ciężka kobiet Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-22 19:00 Wrotkarstwo figurowe Soliści Program krótki Świdnica
2017-07-22 19:20 Latające dyski Ultimate Drużyna 2 vs. Drużyna 3 Stadion Olimpijski
2017-07-22 19:20 Sumo Waga ciężka mężczyzn Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-22 19:24 Aerobik sportowy Step – miksty Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-22 19:30 Pływanie w płetwach 50 m mężczyzn pod wodą Finał Basen Orbita
2017-07-22 19:34 Pływanie w płetwach 50 m mężczyzn Bi-fins Finał Basen Orbita
2017-07-22 19:43 Pływanie w płetwach 100 m kobiet po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-22 19:53 Pływanie w płetwach 200 m mężczyzn po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-22 20:00 Łyżwiarstwo figurowe Pary taneczne Taniec obowiązkowy Świdnica
2017-07-22 20:00 Wspinaczka sportowa Na czas kobiet Finał Plac Nowy Targ
2017-07-22 20:04 Pływanie w płetwach 100 m kobiet Bi-fins Finał Basen Orbita
2017-07-22 20:14 Pływanie w płetwach 400 m kobiet po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-22 20:27 Pływanie w płetwach 4×100 m mężczyzn po powierzchni Finał Basen Orbita
2017-07-22 20:35 Wspinaczka sportowa Na czas mężczyzn Finał Plac Nowy Targ
2017-07-22 20:45 Korfball Turniej drużyn mieszanych Polska – Niemcy WKK Sports Centre
2017-07-22 20:55 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia z maczugami kobiet Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-22 21:00 Łyżwiarstwo figurowe Pary sportowe Program krótki Świdnica
2017-07-22 21:05 Gimnastyka artystyczna Ćwiczenia ze wstążkami kobiet Finał Hala Tysiąclecia