The World Games – 23 lipca – Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-23 08:00 Sporty lotnicze Motoparalotnie 6. runda Szymanów
2017-07-23 08:45 Wspinaczka sportowa Prowadzenie kobiet Kwalifikacje Plac Nowy Targ
2017-07-23 09:00 Bowling Debel kobiet Kwalifikacje Sky Tower
2017-07-23 09:00 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-23 09:00 Bule Petanka mężczyzn – strzał precyzyjny Półfinały Pergola
2017-07-23 09:00 Bule Raffa – debel kobiet O 3. miejsce Pergola
2017-07-23 09:00 Bule Raffa – debel mężczyzn O 3. miejsce Pergola
2017-07-23 09:00 Jazda szybka na torze 1000 m kobiet Eliminacje Park Tysiąclecia
2017-07-23 09:00 Latające dyski Ultimate Drużyna 1 vs. Drużyna 5 Stadion Olimpijski
2017-07-23 09:00 Łucznictwo Łuk klasyczny kobiet Kwalifikacje nieoznaczone Park Szczytnicki
2017-07-23 09:00 Łucznictwo Łuk klasyczny mężczyzn Kwalifikacje nieoznaczone Park Szczytnicki
2017-07-23 09:00 Sporty lotnicze Akrobacje szybowcowe Freestyle (1. runda) Szymanów
2017-07-23 09:25 Wspinaczka sportowa Prowadzenie mężczyzn Kwalifikacje Plac Nowy Targ
2017-07-23 09:30 Jazda szybka na torze 1000 m mężczyzn Eliminacje Park Tysiąclecia
2017-07-23 10:00 Bule Bule lyońskie kobiet – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-23 10:00 Bule Petanka kobiet – strzał precyzyjny Półfinały Pergola
2017-07-23 10:00 Fistball Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Oławka
2017-07-23 10:00 Jazda szybka na torze 1000 m kobiet Półfinały Park Tysiąclecia
2017-07-23 10:20 Jazda szybka na torze 1000 m mężczyzn Półfinały Park Tysiąclecia
2017-07-23 10:30 Bule Raffa – debel kobiet Finał Pergola
2017-07-23 10:30 Bule Raffa – debel mężczyzn Finał Pergola
2017-07-23 10:40 Latające dyski Ultimate Drużyna 3 vs. Drużyna 6 Stadion Olimpijski
2017-07-23 11:00 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał progresywny Półfinały Pergola
2017-07-23 11:00 Jazda szybka na torze 1000 m kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-23 11:00 Sporty lotnicze Spadochroniarstwo 8. runda Szymanów
2017-07-23 11:15 Jazda szybka na torze 1000 m mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-23 11:30 Bule Bule lyońskie kobiet – strzał progresywny Półfinały Pergola
2017-07-23 12:00 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-23 12:00 Bule Petanka klasyczna – debel kobiet Zawody Pergola
2017-07-23 12:00 Bule Petanka klasyczna – debel mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-23 12:20 Latające dyski Ultimate Drużyna 2 vs. Drużyna 4 Stadion Olimpijski
2017-07-23 12:30 Sumo Waga otwarta kobiet Zawody Hala Orbita
2017-07-23 13:00 Bule Bule lyońskie kobiet – strzał precyzyjny Kwalifikacje Pergola
2017-07-23 13:00 Bule Raffa mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-23 13:00 Łucznictwo Łuk klasyczny kobiet Kwalifikacje oznaczone Park Szczytnicki
2017-07-23 13:00 Łucznictwo Łuk klasyczny mężczyzn Kwalifikacje oznaczone Park Szczytnicki
2017-07-23 13:30 Bule Petanka klasyczna – debel kobiet Zawody Pergola
2017-07-23 13:30 Bule Petanka klasyczna – debel mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-23 13:30 Korfball Turniej drużyn mieszanych Australia – Holandia WKK Sports Centre
2017-07-23 13:40 Sumo Waga otwarta mężczyzn Zawody Hala Orbita
2017-07-23 14:00 Bowling Debel kobiet 1/8 finału Sky Tower
2017-07-23 14:00 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał progresywny O 3. miejsce Pergola
2017-07-23 14:00 Sporty lotnicze Akrobacje szybowcowe Freestyle (2. runda) Szymanów
2017-07-23 14:30 Bule Bule lyońskie kobiet – strzał progresywny O 3. miejsce Pergola
2017-07-23 14:30 Bule Raffa kobiet Zawody Pergola
2017-07-23 14:50 Sumo Waga otwarta kobiet Repasaże Hala Orbita
2017-07-23 15:00 Bowling Debel kobiet 1/4 finału Sky Tower
2017-07-23 15:00 Bule Petanka klasyczna – debel kobiet Zawody Pergola
2017-07-23 15:00 Bule Petanka klasyczna – debel mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-23 15:15 Korfball Turniej drużyn mieszanych Belgia – Chiny WKK Sports Centre
2017-07-23 15:30 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał progresywny Finał Pergola
2017-07-23 15:30 Sumo Waga otwarta mężczyzn Repasaże Hala Orbita
2017-07-23 16:00 Bule Raffa mężczyzn Zawody Pergola
2017-07-23 16:00 Sporty lotnicze Motoparalotnie 7. runda Szymanów
2017-07-23 16:10 Sumo Waga otwarta kobiet Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-23 16:30 Bowling Debel kobiet Półfinały Sky Tower
2017-07-23 16:30 Bule Bule lyońskie mężczyzn – strzał progresywny Finał Pergola
2017-07-23 16:30 Sumo Waga otwarta mężczyzn Półfinały / O 3. miejsce / Finał Hala Orbita
2017-07-23 17:00 Bule Petanka kobiet – strzał precyzyjny O 3. miejsce Pergola
2017-07-23 17:00 Bule Petanka mężczyzn – strzał precyzyjny O 3. miejsce Pergola
2017-07-23 17:00 Latające dyski Ultimate O 3. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-23 17:00 Sporty lotnicze Spadochroniarstwo 9. runda Szymanów
2017-07-23 17:30 Bowling Debel kobiet O 3. miejsce Sky Tower
2017-07-23 17:30 Bule Petanka kobiet – strzał precyzyjny Finał Pergola
2017-07-23 17:30 Bule Petanka mężczyzn – strzał precyzyjny Finał Pergola
2017-07-23 18:00 Łyżwiarstwo figurowe Solistki Program dowolny Świdnica
2017-07-23 18:30 Bowling Debel kobiet Finał Sky Tower
2017-07-23 18:30 Jazda szybka na torze 15000 m kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-23 19:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych Wielka Brytania – Niemcy WKK Sports Centre
2017-07-23 19:00 Latające dyski Ultimate Finał Stadion Olimpijski
2017-07-23 19:00 Łyżwiarstwo figurowe Soliśći Program dowolny Świdnica
2017-07-23 19:10 Jazda szybka na torze 15000 m mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-23 19:45 Wspinaczka sportowa Prowadzenie kobiet Finał Plac Nowy Targ
2017-07-23 20:00 Łyżwiarstwo figurowe Pary taneczne Taniec dowolny Świdnica
2017-07-23 20:30 Wspinaczka sportowa Prowadzenie mężczyzn Finał Plac Nowy Targ
2017-07-23 20:45 Korfball Turniej drużyn mieszanych Polska – Tajwan WKK Sports Centre
2017-07-23 21:00 Łyżwiarstwo figurowe Pary sportowe Program dowolny Świdnica