The World Games – 25 lipca – Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-25 08:00 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint kobiet Eliminacje Park Tysiąclecia
2017-07-25 09:00 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint mężczyzn Eliminacje Park Tysiąclecia
2017-07-25 09:00 Narty wodne Slalom kobiet Eliminacje Stara Odra
2017-07-25 10:00 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint kobiet Ćwierćfinały Park Tysiąclecia
2017-07-25 10:00 Karate Kumite 50 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-25 10:00 Karate Kumite 55 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-25 10:00 Karate Kumite 60 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-25 10:00 Karate Kumite 61 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-25 10:00 Karate Kumite 67 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-25 10:00 Karate Kumite 75 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-25 10:00 Narty wodne Slalom mężczyzn Eliminacje Stara Odra
2017-07-25 10:30 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint mężczyzn Ćwierćfinały Park Tysiąclecia
2017-07-25 11:00 Bieg na orientację Sprint kobiet Finał Plac Nowy Targ
2017-07-25 11:00 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint kobiet Półfinały Park Tysiąclecia
2017-07-25 11:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych O 7. miejsce WKK Sports Centre
2017-07-25 11:00 Trójbój siłowy Waga średnia mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-25 11:15 Jazda szybka na ulcy 500 m sprint mężczyzn Półfinały Park Tysiąclecia
2017-07-25 11:45 Narty wodne Tricki kobiet Eliminacje Stara Odra
2017-07-25 11:50 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-25 11:55 Jazda szybka na ulicy 500 m sprint mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-25 12:00 Bieg na orientację Sprint mężczyzn Finał Plac Nowy Targ
2017-07-25 12:00 Squash turniej kobiet 1/16 finału Hasta la Vista
2017-07-25 12:00 Squash turniej mężczyzn 1/16 finału Hasta la Vista
2017-07-25 12:30 Jazda szybka na ulicy 10000 m wyścig punktowy kobiet Finał Park Tysiąclecia
2017-07-25 12:45 Narty wodne Tricki mężczyzn Eliminacje Stara Odra
2017-07-25 13:00 Jazda szybka na ulicy 10000 m wyścig punktowy mężczyzn Finał Park Tysiąclecia
2017-07-25 13:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych O 5. miejsce WKK Sports Centre
2017-07-25 14:00 Hokej na rolkach Mecz A2 vs. A3 Faza grupowa Świdnica
2017-07-25 14:00 Łucznictwo Łuk klasyczny kobiet 1. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-25 14:00 Skoki na trampolinie Dwójki mini kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 14:00 Trójbój siłowy Waga ciężka kobiet Finał Hala Orbita
2017-07-25 14:15 Łucznictwo Łuk klasyczny kobiet 2. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-25 14:30 Łucznictwo Łuk klasyczny mężczyzn 1. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-25 14:30 Wakeboard Freestyle kobiet Półfinały Stara Odra
2017-07-25 14:45 Łucznictwo Łuk klasyczny mężczyzn 2. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-25 15:00 Łucznictwo Łuk klasyczny kobiet O 3. miejsce Park Szczytnicki
2017-07-25 15:00 Ścieżka gimnastyczna Kobiety Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 15:10 Skoki na trampolinie Dwójki mini mężczyzn Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 15:15 Łucznictwo Łuk klasyczny kobiet Finał Park Szczytnicki
2017-07-25 15:30 Karate Kumite 50 kg kobiet Finały Kompleks „GEM”
2017-07-25 15:30 Karate Kumite 55 kg kobiet Finały Kompleks „GEM”
2017-07-25 15:30 Karate Kumite 60 kg mężczyzn Finały Kompleks „GEM”
2017-07-25 15:30 Karate Kumite 61 kg kobiet Finały Kompleks „GEM”
2017-07-25 15:30 Karate Kumite 67 kg mężczyzn Finały Kompleks „GEM”
2017-07-25 15:30 Karate Kumite 75 kg mężczyzn Finały Kompleks „GEM”
2017-07-25 15:30 Łucznictwo Łuk klasyczny mężczyzn O 3. miejsce Park Szczytnicki
2017-07-25 15:40 Akrobatyka sportowa Pary mężczyzn Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 15:45 Łucznictwo Łuk klasyczny mężczyzn Finał Park Szczytnicki
2017-07-25 15:45 Skoki na trampolinie Skoki synchroniczne kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 16:00 Fistball Turniej mężczyzn o 5. miejsce Stadion Oławka
2017-07-25 16:00 Hokej na rolkach Mecz B2 vs. B3 Faza grupowa Świdnica
2017-07-25 16:00 Wakeboard Freestyle mężczyzn Ćwierćfinały Stara Odra
2017-07-25 16:15 Akrobatyka sportowa Grupy kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 16:45 Ścieżka gimnastyczna Mężczyźni Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 17:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych O 3. miejsce WKK Sports Centre
2017-07-25 17:00 Squash turniej kobiet 1/16 finału Hasta la Vista
2017-07-25 17:00 Squash turniej mężczyzn 1/16 finału Hasta la Vista
2017-07-25 17:00 Trójbój siłowy Waga ciężka mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-25 17:25 Akrobatyka sportowa Pary mężczyzn Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 18:00 Akrobatyka sportowa Grupy kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-25 18:00 Fistball Turniej mężczyzn O 3. miejsce Stadion Oławka
2017-07-25 18:00 Hokej na rolkach Mecz A1 vs. A4 Faza grupowa Świdnica
2017-07-25 19:00 Korfball Turniej drużyn mieszanych Finał WKK Sports Centre
2017-07-25 19:00 Skoki na trampolinie Dwójki mini kobiet Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-25 19:30 Ścieżka gimnastyczna Mężczyźni Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-25 20:00 Akrobatyka sportowa Grupy kobiet Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-25 20:00 Fistball Turniej mężczyzn Finał Stadion Oławka
2017-07-25 20:00 Hokej na rolkach Mecz B1 vs. B4 Faza grupowa Świdnica
2017-07-25 20:20 Skoki na trampolinie Dwójki mini mężczyzn Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-25 20:30 Ścieżka gimnastyczna Kobiety Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-25 20:55 Skoki na trampolinie Skoki synchroniczne kobiet Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-25 21:00 Akrobatyka sportowa Pary mężczyzn Finał Hala Tysiąclecia