The World Games – 26 lipca- Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-26 09:00 Bieg na orientację Bieg średniodystansowy kobiet Finał Trzebnica Aquapark
2017-07-26 09:00 Łucznictwo Łuk goły kobiet Kwalifikacje nieoznaczone Park Szczytnicki
2017-07-26 09:00 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn Kwalifikacje nieoznaczone Park Szczytnicki
2017-07-26 09:00 Narty wodne Skoki kobiet Eliminacje Stara Odra
2017-07-26 09:30 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 09:30 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 10:00 Karate Kata kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-26 10:00 Karate Kata mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-26 10:00 Karate Kumite 68 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-26 10:00 Karate Kumite 84 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-26 10:00 Karate Kumite ponad 68 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-26 10:00 Karate Kumite ponad 84 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-26 10:00 Kick-boxing 52 kg kobiet Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 10:00 Kick-boxing 60 kg kobiet Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 10:20 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 10:20 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 10:30 Narty wodne Skoki mężczyzn Eliminacje Stara Odra
2017-07-26 11:00 Kick-boxing 56 kg kobiet Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 11:00 Kick-boxing 65 kg kobiet Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 11:00 Sporty bilardowe Karambol Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-26 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-26 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-26 11:00 Sporty bilardowe Snooker Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-26 11:00 Squash turniej kobiet 1/8 finału Hasta la Vista
2017-07-26 11:00 Squash turniej mężczyzn 1/8 finału Hasta la Vista
2017-07-26 11:00 Wiosłarstwo halowe 2000 m open nężczyzn Finał Jelcz Laskowice
2017-07-26 11:10 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 11:10 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 11:30 Bieg na orientację Bieg średniodystansowy mężczyzn Finał Trzebnica Aquapark
2017-07-26 11:30 Wiosłarstwo halowe 2000 m open kobiet Finał Jelcz Laskowice
2017-07-26 12:00 Kick-boxing 63,5 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 12:00 Kick-boxing 81 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 12:00 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 12:00 Trójbój siłowy Waga supercięzka kobiet Finał Hala Orbita
2017-07-26 12:00 Wiosłarstwo halowe 2000 m waga lekka mężczyzn Finał Jelcz Laskowice
2017-07-26 12:15 Wakeboard Freestyle kobiet Kwalifikacje ostatniej szansy Stara Odra
2017-07-26 12:30 Wiosłarstwo halowe 2000 m waga lekka kobiet Finał Jelcz Laskowice
2017-07-26 13:00 Kick-boxing 67 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 13:00 Kick-boxing 86 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 13:00 Łucznictwo Łuk goły kobiet Kwalifikacje oznaczone Park Szczytnicki
2017-07-26 13:00 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn Kwalifikacje oznaczone Park Szczytnicki
2017-07-26 13:15 Wakeboard Freestyle mężczyzn Kwalifikacje ostatniej szansy Stara Odra
2017-07-26 14:00 Hokej na rolkach Mecz B4 vs. B2 Faza grupowa Świdnica
2017-07-26 14:00 Kick-boxing 71 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 14:00 Kick-boxing 91 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 14:00 Skoki na trampolinie Dwójki mini kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-26 14:35 Akrobatyka sportowa Grupy mężczyzn Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-26 15:00 Kick-boxing 75 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 15:00 Kick-boxing ponad 91 kg mężczyzn Ćwierćfinały Hala Orbita
2017-07-26 15:00 Narty wodne Tricki kobiet Finał Stara Odra
2017-07-26 15:00 Trójbój siłowy Waga superciężka mężczyzna Finał Hala Orbita
2017-07-26 15:10 Skoki na trampolinie Dwójki mini mężczyzn Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-26 15:30 Karate Kata kobiet Finały Kompleks „GEM”
2017-07-26 15:30 Karate Kata mężczyzn Finały Kompleks „GEM”
2017-07-26 15:30 Karate Kumite 68 kg kobiet Finały Kompleks „GEM”
2017-07-26 15:30 Karate Kumite 84 kg mężczyzn Finały Kompleks „GEM”
2017-07-26 15:30 Karate Kumite ponad 68 kg kobiet Finały Kompleks „GEM”
2017-07-26 15:30 Karate Kumite ponad 84 kg mężczyzn Finały Kompleks „GEM”
2017-07-26 15:30 Narty wodne Tricki kobiet Finał Stara Odra
2017-07-26 15:40 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 15:45 Skoki na trampolinie Skoki synchroniczne kobiet Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-26 16:00 Hokej na rolkach Mecz A4 vs. A2 Faza grupowa Świdnica
2017-07-26 16:30 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 16:30 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 16:45 Akrobatyka sportowa Grupy mężczyzn Kwalifikacje Hala Tysiąclecia
2017-07-26 17:00 Kick-boxing 52 kg kobiet Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 17:00 Kick-boxing 60 kg kobiet Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 17:00 Narty wodne Slalom kobiet Finał Stara Odra
2017-07-26 17:20 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 17:20 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 17:30 Kick-boxing 56 kg kobiet Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 17:30 Kick-boxing 65 kg kobiet Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 17:30 Narty wodne Slalom mężczyzn Finał Stara Odra
2017-07-26 17:30 Squash turniej kobiet Ćwierćfinały Hasta la Vista
2017-07-26 17:30 Squash turniej mężczyzn Ćwierćfinały Hasta la Vista
2017-07-26 18:00 Hokej na rolkach Mecz B3 vs. B1 Faza grupowa Świdnica
2017-07-26 18:00 Kick-boxing 63,5 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 18:00 Kick-boxing 81 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 18:30 Kick-boxing 67 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 18:30 Kick-boxing 86 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 19:00 Kick-boxing 71 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 19:00 Kick-boxing 91 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 19:00 Skoki na trampolinie Dwójki mini kobiet Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-26 19:10 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 19:30 Kick-boxing 75 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 19:30 Kick-boxing ponad 91 kg mężczyzn Półfinały Hala Orbita
2017-07-26 19:45 Akrobatyka sportowa Grupy mężczyzn Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-26 20:00 Hokej na rolkach Mecz A3 vs. A1 Faza grupowa Świdnica
2017-07-26 20:00 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-26 20:20 Skoki na trampolinie Dwójki mini mężczyzn Finał Hala Tysiąclecia
2017-07-26 20:55 Skoki na trampolinie Skoki synchroniczne kobiet Finał Hala Tysiąclecia