The World Games – 27 lipca – Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-27 09:00 Łucznictwo Łuk goły kobiet Mecze grupowe Park Szczytnicki
2017-07-27 09:00 Wakeboard Freestyle mężczyzn Półfinały Stara Odra
2017-07-27 10:00 Bieg na orientację Mieszana sztafeta sprinterska Finał Pergola
2017-07-27 10:00 Lacrosse Turniej kobiet USA – Polska Stadion Oławka
2017-07-27 10:00 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-27 10:45 Wakeboard Freestyle kobiet Finał Stara Odra
2017-07-27 10:50 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-27 11:00 Kick-boxing 52 kg kobiet O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 11:00 Sporty bilardowe Karambol Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-27 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-27 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-27 11:00 Sporty bilardowe Snooker Kwalifikacje Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-27 11:00 Wiosłarstwo halowe 500 m open mężczyzn Finał Jelcz Laskowice
2017-07-27 11:15 Kick-boxing 63.5 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 11:30 Kick-boxing 67 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 11:30 Wakeboard Freestyle mężczyzn Finał Stara Odra
2017-07-27 11:30 Wiosłarstwo halowe 500 m open kobiet Finał Jelcz Laskowice
2017-07-27 11:40 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-27 11:45 Kick-boxing 56 kg kobiet O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 12:00 Florball Turniej mężczyzn Finlandia – Czechy Hala WKK
2017-07-27 12:00 Kick-boxing 71 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 12:15 Kick-boxing 75 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 12:30 Kick-boxing 60 kg kobiet O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 12:30 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Eliminacje Stadion Olimpijski
2017-07-27 12:30 Wiosłarstwo halowe 500 n sztafeta mieszana Finał Jelcz Laskowice
2017-07-27 12:45 Kick-boxing 81 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 12:45 Narty wodne Skoki kobiet Finał Stara Odra
2017-07-27 13:00 Kick-boxing 86 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 13:00 Lacrosse Turniej kobiet Wielka Brytania – Japonia Stadion Oławka
2017-07-27 13:15 Kick-boxing 65 kg kobiet O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 13:30 Kick-boxing 91 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 13:30 Narty wodne Skoki mężczyzn Finał Stara Odra
2017-07-27 13:45 Kick-boxing ponad 91 kg mężczyzn O 3. miejsce Hala Orbita
2017-07-27 14:00 Hokej na rolkach Mecz B3 vs. B4 Faza grupowa Świdnica
2017-07-27 14:00 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn Mecze grupowe Park Szczytnicki
2017-07-27 16:00 Hokej na rolkach Mecz A3 vs. A4 Faza grupowa Świdnica
2017-07-27 16:00 Lacrosse Turniej kobiet Kanada – Australia Stadion Oławka
2017-07-27 16:00 Squash turniej kobiet Półfinały Hasta la Vista
2017-07-27 16:00 Squash turniej mężczyzn Półfinały Hasta la Vista
2017-07-27 17:00 Kick-boxing 52 kg kobiet Finał Hala Orbita
2017-07-27 17:15 Kick-boxing 63.5 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 17:30 Florball Turniej mężczyzn Szwajcaria – USA Hala WKK
2017-07-27 17:30 Kick-boxing 67 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 18:00 Hokej na rolkach Mecz A1 vs. A2 Faza grupowa Świdnica
2017-07-27 18:30 Kick-boxing 56 kg kobiet Finał Hala Orbita
2017-07-27 18:45 Kick-boxing 71 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 19:00 Kick-boxing 75 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 20:00 Florball Turniej mężczyzn Polska – Finlandia Hala WKK
2017-07-27 20:00 Hokej na rolkach Mecz B1 vs. B2 Faza grupowa Świdnica
2017-07-27 20:00 Kick-boxing 60 kg kobiet Finał Hala Orbita
2017-07-27 20:15 Kick-boxing 81 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 20:30 Kick-boxing 86 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 21:30 Kick-boxing 65 kg kobiet Finał Hala Orbita
2017-07-27 21:45 Kick-boxing 91 kg mężczyzn Finał Hala Orbita
2017-07-27 22:00 Kick-boxing ponad 91 kg mężczyzn Finał Hala Orbita