The World Games – 28 lipca – Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-28 09:00 Ju-jitsu 62 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 09:00 Ju-jitsu Nevaza 55 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 09:00 Kajak polo Turniej kobiet Eliminacje Basen Orbita
2017-07-28 09:00 Kajak polo Turniej mężczyzn Eliminacje Basen Orbita
2017-07-28 09:30 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Ćwierćfinały Stadion Olimpijski
2017-07-28 09:45 Ju-jitsu 62 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 09:45 Ju-jitsu Nevaza 55 kg kobiet Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 10:00 Ju-jitsu Duo system – miksty Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 10:00 Ju-jitsu Nevaza 69 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 10:00 Lacrosse Turniej kobiet USA – Wielka Brytania Stadion Oławka
2017-07-28 10:20 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Ćwierćfinały Stadion Olimpijski
2017-07-28 10:45 Ju-jitsu Nevaza 69 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 11:00 Ju-jitsu Nevaza ponad 94 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 11:00 Sporty bilardowe Karambol Ćwierćfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-28 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet Ćwierćfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-28 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn Ćwierćfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-28 11:00 Sporty bilardowe Snooker Ćwierćfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-28 11:10 Ju-jitsu Duo system – miksty Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 11:10 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Ćwierćfinały Stadion Olimpijski
2017-07-28 11:30 Ju-jitsu 55 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 11:45 Ju-jitsu Nevaza ponad 94 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 12:00 Florball Turniej mężczyzn USA – Szwecja Hala WKK
2017-07-28 12:00 Ju-jitsu Nevaza 62 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 12:00 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Ćwierćfinały Stadion Olimpijski
2017-07-28 12:10 Ju-jitsu 55 kg kobiet Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 12:20 Ju-jitsu 70 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 12:45 Ju-jitsu Nevaza 62 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 13:00 Ju-jitsu 70 kg kobiet Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 13:00 Ju-jitsu Nevaza 94 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 13:00 Lacrosse Turniej kobiet Australia – Polska Stadion Oławka
2017-07-28 13:10 Ju-jitsu 62 kg kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 13:45 Ju-jitsu Nevaza 94 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 13:50 Ju-jitsu 62 kg kobiet Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 14:00 Hokej na rolkach 3. z A vs. 4. z B O 5. miejsce Świdnica
2017-07-28 14:00 Ju-jitsu Nevaza 77 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 14:00 Ju-jitsu Nevaza 85 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-28 14:00 Łucznictwo Łuk goły kobiet 1. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-28 14:15 Łucznictwo Łuk goły kobiet 2. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-28 14:30 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn 1. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-28 14:45 Ju-jitsu Nevaza 77 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 14:45 Ju-jitsu Nevaza 85 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-28 14:45 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn 2. półfinał Park Szczytnicki
2017-07-28 15:00 Łucznictwo Łuk goły kobiet O 3. miejsce Park Szczytnicki
2017-07-28 15:10 Muaythai 51 kg kobiet 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:10 Muaythai 54 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:15 Łucznictwo Łuk goły kobiet Finał Park Szczytnicki
2017-07-28 15:25 Muaythai 51 kg kobiet 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:25 Muaythai 54 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:30 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn O 3. miejsce Park Szczytnicki
2017-07-28 15:40 Muaythai 51 kg kobiet 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:40 Muaythai 54 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:45 Łucznictwo Łuk goły mężczyzn Finał Park Szczytnicki
2017-07-28 15:55 Muaythai 51 kg kobiet 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 15:55 Muaythai 54 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:00 Hokej na rolkach 3. z B vs. 4. z A O 5. miejsce Świdnica
2017-07-28 16:00 Lacrosse Turniej kobiet Kanada – Japonia Stadion Oławka
2017-07-28 16:00 Squash turniej kobiet O 3. miejsce Hasta la Vista
2017-07-28 16:10 Muaythai 54 kg kobiet 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:10 Muaythai 57 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:25 Muaythai 54 kg kobiet 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:25 Muaythai 57 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:30 Ju-jitsu Nevaza 69 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 16:35 Ju-jitsu Duo system – miksty O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 16:40 Ju-jitsu Nevaza ponad 94 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 16:40 Muaythai 54 kg kobiet 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:40 Muaythai 57 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:45 Ju-jitsu 55 kg kobiet O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 16:45 Squash turniej mężczyzn O 3. miejsce Hasta la Vista
2017-07-28 16:50 Ju-jitsu 62 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 16:55 Ju-jitsu 70 kg kobiet O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 16:55 Muaythai 54 kg kobiet 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 16:55 Muaythai 57 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:00 Ju-jitsu Nevaza 94 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:05 Ju-jitsu 62 kg kobiet O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:10 Ju-jitsu Nevaza 77 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:10 Muaythai 60 kg kobiet 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:10 Muaythai 63,5 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:15 Ju-jitsu Nevaza 55 kg kobiet O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:20 Ju-jitsu Nevaza 85 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:25 Ju-jitsu 62 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:25 Muaythai 60 kg kobiet 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:25 Muaythai 63,5 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:30 Florball Turniej mężczyzn Polska – Czechy Hala WKK
2017-07-28 17:30 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet 1. półfinał Stadion Olimpijski
2017-07-28 17:35 Ju-jitsu Nevaza 69 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:40 Muaythai 60 kg kobiet 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:40 Muaythai 63,5 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:45 Ju-jitsu Nevaza ponad 94 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 17:45 Taniec towarzyski Salsa 1. runda Hala Stulecia
2017-07-28 17:55 Muaythai 60 kg kobiet 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 17:55 Muaythai 63,5 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:00 Hokej na rolkach 1. z B vs. 2. z A 1. półfinał Świdnica
2017-07-28 18:00 Ju-jitsu Duo system – miksty Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 18:10 Muaythai 67 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:10 Muaythai 71 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:15 Ju-jitsu Nevaza 62 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 18:15 Taniec towarzyski Standard 1. runda Hala Stulecia
2017-07-28 18:20 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn 1. półfinał Stadion Olimpijski
2017-07-28 18:25 Muaythai 67 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:25 Muaythai 71 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:30 Ju-jitsu 55 kg kobiet Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 18:30 Squash turniej kobiet Finał Hasta la Vista
2017-07-28 18:40 Muaythai 67 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:40 Muaythai 71 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:45 Ju-jitsu 62 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 18:55 Muaythai 67 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 18:55 Muaythai 71 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:00 Ju-jitsu Nevaza 55 kg kobiet Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 19:05 Taniec towarzyski Standard 2. runda Hala Stulecia
2017-07-28 19:10 Muaythai 75 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:10 Muaythai 81 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:10 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet 2. półfinał Stadion Olimpijski
2017-07-28 19:15 Ju-jitsu Nevaza 77 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 19:25 Muaythai 75 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:25 Muaythai 81 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:30 Ju-jitsu 62 kg kobiet Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 19:30 Taniec towarzyski Salsa 2. runda Hala Stulecia
2017-07-28 19:40 Muaythai 75 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:40 Muaythai 81 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:45 Ju-jitsu Nevaza 85 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 19:45 Squash turniej mężczyzn Finał Hasta la Vista
2017-07-28 19:50 Taniec towarzyski Standard Półfinały Hala Stulecia
2017-07-28 19:55 Muaythai 75 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 19:55 Muaythai 81 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 20:00 Florball Turniej mężczyzn Szwecja – Szwajcaria Hala WKK
2017-07-28 20:00 Hokej na rolkach 1. z A vs. 2 z B 2. półfinał Świdnica
2017-07-28 20:00 Ju-jitsu 70 kg kobiet Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 20:00 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn 2. półfinał Stadion Olimpijski
2017-07-28 20:10 Muaythai 91 kg mężczyzn 1. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 20:10 Muaythai 91 kg mężczyzn 2. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 20:15 Ju-jitsu Nevaza 94 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-28 20:15 Taniec towarzyski Salsa Półfinały Hala Stulecia
2017-07-28 20:25 Muaythai 91 kg mężczyzn 3. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 20:25 Muaythai 91 kg mężczyzn 4. ćwierćfinał Hala Orbita
2017-07-28 20:50 Taniec towarzyski Salsa Finał Hala Stulecia
2017-07-28 21:30 Taniec towarzyski Standard Finał Hala Stulecia