The World Games – 29 lipca – Program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-07-29 09:00 Ju-jitsu Duo system mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 09:00 Ju-jitsu ponad 94 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 09:00 Kajak polo Turniej kobiet Eliminacje Basen Orbita
2017-07-29 09:00 Kajak polo Turniej mężczyzn Eliminacje Basen Orbita
2017-07-29 09:30 Łucznictwo Łuk bloczkowy kobiet Kwalifikacje Stadion ul. Witelona
2017-07-29 09:30 Łucznictwo Łuk bloczkowy mężczyzn Kwalifikacje Stadion ul. Witelona
2017-07-29 09:45 Ju-jitsu ponad 94 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 10:00 Hokej na rolkach Przegrany z 3. z A vs. 4. z B vs. Przegrany z 3. z B vs. 4. z A O 7. miejsce Świdnica
2017-07-29 10:00 Ju-jitsu 85 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 10:00 Lacrosse Turniej kobiet 1. Półfinał Stadion Oławka
2017-07-29 10:00 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet O 7. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-29 10:10 Ju-jitsu Duo system mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 10:15 Przeciąganie liny 540 kg kobiet Zawody Hala AWF
2017-07-29 10:30 Ju-jitsu Duo system kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 10:45 Ju-jitsu 85 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 10:50 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn O 7. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-29 11:00 Ju-jitsu 69 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 11:00 Sporty bilardowe Karambol Półfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet Półfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 11:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn Półfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 11:00 Sporty bilardowe Snooker Półfinały Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 11:40 Ju-jitsu Duo system kobiet Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 11:40 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet O 5. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-29 11:45 Ju-jitsu 69 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 12:00 Hokej na rolkach Wygrany z 3. z A vs. 4. z B vs. Wygrany z 3. z B vs. 4. z A O 5. miejsce Świdnica
2017-07-29 12:00 Ju-jitsu 94 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 12:00 Ju-jitsu Nevaza Open kobiet Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 12:00 Ju-jitsu Nevaza Open mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 12:30 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn O 5. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-29 12:45 Ju-jitsu 94 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 12:45 Przeciąganie liny 540 kg kobiet Finał Hala AWF
2017-07-29 13:00 Ju-jitsu 77 kg mężczyzn Eliminacje Kompleks „GEM”
2017-07-29 13:00 Lacrosse Turniej kobiet 2. Półfinał Stadion Oławka
2017-07-29 13:30 Ju-jitsu Nevaza Open mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 13:45 Ju-jitsu 77 kg mężczyzn Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 13:45 Ju-jitsu Nevaza Open kobiet Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 13:45 Łucznictwo Łuk bloczkowy – miksty Ćwierćfinały Stadion ul. Witelona
2017-07-29 14:00 Hokej na rolkach Przegrany z 1. z B vs. 2. z A vs. Przegrany z 1. z A vs. 2. z B O 3. miejsce Świdnica
2017-07-29 14:00 Żużel Turniej mężczyzn Zawody – dzień 1 Stadion Olimpijski
2017-07-29 14:30 Florball Turniej mężczyzn 1. półfinał Hala WKK
2017-07-29 14:45 Łucznictwo Łuk bloczkowy kobiet 1/16 finału Stadion ul. Witelona
2017-07-29 14:45 Łucznictwo Łuk bloczkowy mężczyzn 1/16 finału Stadion ul. Witelona
2017-07-29 15:00 Przeciąganie liny 700 kg mężczyzn Zawody Pola Marsowe
2017-07-29 15:10 Muaythai 51 kg kobiet 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:10 Muaythai 54 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:15 Ju-jitsu ponad 94 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:20 Ju-jitsu 85 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:25 Ju-jitsu Duo system mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:25 Muaythai 51 kg kobiet 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:25 Muaythai 54 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:30 Ju-jitsu 69 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:30 Łucznictwo Łuk bloczkowy kobiet 1/8 finału Stadion ul. Witelona
2017-07-29 15:30 Łucznictwo Łuk bloczkowy mężczyzn 1/8 finału Stadion ul. Witelona
2017-07-29 15:35 Ju-jitsu Duo system kobiet O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:40 Ju-jitsu 94 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:40 Muaythai 54 kg kobiet 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:40 Muaythai 57 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:45 Ju-jitsu Nevaza Open mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:50 Ju-jitsu 77 kg mężczyzn O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:55 Ju-jitsu Nevaza Open kobiet O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 15:55 Muaythai 54 kg kobiet 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 15:55 Muaythai 57 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:00 Hokej na rolkach Wygrany z 1. z B vs. 2 z A vs. Wygrany z 1. z A vs. 2. z B Finał Świdnica
2017-07-29 16:00 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet O 3. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-29 16:00 Sporty bilardowe Karambol O 3. miejsce Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 16:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet O 3. miejsce Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 16:00 Sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn O 3. miejsce Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 16:00 Sporty bilardowe Snooker O 3. miejsce Wrocławskie Centrum Kongresowe
2017-07-29 16:10 Ju-jitsu ponad 94 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 16:10 Łucznictwo Łuk bloczkowy kobiet Ćwierćfinały Stadion ul. Witelona
2017-07-29 16:10 Łucznictwo Łuk bloczkowy mężczyzn Ćwierćfinały Stadion ul. Witelona
2017-07-29 16:10 Muaythai 60 kg kobiet 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:10 Muaythai 63,5 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:20 Ju-jitsu 85 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 16:25 Muaythai 60 kg kobiet 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:25 Muaythai 63,5 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:35 Ju-jitsu Duo system mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 16:40 Muaythai 67 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:40 Muaythai 71 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:50 Ju-jitsu 69 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 16:55 Muaythai 67 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 16:55 Muaythai 71 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:00 Florball Turniej mężczyzn 2. półfinał Hala WKK
2017-07-29 17:00 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn O 3. miejsce Stadion Olimpijski
2017-07-29 17:05 Ju-jitsu Duo system kobiet Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 17:10 Muaythai 75 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:10 Muaythai 81 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:20 Ju-jitsu 94 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 17:25 Muaythai 75 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:25 Muaythai 81 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:35 Ju-jitsu 77 kg mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 17:40 Muaythai 91 kg mężczyzn 1. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:40 Muaythai 91 kg mężczyzn 2. półfinał Hala Orbita
2017-07-29 17:45 Przeciąganie liny 700 kg mężczyzn Finał Pola Marsowe
2017-07-29 17:50 Ju-jitsu Nevaza Open mężczyzn Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 18:00 Piłka ręczna plażowa Turniej kobiet Finał Stadion Olimpijski
2017-07-29 18:00 Taniec towarzyski Rock’ n’Roll 1. runda Hala Stulecia
2017-07-29 18:05 Ju-jitsu Nevaza Open kobiet Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 18:15 Taniec towarzyski Latin 1. runda Hala Stulecia
2017-07-29 18:45 Ju-jitsu Zawody drużynowe Półfinały Kompleks „GEM”
2017-07-29 18:45 Taniec towarzyski Rock’ n’Roll 2. runda Hala Stulecia
2017-07-29 19:00 Piłka ręczna plażowa Turniej mężczyzn Finał Stadion Olimpijski
2017-07-29 19:00 Taniec towarzyski Latin 2. runda Hala Stulecia
2017-07-29 19:25 Taniec towarzyski Rock’ n’Roll Półfinały Hala Stulecia
2017-07-29 19:45 Ju-jitsu Zawody drużynowe O 3. miejsce Kompleks „GEM”
2017-07-29 19:45 Taniec towarzyski Latin Półfinały Hala Stulecia
2017-07-29 20:00 Florball Turniej mężczyzn O 5. miejsce Hala WKK
2017-07-29 20:10 Taniec towarzyski Rock’ n’Roll Finał Hala Stulecia
2017-07-29 20:40 Ju-jitsu Zawody drużynowe Finał Kompleks „GEM”
2017-07-29 21:10 Taniec towarzyski Latin Finał Hala Stulecia