Trwa akcja „Czwórka ze sternikiem”

25 lutego informowaliśmy na naszej stronie o ogromnej wichurze jaka przeszła nad Krakowem i zniszczyła wioślarską łódkę, na której trenowali i startowali zawodnicy z klubu UKS Salwator NPS Kraków.  Po naszym artykule kolejne media m.in.: TVP i Radio Eska zainteresowały się sytuacją w jakiej znaleźli się niepełnosprawni wioślarze, a także powstała akcja „Czwórka ze sternikiem”!

O niespodziewanej katastrofie dla sportowców w Krakowie pisaliśmy dokładnie tutaj! Natura spowodowała zniszczenie łódki o nazwie „Pech”. Chwilę po tej tragedii dla utalentowanej młodzieży z Krakowa Fundacja Sportowcy Dzieciom uruchomiła specjalne subkonto, na które można wpłacać pieniądze z dopiskiem „czwórka ze sternikiem” (nr. 48 1020 3352 0000 1902 0196 6134)!

Na stronie internetowej klubu: ukssalwatornps.wordpress.com możemy znaleźć więcej szczegółów dotyczących wioślarzy. Między innymi przeczytamy o ich sukcesach.

Robert Niesyczyński, który obok Józefa Ignacika jest koordynatorem akcji „Czwórka ze sternikiem”, która ma szanse powodzenia!, wypowiada się z optymizmem na temat akcji. Wiemy, że nie łatwo będzie zakończyć ją sukcesem, ale wierzymy, że się uda. Dzwonili do mnie zwykli ludzi i pytali jak można pomóc. Miło usłyszeć kilka ciepłych słów. Na pewno o nikim nie zapomnimy jeżeli doprowadzimy akcję do końca.

Każdy kto w jakikolwiek sposób mógłby pomóc proszony jest o kontakt z klubem pod adresem email: [email protected] lub pod numerem telefonu do Roberta Niesyczyńskiego 508-577-582!

Więcej szczegółów o akcji „Czwórka ze sternikiem” można znaleźć w mediach społecznościowych, na Facebooku!

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password