TWG 2017 już za 26 dni: Sprzedano już ponad 1/3 biletów

Do rozpoczęcia The World Games 2017 już tylko 26 dni. W związku z tym kibice coraz chętniej kupują bilety, które można otrzymać w naprawdę przystępnych cenach. Sportowców, którzy pojawią się będzie miał kto dopingować.

Z puli 170 tys. biletów sprzedano już ok. 70 tys. Jako, że zawody są coraz bliżej, sprzedaż będzie rosnąć. Liczby te mogą wydawać się niczym w porównaniu z tym co działo się przed czterema laty w kolumbijskim Cali (tam zmagania obejrzało 0,5 mln widzów), jednak warto przypomnieć, że Wrocław jest miastem kilkukrotnie mniejszym. Michał Przychodny, szef komitetu organizacyjnego, powiedział: Poprzednie The World Games w Cali zobaczyło na żywo 0,5 mln ludzi. Ale Cali to wielkie 2,5-milionowe miasto i jedna ze światowych stolic salsy, co oznaczało między innymi gigantyczną frekwencję na zawodach w sportach tanecznych. Tego nie przebijemy, ale wierzę, że możemy zaoferować również bardzo przyjemną, rodzinną atmosferę. Szczególnie zapraszam na ceremonię otwarcia. To będzie wspaniałe, multimedialne widowisko z trzema scenami, setkami tancerzy i artystów.

Wszystkich, którzy jeszcze wahają się z zakupem biletów, zachęcamy do zrobienia tego. The World Games zapewnią nam niesamowite emocje w dyscyplinach, z którymi nie mamy na co dzień do czynienia.

Źródło: Fakt24.pl

Szymon Frąckiewicz519 Posts

Na stronie od lipca 2016. Wielbiciel tenisa i skoków narciarskich. Specjalizuje się także w pisaniu o narciarstwie alpejskim, baseballu i softballu oraz kolarstwie. Wierny słuchacz muzyki alternatywnej, pasjonat geografii.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password