TWG 2017 za 4 dni: Ponad 100 tysięcy biletów wyprzedane!

Nasze odliczanie do The World Games 2017 wkroczyło w decydującą fazę! Nie bez powodu mówi się, że to jedno z największych (jak nie największe) sportowych wydarzeń roku w Polsce. Tym bardziej nie powinno dziwić tak wielkie zainteresowanie wśród kibiców.

Na cztery dni przed startem wyprzedano ponad 100 tysięcy biletów. Największym zainteresowaniem cieszą się żużel, wspinaczka, squash oraz sporty bilardowe i wodne. Wielu kibiców zdecydowało się także na gimnastykę, ultimate frisbee i sporty wrotkarskie.

Najszybciej wejściówki rozeszły się na pływanie w monopłetwie. Są jeszcze pojedyncze sztuki na żużel. Przeważnie kibice kupują bilety na dni finałowe i te, kiedy startować będą polscy zawodnicy. W niektórych dyscyplinach takich jak unihokej, squash czy sporty bilardowe są jeszcze bilety na dni finałowe. Ponad 75% wejściówek rozeszło się także na karate, bieg na orientację, sumo, przeciąganie liny i kajak polo.

W 10. Światowych Igrzyskach Sportowych weźmie udział ponad 3,5 tysiąca sportowców z całego świata, którzy rywalizować będą w 31 emocjonujących sportach. Bilety na poszczególne zawody oraz ceremonię otwarcia można kupić na stronie ebilet.pl.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password