Uniwersjada 2017: Koszykówka – program

dzień godzina dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-20 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Australia) Taipei Arena
2017-08-20 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Meksyk) Basketball Gymnasium
2017-08-20 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Hong Kong-Niemcy) Taipei Arena
2017-08-20 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-Czechy) Basketball Gymnasium
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-USA) Taipei Arena
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Finlandia-Japonia) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Norwegia-Kanada) Tianmu Gymnasium
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (ZEA-Estonia) Basketball Gymnasium
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Łotwa-Tajwan) Taipei Arena
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Izrael-Litwa) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry-Serbia) Tianmu Gymnasium
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Mozambik-Rosja) Basketball Gymnasium
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Czechy) Taipei Arena
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Korea) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Finlandia) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grypowa (Japonia-Hong Kong) Basketball Gymnasium
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Meksyk-Łotwa) Taipei Arena
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (USA-Uganda) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Estonia-Rumunia) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Ukraina-Mozambik) Basketball Gymnasium
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Litwa-Australia) Taipei Arena
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Czechy-Polska) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (USA-ZEA) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Portugalia) Basketball Gymnasium
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Niemcy-Norwegia) Taipei Arena
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Argentyna) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia-Korea) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Węgry-Szwecja) Basketball Gymnasium
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Węgry) Taipei Arena
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Australia-Litwa) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Izrael) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Chiny) Basketball Gymnasium
2017-08-22 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Łotwa-Serbia) Taipei Arena
2017-08-22 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Uganda-Czechy) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Polska-USA) Basketball Gymnasium
2017-08-22 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Portugalia-Japonia) Taipei Arena
2017-08-22 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Litwa-Rosja) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Korea-Węgry) Basketball Gymnasium
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Finlandia-Norwegia) Taipei Arena
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Niemcy) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Argentyna-Australia) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Chiny-Węgry) Basketball Gymnasium
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Szwecja-Tajwan) Taipei Arena
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Hong Kong-Kanada) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Korea-Kanada) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Meksyk-Tajwan) Basketball Gymnasium
2017-08-23 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Estonia) Taipei Arena
2017-08-23 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Mozambik-Litwa) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Australia) Basketball Gymnasium
2017-08-23 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Japonia) Taipei Arena
2017-08-23 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Australia-Izrael) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Rosja) Basketball Gymnasium
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Czechy-USA) Taipei Arena
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Litwa-Argentyna) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Polska-Uganda) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Szwecja-Chiny) Basketball Gymnasium
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Węgry) Taipei Arena
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Korea-Portugalia) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-ZEA) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (USA-Czechy) Basketball Gymnasium
2017-08-24 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Australia) Taipei Arena
2017-08-24 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Norwegia-Hong Kong) Basketball Gymnasium
2017-08-24 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (USA-Rumunia) Taipei Arena
2017-08-24 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia-Meksyk) Basketball Gymnasium
2017-08-24 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Niemcy-Finlandia) Taipei Arena
2017-08-24 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry-Łotwa) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-24 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Litwa-Ukraina) Tianmu Gymnasium
2017-08-24 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Izrael-Mozambik) Basketball Gymnasium
2017-08-24 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Korea) Taipei Arena
2017-08-24 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Japonia) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-24 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Estonia-Czechy) Tianmu Gymnasium
2017-08-24 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (ZEA-Argentyna) Basketball Gymnasium
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Mozambik-Australia) Taipei Arena
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Basketball Gymnasium
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Estonia-USA) Taipei Arena
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Japonia-Norwegia) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Czechy-ZEA) Basketball Gymnasium
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Kanada-Niemcy) Taipei Arena
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Meksyk-Węgry) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Łotwa-Korea) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Argentyna-Rumunia) Basketball Gymnasium
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Izrael) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Litwa-Rosja) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia-Tajwan) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Hong ong-Finlandia) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-26 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 13-16 Taipei Arena
2017-08-26 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 13-16 Basketball Gymnasium
2017-08-26 09:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-12 Taipei Arena
2017-08-26 09:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-12 Basketball Gymnasium
2017-08-26 11:30 koszykówka turniej kobiet półfinał Taipei Arena
2017-08-26 11:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 5-8 Basketball Gymnasium
2017-08-26 14:00 koszykówka turniej kobiet półfinał Taipei Arena
2017-08-26 14:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 5-8 Basketball Gymnasium
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Taipei Arena
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Tianmu Gymnasium
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Basketball Gymnasium
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 7. Taipei Arena
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 15. Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 13. Tianmu Gymnasium
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 11. Basketball Gymnasium
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej męzczyzn półfinał Taipei Arena
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 21-24 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 21-24 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsce 9. Basketball Gymnasium
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn półfinał Taipei Arena
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Basketball Gymnasium
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej kobiet Mecz o brąz Taipei Arena
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 5-8 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 5-8 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej kobiet o miejsce 5. Basketball Gymnasium
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej kobiet FINAŁ Taipei Arena
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-20 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-20 Basketball Gymnasium
2017-08-29 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 7. Taipei Arena
2017-08-29 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 15. Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-29 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 23. Tianmu Gymnasium
2017-08-29 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 21. Basketball Gymnasium
2017-08-29 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 5. Taipei Arena
2017-08-29 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 13. Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-29 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 19. Tianmu Gymnasium
2017-08-29 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 17. Basketball Gymnasium
2017-08-29 11:30 koszykówka turniej mężczyzn Mecz o brąz Taipei Arena
2017-08-29 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 11. Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-29 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsce 9. Tianmu Gymnasium
2017-08-29 14:00 koszykówka turniej mężczyzn FINAŁ Taipei Arena