Uniwersjada 2017: Piłka nożna – program

dzień godzina dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-18 05:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Wielka Brytania-RPA) Chang Gung
2017-08-18 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Argentyna) Fu Jen Catholic
2017-08-18 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Korea-USA) New Taipei City
2017-08-18 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Brazylia-Kolumbia) Chang Gung
2017-08-18 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Meksyk-Irlandia) Hsinchu County
2017-08-18 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Meksyk) Fu Jen Catholic
2017-08-18 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Irlandia-Francja New Taipei City
2017-08-18 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy-USA) Chang Gung
2017-08-18 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Brazylia-Rosja) Hsinchu County
2017-08-19 05:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Malezja) Fu Jen Catholic
2017-08-19 05:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Urugwaj-Kanada) New Taipei City
2017-08-19 05:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Argentyna) Chang Gung
2017-08-19 05:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (RPA-Ukraina) Hsinchu County
2017-08-20 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Irlandia) Fu Jen Catholic
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Tajwa-USA) Fu Jen Catholic
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Rosja-RPA) New Taipei City
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Kolumbia) Chang Gung
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Korea-Argentyna) Hsinchu County
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Kanada) Fu Jen Catholic
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Ukraina) New Taipei City
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (RPA-Argentyna) Chang Gung
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Urugwaj-Malezja) Hsinchu County
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Francja) Fu Jen Catholic
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Irlandia-Meksyk) New Taipei City
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Brazylia-USA Chang Gung
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy-Rosja) Hsinchu County
2017-08-22 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Meksyk) Fu Jen Catholic
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Korea) Fu Jen Catholic
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (USA-Argentyna) New Taipei City
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Brazylia) Chang Gung
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Wielka Brytania) Hsinchu County
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy-Brazylia) Fu Jen Catholic
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Malezja) New Taipei City
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Urugwaj) Chang Gung
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-USA) Hsinchu County
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Irlandia) Fu Jen Catholic
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Francja-Meksyk) New Taipei City
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-RPA) Chang Gung
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Argentyna) Hsinchu County
2017-08-24 10:00 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 9-13 Fu Jen Catholic
2017-08-24 13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał Fu Jen Catholic
2017-08-24 13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał New Taipei City
2017-08-24 13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał Chang Gung
2017-08-24 13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał Hsinchu County
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Fu Jen Catholic
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 New Taipei City
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Chang Gung
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Hsinchu County
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał Fu Jen Catholic
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał New Taipei City
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał Chang Gung
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał Hsinchu County
2017-08-26 10:00 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 9-12 Fu Jen Catholic
2017-08-26 10:00 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 9-12 Hsinchu County
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet półfinał Fu Jen Catholic
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 5-8 New Taipei City
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 5-8 Chang Gung
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet półfinał Hsinchu County
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Fu Jen Catholic
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 13-16 New Taipei City
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Chang Gung
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Hsinchu County
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn półfinał Fu Jen Catholic
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 5-8 New Taipei City
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 5-8 Chang Gung
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn półfinał Hsinchu County
2017-08-28 10:00 piłka nożna turniej kobiet Mecz o brąz Fu Jen Catholic
2017-08-28 10:00 piłka nożna turniej kobiet o 11. miejsce Hsinchu County
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet Finał Fu Jen Catholic
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet o 7. miejsce New Taipei City
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet o 9. miejsce Chang Gung
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet o 5. miejsce Hsinchu County
2017-08-29 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn Mecz o brąz Fu Jen Catholic
2017-08-29 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o 15. miejsce New Taipei City
2017-08-29 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o 13. miejsce Chang Gung
2017-08-29 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o 11. miejsce Hsinchu County
2017-08-29 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn Finał Fu Jen Catholic
2017-08-29 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o 7. miejsce New Taipei City
2017-08-29 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o 9. miejsce Chang Gung
2017-08-29 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o 5. miejsce Hsinchu County