Uniwersjada 2017: piłka wodna – program

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-18 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan – Korea) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 03:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanada – Nowa Zelandia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-18 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Francja – Wielka Brytania) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Japonia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-18 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy – Holandia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Rosja – Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-18 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Australia – Argentyna) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Wegry – Kanada) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia – RPA) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (USA – Japonia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-18 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja – Rumunia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-19 03:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Grecja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-19 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Francja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-19 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Włochy – Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Wielka Brytania – Korea) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan – Francja) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Nowa Zelandia – Japonia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna – Holandia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Wielka Brytania – Węgry) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy – Australia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 07:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanada – Rosja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (RPA – Kanada) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 08:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Gracja – Francja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry – Serbia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 09:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Argantyna – USA) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia – Japonia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 11:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Włochy) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (USA – Rosja) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan – Wielka Brytania) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Francja – Korea) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy – Arentyna) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Australia – Holandia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry – RPA) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia – Kanada) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (USA – Rumunia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja – Japonia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-22 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Japonia – Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Rosja – Nowa Zelandia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 07:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Kanada) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 08:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Francja – Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 09:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Włochy – Grecja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 11:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Australia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-23 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-24 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Nowa Zelandia- Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-24 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanda – Japonia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-24 07:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Rosja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-24 08:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Grecja- Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-24 09:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Francja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-24 11:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Włochy) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 04:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 04:30 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Nowa Zelandia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 06:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 06:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Japonia – Rosja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 07:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 07:30 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanada – Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 09:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 09:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Gracja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 10:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 10:30 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Francja- Włochy) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 12:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 12:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 13:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-26 04:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał 9-12 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 06:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 9-12 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 07:30 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 09:00 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 10:30 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 12:00 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-27 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 13-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 04:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 13-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 06:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 9-12 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 07:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 9-12 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 09:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 5-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 10:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 5-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 12:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 1-4 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 13:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 1-4 Hsinhu County Natatorium
2017-08-28 04:30 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 11. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 06:00 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 9. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 07:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał 5-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 09:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 5-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 10:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał 1-4 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 12:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 1-4 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-29 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn o miejsce 15. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 04:30 piłka wodna turniej mężczyzn o miejsce 13. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 06:00 piłka wodna turniej mężczyzn o miejsce 11. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 07:30 piłka wodna turniej mężczyzn o mijesce 9. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 09:00 piłka wodna turniej mężczyzn o miejsce 7. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 10:30 piłka wodna turniej mężczyzn o miejsce 5. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 12:00 piłka wodna turniej mężczyzn o miejsce 3. Hsinhu County Natatorium
2017-08-29 13:30 piłka wodna turniej mężczyzn finał Hsinhu County Natatorium
2017-08-30 03:00 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 7. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-30 04:30 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 5. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-30 06:00 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 3. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-30 07:30 piłka wodna turniej kobiet finał Taipei Songshan Sports Center