Uniwersjada 2017: Program 20 sierpnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-20 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Wielka Brytania – Korea) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 03:00 pływanie 100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 100 metrów stylem klasycznym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 400 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 400 metrów stylem zmiennym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 4×100 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 4×100 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 50 metrów stylem motylkowym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 pływanie 50 metrów stylem motylkowym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 03:00 szermierka szpada kobiet indywidualnie faza grupowa Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 03:30 gimnastyka sportowa drużyny męskie – subdywizja III finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 03:30 gimnastyka sportowa mężczyźni indywidualnie – subdywizja III kwalifikacje Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 03:30 podnoszenie ciężarów 48 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-20 04:00 łucznictwo łuki klasyczne kobiet kwalifikacje National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 04:00 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn kwalifikacje National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 04:00 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m kobiet elimincje University of Taipei Hall B1
2017-08-20 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Nowa Zelandia – Japonia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan – Francja) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 04:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Japonia) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-20 04:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Francja-Chińskie Tajpej) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-20 05:30 podnoszenie ciężarów 56 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
2017-08-20 05:30 podnoszenie ciężarów 62 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
2017-08-20 05:30 szermierka szpada kobiet indywidualnie 1/32 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Wielka Brytania – Węgry) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna – Holandia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 06:00 judo 100 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 06:00 judo 78 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 06:00 judo ponad 100 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 06:00 judo ponad 78 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Meksyk) Basketball Gymnasium
2017-08-20 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Australia) Taipei Arena
2017-08-20 06:40 szermierka szpada kobiet indywidualnie 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 07:00 łucznictwo łuki klasyczne kobiet 1/48 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 07:00 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn 1/48 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 07:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanada – Rosja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy – Australia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Cypr-Iran) Army Academy R.O.C.
2017-08-20 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Meksyk-Ukraina) National Taiwan University Sports Center
2017-08-20 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-Chile) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-20 07:00 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m kobiet półfinał A University of Taipei Hall B1
2017-08-20 07:30 gimnastyka sportowa drużyny męskie – subdywizja IV finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 07:30 gimnastyka sportowa mężczyźni indywidualnie – subdywizja IV kwalifikacje Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 07:30 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m kobiet półfinał B University of Taipei Hall B1
2017-08-20 08:00 podnoszenie ciężarów 56 kg mężczyzn finał Tamkang University
2017-08-20 08:00 szermierka szabla mężczyzn indywidualne faza grupowa Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 08:05 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet kwalifikacje National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 08:05 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn kwalifikacje National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 08:10 szermierka szpada kobiet indywidualnie 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 08:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Gracja – Francja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (RPA – Kanada) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 08:30 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m kobiet finał University of Taipei Hall B1
2017-08-20 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-Czechy) Basketball Gymnasium
2017-08-20 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Hong Kong-Niemcy) Taipei Arena
2017-08-20 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Szwajcaria) Army Academy R.O.C.
2017-08-20 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Portugalia-Korea) National Taiwan University Sports Center
2017-08-20 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Czechy-Australia) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-20 09:00 szermierka szpada kobiet indywidualnie ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 09:10 szermierka szabla mężczyzn indywidualne 1/32 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 09:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Argantyna – USA) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry – Serbia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Irlandia) Fu Jen Catholic
2017-08-20 10:00 skoki do wody skoki synchroniczne 10 m mężczyzn finał University of Taipei Hall B1
2017-08-20 10:10 szermierka szabla mężczyzn indywidualne 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 10:30 podnoszenie ciężarów 48 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-20 11:00 gimnastyka sportowa drużyny męskie – subdywizja V finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 11:00 gimnastyka sportowa mężczyźni indywidualnie – subdywizja V kwalifikacje Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 11:00 judo 100 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 11:00 judo 78 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 11:00 judo ponad 100 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 11:00 judo ponad 78 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-20 11:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Włochy) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-20 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia – Japonia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 11:05 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet 1/24 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 11:05 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn 1/24 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-20 11:10 szermierka szabla mężczyzn indywidualne 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (ZEA-Estonia) Basketball Gymnasium
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Finlandia-Japonia) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-USA) Taipei Arena
2017-08-20 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Norwegia-Kanada) Tianmu Gymnasium
2017-08-20 11:50 szermierka szabla mężczyzn indywidualne ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-ZEA) Army Academy R.O.C.
2017-08-20 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-USA) National Taiwan University Sports Center
2017-08-20 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Hong Kong) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-20 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (USA – Rosja) Hsinhu County Natatorium
2017-08-20 12:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Korea Południowa – Czechy) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-20 12:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (USA-Meksyk) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-20 12:30 szermierka szpada kobiet indywidualnie półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 13:00 pływanie 100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 100 metrów stylem klasycznym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 400 metro stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 400 metrów stylem zmiennym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 4×100 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 4×100 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 50 metrów stylem motylkowym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 pływanie 50 metrów stylem motylkowym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-20 13:00 podnoszenie ciężarów 62 kg mężczyzn finał Tamkang University
2017-08-20 13:10 szermierka szabla mężczyzn indywidualne półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Kolumbia) Chang Gung
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Tajwa-USA) Fu Jen Catholic
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Korea-Argentyna) Hsinchu County
2017-08-20 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Rosja-RPA) New Taipei City
2017-08-20 13:40 szermierka szpada kobiet indywidualnie finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Mozambik-Rosja) Basketball Gymnasium
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Izrael-Litwa) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Łotwa-Tajwan) Taipei Arena
2017-08-20 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry-Serbia) Tianmu Gymnasium
2017-08-20 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Francja) National Taiwan University Sports Center
2017-08-20 14:00 szermierka szabla mężczyzn indywidualne finał Taipei Nangang Exhibition Center