Uniwersjada 2017: Program 21 sierpnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-21 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan – Wielka Brytania) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 03:00 pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 03:00 pływanie 100 metrów stylem klasycznym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 03:00 pływanie 1500 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 03:00 pływanie 200 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 03:00 pływanie 200 metrów stylem zmiennym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 03:00 sporty wrotkarskie 300 metrów na czas mężczyzn eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-21 03:00 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie faza grupowa Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 03:00 taekwondo Poomsae drużynowo kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-21 03:00 taekwondo Poomsae drużynowo mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-21 03:00 taekwondo Poomsae drużynowo mix eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-21 03:30 podnoszenie ciężarów 53 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-21 03:30 podnoszenie ciężarów 58 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-21 03:30 tenis ziemny singiel kobiet 1/32 finału Taipei Tennis Center
2017-08-21 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn 1/32 finału Taipei Tennis Center
2017-08-21 03:50 sporty wrotkarskie 300 metrów na czas kobiet eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-21 04:00 gimnastyka sportowa drużyny żeńskie – subdywizja I finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 04:00 gimnastyka sportowa kobiety indywidualnie – subdywizja I kwalifikacje Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Korea) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grypowa (Japonia-Hong Kong) Basketball Gymnasium
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Czechy) Taipei Arena
2017-08-21 04:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Finlandia) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 04:00 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m mężczyzn elimincje University of Taipei Hall B1
2017-08-21 04:15 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet 1/16 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 04:15 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn 1/16 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Francja – Korea) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 04:45 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 04:45 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 05:00 sporty wrotkarskie 10000 metrow mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-21 05:15 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 05:15 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 05:30 podnoszenie ciężarów 69 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
2017-08-21 05:30 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie 1/64 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy – Arentyna) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 05:45 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 05:45 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 06:00 judo 63 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 06:00 judo 70 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 06:00 judo 81 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 06:00 judo 90 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 06:00 szermierka floret kobiet indywidualnie faza grupowa Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 06:00 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie 1/32 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (USA-Uganda) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Ukraina-Mozambik) Basketball Gymnasium
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Meksyk-Łotwa) Taipei Arena
2017-08-21 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Estonia-Rumunia) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 07:00 gimnastyka sportowa drużyny żeńskie – subdywizja II finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 07:00 gimnastyka sportowa kobiety indywidualnie – subdywizja II kwalifikacje Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Australia – Holandia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Tajlandia-Łotwa) Army Academy R.O.C.
2017-08-21 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Argentyna-Ukraina) National Taiwan University Sports Center
2017-08-21 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Szwajcaria-Kanada) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-21 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Portualia) Chinese Culture University Gymnasium
2017-08-21 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-Czechy) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-21 07:00 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m mężczyzn półfinał A University of Taipei Hall B1
2017-08-21 07:00 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 07:30 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn męskich 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 07:30 taekwondo Poomsae drużynowo kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-21 07:30 taekwondo Poomsae drużynowo mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-21 07:30 taekwondo Poomsae drużynowo mix półfinały Taoyuan Arena
2017-08-21 07:35 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m mężczyzn półfinał B University of Taipei Hall B1
2017-08-21 08:00 podnoszenie ciężarów 53 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-21 08:15 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn żeńskich 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry – RPA) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 08:20 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 08:30 szermierka floret kobiet indywidualnie 1/32 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 08:40 sporty wrotkarskie 10000 metrów kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-21 08:45 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn męskich ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 08:45 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn żeńskich ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 08:45 skoki do wody skoki z trampoliny 1 m mężczyzn finał University of Taipei Hall B1
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Portugalia) Basketball Gymnasium
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Czechy-Polska) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Litwa-Australia) Taipei Arena
2017-08-21 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (USA-ZEA) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Japonia-USA) Army Academy R.O.C.
2017-08-21 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Francja-Tajwan) National Taiwan University Sports Center
2017-08-21 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Kolumbia-Czechy) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-21 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Łotwa-Meksyk) Chinese Culture University Gymnasium
2017-08-21 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Australia-Rosja) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-21 09:00 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 09:15 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn męskich półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 09:15 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn żeńskich półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 09:20 szermierka floret kobiet indywidualnie 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia – Kanada) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 09:40 sporty wrotkarskie 300 metrów na czas mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-21 10:00 gimnastyka sportowa drużyny żeńskie – subdywizja III finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 10:00 gimnastyka sportowa kobiety indywidualnie – subdywizja III kwalifikacje Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (RPA-Argentyna) Chang Gung
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Kanada) Fu Jen Catholic
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Urugwaj-Malezja) Hsinchu County
2017-08-21 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Ukraina) New Taipei City
2017-08-21 10:00 taekwondo Poomsae drużynowo kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-21 10:00 taekwondo Poomsae drużynowo mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-21 10:00 taekwondo Poomsae drużynowo mix finał Taoyuan Arena
2017-08-21 10:15 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn mieszanych 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 10:15 skoki do wody skoki synchroniczne 10 m kobiet finał University of Taipei Hall B1
2017-08-21 10:30 podnoszenie ciężarów 69 kg mężczyzn finał Tamkang University
2017-08-21 10:30 sporty wrotkarskie 300 metrów na czas kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-21 10:45 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn mieszanych ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 10:50 szermierka floret kobiet indywidualnie 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 11:00 judo 63 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 11:00 judo 70 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 11:00 judo 81 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 11:00 judo 90 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-21 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (USA – Rumunia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 11:15 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn mieszanych półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Węgry-Szwecja) Basketball Gymnasium
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Argentyna) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Niemcy-Norwegia) Taipei Arena
2017-08-21 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia-Korea) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 11:45 szermierka floret kobiet indywidualnie ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 12:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Brazylia-Finlandia) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-21 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Iran-ZEA) Army Academy R.O.C.
2017-08-21 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Cypr-Argentyna) Chinese Culture University Gymnasium
2017-08-21 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Brazylia-Japonia) National Taiwan University Sports Center
2017-08-21 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Chile-Hong KOng) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-21 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja – Japonia) Hsinhu County Natatorium
2017-08-21 12:30 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 13:00 pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 100 metrów stylem grzbietowym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 100 metrów stylem klasycznym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 100 metrów stylem klasycznym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 200 metrów stylem dowolnym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 200 metrów stylem grzbietowym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 200 metrów stylem zmiennym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 50 metrów stylem motylkowym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 pływanie 50 metrów stylem motylkowym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-21 13:00 podnoszenie ciężarów 58 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-21 13:10 szermierka floret kobiet indywidualnie półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Brazylia-USA Chang Gung
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Francja) Fu Jen Catholic
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy-Rosja) Hsinchu County
2017-08-21 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Irlandia-Meksyk) New Taipei City
2017-08-21 13:50 szermierka szpada mężczyzn indywidualnie finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Chiny) Basketball Gymnasium
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Australia-Litwa) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Węgry) Taipei Arena
2017-08-21 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Izrael) Tianmu Gymnasium
2017-08-21 14:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Meksyk-Rosja) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-21 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Szwajcaria-Kanada) Army Academy R.O.C.
2017-08-21 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (USA-Tajwan) National Taiwan University Sports Center
2017-08-21 14:10 szermierka floret kobiet indywidualnie finał Taipei Nangang Exhibition Center