Uniwersjada 2017: Program 22 sieprnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-22 03:00 pływanie 100 metrów stylem grzbietowym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 03:00 pływanie 1500 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 03:00 pływanie 200 metrów stylem klasycznym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 03:00 pływanie 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 03:00 pływanie 200 metrów stylem zmiennym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 03:00 pływanie 50 metró stylem grzbietowym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 03:00 sporty wrotkarskie 1000 metrów sprint mężczyzn eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 03:00 szermierka floret mężczyzn indywidualnie faza grupowa Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 03:00 taekwondo 46 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-22 03:00 taekwondo 54 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-22 03:00 taekwondo 57 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-22 03:00 taekwondo 68 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-22 03:30 podnoszenie ciężarów 63 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-22 03:30 sporty wrotkarskie 1000 metrów sprint kobiet eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 03:30 tenis ziemny debel kobiet 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-22 03:30 tenis ziemny debel mężczyzn 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-22 03:30 tenis ziemny singiel kobiet 1/32 finału Taipei Tennis Center
2017-08-22 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn 1/32 finału Taipei Tennis Center
2017-08-22 03:55 sporty wrotkarskie 1000 metrów sprint mężczyzn rematch Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 04:00 skoki do wody skoki z wieży 10 m kobiet eliminacje University of Taipei Hall B1
2017-08-22 04:00 tenis stołowy drużyna kobiet eliminacje grupowe Xinzhuang Gymnasium
2017-08-22 04:00 tenis stołowy drużyna mężczyzn eliminacje grupowe Xinzhuang Gymnasium
2017-08-22 04:15 łucznictwo łuki klasyczne kobiet 1/24 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 04:15 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn 1/24 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 04:15 sporty wrotkarskie 1000 metrów sprint kobiet rematch Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Japonia – Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 04:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Meksyk) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-22 04:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Francja-Korea Południowa) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-22 04:45 łucznictwo łuki klasyczne kobet 1/16 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 04:45 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn 1/16 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 05:00 sporty wrotkarskie 15000 metrów eliminator mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 05:15 łucznictwo łuki klasyczne kobiet 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 05:15 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 05:30 podnoszenie ciężarów 77 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
2017-08-22 05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Rosja – Nowa Zelandia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 05:40 szermierka floret mężczyzn indywidualnie 1/32 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 05:45 łucznictwo łuki klasyczne kobiet ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 05:45 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 06:00 judo 52 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 06:00 judo 57 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 06:00 judo 66 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 06:00 judo 73 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 06:05 łucznictwo łuki klasyczne kobiet półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 06:05 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Polska-USA) Basketball Gymnasium
2017-08-22 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Uganda-Czechy) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Łotwa-Serbia) Taipei Arena
2017-08-22 06:40 szermierka floret mężczyzn indywidualnie 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 07:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Kanada) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Tajlandia) Army Academy R.O.C.
2017-08-22 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Argentyna-Szwajcaria) National Taiwan University Sports Center
2017-08-22 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Ukraina-Kanada) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-22 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Rumunia) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-22 07:00 skoki do wody skoki z wieży 10 m kobiet półfinał University of Taipei Hall B1
2017-08-22 07:30 taekwondo 46 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-22 07:30 taekwondo 54 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-22 07:30 taekwondo 57 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-22 07:30 taekwondo 68 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-22 07:45 łucznictwo łuki klasyczne drużyn męskich 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 08:00 gimnastyka sportowa wielobój mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 08:00 podnoszenie ciężarów 63 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-22 08:00 szermierka szabla kobiet indywidualnie faza grupowa Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 08:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Francja – Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 08:30 łucznictwo łuki klasyczne drużyn żeńskich 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Portugalia-Japonia) Taipei Arena
2017-08-22 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Litwa-Rosja) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Korea-Węgry) Basketball Gymnasium
2017-08-22 09:00 łucznictwo łuki klasyczne drużyn żeńskich ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 09:00 łucznictwo łuki klasyczne drużyń męskich ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (USA-Łotwa) Army Academy R.O.C.
2017-08-22 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Czechy) National Taiwan University Sports Center
2017-08-22 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Francja-Kolumbia) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-22 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Ukraina) Chinese Culture University Gymnasium
2017-08-22 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Czechy-Chile) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-22 09:20 sporty wrotkarskie 15000 metrów eliminator kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 09:30 łucznictwo łuki klasyczne drużyn męskich półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 09:30 łucznictwo łuki klasyczne drużyn żeńskich półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 09:30 szermierka szabla kobiet indywidualnie 1/32 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 09:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Włochy – Grecja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 10:00 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Meksyk) Fu Jen Catholic
2017-08-22 10:00 skoki do wody skoki synchroniczne z trampoliny 3 m – pary mieszane finał University of Taipei Hall B1
2017-08-22 10:00 szermierka szabla kobiet indywidualnie 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 10:30 łucznictwo łuki klasyczne drużyn mieszanych 1/8 finału National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 10:30 podnoszenie ciężarów 77 kg mężczyzn finał Tamkang University
2017-08-22 10:40 sporty wrotkarskie 1000 metrów mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 11:00 judo 52 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 11:00 judo 57 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 11:00 judo 66 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 11:00 judo 73 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-22 11:00 łucznictwo łuki klasyczne drużyn mieszanych ćwierćfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 11:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Australia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-22 11:00 szermierka szabla kobiet indywidualnie 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Chiny-Węgry) Basketball Gymnasium
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Argentyna-Australia) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Finlandia-Norwegia) Taipei Arena
2017-08-22 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Niemcy) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-22 11:30 łucznictwo łuki klasyczne drużyn mieszanych półfinały National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-22 11:30 sporty wrotkarskie 1000 metrów kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-22 11:40 szermierka szabla kobiet indywidualnie ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 12:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Brazylia-Meksyk) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-22 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (ZEA-Szwajcaria) Army Academy R.O.C.
2017-08-22 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Francja-USA) Chinese Culture University Gymnasium
2017-08-22 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Iran) National Taiwan University Sports Center
2017-08-22 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Hong Kong-Australia) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-22 12:00 taekwondo 46 kg kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-22 12:00 taekwondo 54 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-22 12:00 taekwondo 57 kg kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-22 12:00 taekwondo 68 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-22 12:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-USA) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-22 12:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Chińskie Tajpej-Czechy) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-22 12:30 gimnastyka sportowa wielobój kobiet finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 12:30 szermierka floret mężczyzn indywidualnie półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 13:00 pływanie 100 metrow stylem grzbietowym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 100 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 100 metrów stylem klasycznym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 1500 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 200 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 200 metrów stylem klasycznym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 200 metrów stylem zmiennym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 200 metrów stylem zmiennym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:00 pływanie 50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-22 13:10 szermierka szabla kobiet indywidualnie półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Japonia-Brazylia) Chang Gung
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Korea) Fu Jen Catholic
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Wielka Brytania) Hsinchu County
2017-08-22 13:30 piłka nożna turniej kobiet faza grupowa (USA-Argentyna) New Taipei City
2017-08-22 13:40 szermierka floret mężczyzn indywidualnie finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Szwecja-Tajwan) Taipei Arena
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Korea-Kanada) Tianmu Gymnasium
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Hong Kong-Kanada) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-22 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Meksyk-Tajwan) Basketball Gymnasium
2017-08-22 14:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Finlandia-USA) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-22 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Cypr) Army Academy R.O.C.
2017-08-22 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Brazylia) National Taiwan University Sports Center
2017-08-22 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Portugalia-Łotwa) National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-22 14:00 szermierka floret mężczyzn indywidualnie 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 14:00 szermierka floret mężczyzn indywidualnie ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-22 14:00 szermierka szabla kobiet indywidualnie finał Taipei Nangang Exhibition Center