Uniwersjada 2017: Program 23 sierpnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-23 00:00 tenis stołowy drużyna kobiet 1/8 finału Xinzhuang Gymnasium
2017-08-23 00:00 tenis stołowy drużyna mężczyzn 1/8 finału Xinzhuang Gymnasium
2017-08-23 03:00 badminton drużyny mieszane eliminacje Taipei Gymnnasium
2017-08-23 03:00 lekkoatletyka 400 metrów kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 03:00 pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 03:00 pływanie 100 metrów stylem motylkowym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 03:00 pływanie 200 metrów stylem klasycznym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 03:00 pływanie 4×200 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 03:00 pływanie 800 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 03:00 sporty wrotkarskie 500 metrów sprint mężczyzn eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 03:00 szermierka szpada drużynowo kobiet 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 03:00 taekwondo 49 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-23 03:00 taekwondo 58 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-23 03:00 taekwondo 67 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-23 03:00 taekwondo 80 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-23 03:30 lekkoatletyka rzut dyskiem kobiet kwalifikacje (grupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 03:30 podnoszenie ciężarów 69 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-23 03:30 sporty wrotkarskie 500 metrów sprint kobiet eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 03:30 tenis ziemny debel kobiet 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-23 03:30 tenis ziemny debel mężczyzn 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-23 03:30 tenis ziemny singiel kobiet 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-23 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-23 03:35 lekkoatletyka 400 metrów mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 03:55 sporty wrotkarskie 500 metrów sprint mężczyzn rematch Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 04:00 lekkoatletyka pchnięcie kulą mężczyzn kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 04:00 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn męskich o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 04:00 skoki do wody skoki z trampoliny 3 m mężczyzn eliminacje University of Taipei Hall B1
2017-08-23 04:10 sporty wrotkarskie 500 metrów sprint kobiet rematch Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 04:20 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 04:25 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn męskich finał National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 04:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Czechy-Francja) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-23 04:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-USA) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-23 04:30 lekkoatletyka 100 metrów mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 04:30 szermierka szpada drużynowo kobiet ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 04:35 lekkoatletyka trójskok mężczyzn kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 04:40 lekkoatletyka rzut dyskiem kobiet kwalifikacje (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 04:50 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn żeńskich o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 04:50 sporty wrotkarskie 3000 metrów sztafety mężczyzn eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 05:00 gimnastyka sportowa ćwiczenia wolne mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 05:15 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn żeńskich finał National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 05:30 gimnastyka sportowa skoki kobiet finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 05:30 podnoszenie ciężarów 85 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
2017-08-23 05:30 sporty wrotkarskie 3000 metrów sztafety kobiet eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 05:40 lekkoatletyka 100 metrów kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 05:40 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 06:00 gimnastyka sportowa ćwiczenia na koniu z łękami mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 06:00 judo 48 kg kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 06:00 judo 60 kg mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 06:00 judo open kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 06:00 judo open mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 06:00 lekkoatletyka rzut młotem mężczyzn kwalifikacje (grupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 06:00 szermierka szabla drużynowo mężczyzn 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 06:00 szermierka szpada drużynowo kobiet półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 06:30 gimnastyka sportowa ćwiczenia na poręczach asymetrycznych kobiet finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 06:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Australia) Basketball Gymnasium
2017-08-23 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Estonia) Taipei Arena
2017-08-23 06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Mozambik-Litwa) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 07:00 gimnastyka sportowa ćwiczenia na kółkach mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 07:00 lekkoatletyka rzut młotem mężczyzn kwalifikacje (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 07:00 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 07:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Argentyna) National Taiwan University Sports Center
2017-08-23 07:00 skoki do wody skoki z trampoliny 3 m mężczyzn półfinał University of Taipei Hall B1
2017-08-23 07:10 szermierka szabla drużynowo mężczyzn ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 07:30 taekwondo 49 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-23 07:30 taekwondo 58 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-23 07:30 taekwondo 67 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-23 07:30 taekwondo 80 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-23 08:00 podnoszenie ciężarów 69 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-23 08:20 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 08:20 szermierka szabla drużynowo mężczyzn półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 09:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Kanada-Japonia) Taipei Arena
2017-08-23 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Rosja) Basketball Gymnasium
2017-08-23 09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Australia-Izrael) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 09:00 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn mieszanych o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Łotwa-Japonia) Army Academy R.O.C.
2017-08-23 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Tajlandia-USA) National Taiwan University Sports Center
2017-08-23 09:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Szwajcaria-Ukraina) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-23 09:00 szermierka szpada drużynowo kobiet o 3. miejsce Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 09:20 sporty wrotkarskie 500 metrów sprint mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 09:22 łucznictwo łuki bloczkowe drużyn mieszanych finał National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 09:40 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 09:50 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 09:50 sporty wrotkarskie 500 metrów sprint kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 10:00 gimnastyka sportowa skoki mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Urugwaj) Chang Gung
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Włochy-Brazylia) Fu Jen Catholic
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-USA) Hsinchu County
2017-08-23 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Malezja) New Taipei City
2017-08-23 10:00 skoki do wody skoki z wieży 10 m kobiet finał University of Taipei Hall B1
2017-08-23 10:00 szermierka szabla drużynowo mężczyzn o 3. miejsce Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 10:07 łucznictwo łuki bloczkowe mężczyzn finał National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 10:20 sporty wrotkarskie 3000 metrów sztafety mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 10:24 łucznictwo łuki bloczkowe klobiet o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 10:30 gimnastyka sportowa ćwiczenia na równoważni kobiet finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 10:30 podnoszenie ciężarów 85 kg mężczyzn finał Tamkang University
2017-08-23 10:41 łucznictwo łuki bloczkowe kobiet finał National Taiwan Sport University Stadium
2017-08-23 10:45 sporty wrotkarskie 3000 metrów sztafety kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-23 11:00 gimnastyka sportowa ćwiczenia na poręczach symetrycznych mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 11:00 judo 48 kg kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 11:00 judo 60 kg mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 11:00 judo open kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 11:00 judo open mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
2017-08-23 11:00 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 11:00 szermierka szpada drużynowo kobiet finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 11:30 gimnastyka sportowa ćwiczenia wolne kobiet finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Szwecja-Chiny) Basketball Gymnasium
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Litwa-Argentyna) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Polska-Uganda) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Czechy-USA) Taipei Arena
2017-08-23 12:00 gimnastyka sportowa ćwiczenia na drążku mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 12:00 lekkoatletyka 800 metrów kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 12:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Meksyk-Finlandia) Army Academy R.O.C.
2017-08-23 12:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Kolumbia-Tajwan) National Taiwan University Sports Center
2017-08-23 12:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Czechy-Francja) Normal University Main Campus Gymnasium
2017-08-23 12:00 szermierka szabla drużynowo mężczyzn finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-23 12:00 taekwondo 49 kg kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-23 12:00 taekwondo 58 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-23 12:00 taekwondo 67 kg kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-23 12:00 taekwondo 80 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-23 12:10 lekkoatletyka rzut oszczepem kobiet kwalifikacje (grupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 12:20 piłka wodna turniej mężczyzn 1/8 finału Hsinhu County Natatorium
2017-08-23 12:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Meksyk-Rosja) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-23 12:30 baseball turniej mężczyzn faza grupowa (Chińskie Tajpej-Korea Południowa Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-23 12:35 lekkoatletyka 100 metrów mężczyzn 2. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 12:45 lekkoatletyka skok wzwyż mężczyzn Kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 13:00 pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 100 metrów stylem grzbietowym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 100 metrów stylem motylkowym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 1500 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 200 metrów stylem klasycznym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 200 metrów stylem klasycznym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 200 metrów stylem motylkowym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 200 metrów stylem zmiennym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 4×200 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:00 pływanie 50 metrów stylem grzbietowym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-23 13:05 lekkoatletyka 1500 metrów mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 13:15 lekkoatletyka rzut oszczepem kobiet kwalifikacje (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 13:15 lekkoatletyka skok w dal kobiet Kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 13:30 lekkoatletyka pchnięcie kulą mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-RPA) Chang Gung
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Irlandia) Fu Jen Catholic
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Argentyna) Hsinchu County
2017-08-23 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn faza grupowa (Francja-Meksyk) New Taipei City
2017-08-23 13:45 lekkoatletyka 10000 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (USA-Czechy) Basketball Gymnasium
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Korea-Portugalia) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej kobiet faza grupowa (Tajwan-Węgry) Taipei Arena
2017-08-23 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-ZEA) Tianmu Gymnasium
2017-08-23 14:00 siatkówka turniej kobiet faza grupowa (Rosja-Brazylia) National Taiwan University Sports Center
2017-08-23 14:30 tenis stołowy drużyna kobiet eliminacje grupowe Xinzhuang Gymnasium
2017-08-23 14:30 tenis stołowy drużyna mężczyzn eliminacje grupowe Xinzhuang Gymnasium