Uniwersjada 2017: Program 24 sierpnia

godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
00:30 golf turniej indywidualny i drużynowy mężczyzn i kobiet runda 1 Sunrise golf & country club
03:00 badminton drużyny mieszane eliminacje Taipei Gymnnasium
03:00 lekkoatletyka skok o tyczce kobiet kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
03:00 pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
03:00 pływanie 200 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
03:00 pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
03:00 pływanie 50 metrów stylem grzbietowym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
03:00 pływanie 50 metrów stylem klasycznym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
03:00 pływanie 800 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
03:00 szermierka szpada mężczyzn drużynowo 1/16 finału Taipei Nangang Exhibition Center
03:00 taekwondo 62 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
03:00 taekwondo 74 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
03:00 taekwondo ponad 73 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
03:00 taekwondo ponad 87 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
03:15 lekkoatletyka rzut oszczepem mężczyzn kwalifikacje (grupa A) Taipei Municipal Stadium
03:30 lekkoatletyka dziesięciobój 100 metrów Taipei Municipal Stadium
03:30 podnoszenie ciężarów 75 kg kobiet grupa B Tamkang University
03:30 tenis ziemny debel kobiet 1/8 finału Taipei Tennis Center
03:30 tenis ziemny debel mężczyzn 1/8 finału Taipei Tennis Center
03:30 tenis ziemny mikst 1/16 finału Taipei Tennis Center
03:30 tenis ziemny singiel kobiet 1/8 finału Taipei Tennis Center
03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn 1/8 finału Taipei Tennis Center
04:00 łucznictwo łuki klasyczne drużyn męskich o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
04:00 tenis stołowy miksty 1. runda Xinzhuang Gymnasium
04:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Nowa Zelandia- Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
04:25 łucznictwo łuki klasyczne drużyn męskich finał National Taiwan Sport University Stadium
04:30 lekkoatletyka 400 metrów przez płotki mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
04:30 szermierka szpada mężczyzn drużynowo 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
04:45 lekkoatletyka dziesięciobój skok w dal (grupa A i B Taipei Municipal Stadium
04:45 lekkoatletyka rzut oszczepem mężczyzn kwalifikacje (grupa B) Taipei Municipal Stadium
04:50 łucznictwo łuki klasyczne drużyn żeńskich o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
05:00 szermierka floret kobiet drużynowo 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
05:15 lekkoatletyka 3000 metrów z przeszkodami mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
05:15 łucznictwo łuki klasyczne drużyn żeńskich finał National Taiwan Sport University Stadium
05:30 podnoszenie ciężarów 105 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
05:30 podnoszenie ciężarów 94 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
05:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanda – Japonia) Taipei Songshan Sports Center
05:45 lekkoatletyka 3000 metrów z przeszkodami kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
06:00 judo turniej drużynmowy mężczyzn eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
06:00 judo turniej drużynowy kobiet eliminacje i repasaże Hsinchu County Gimasium
06:00 szermierka szpada mężczyzn drużynowo ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
06:15 lekkoatletyka dziesięciobój pchnięcie kulą (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
06:15 lekkoatletyka rzut młotem kobiet kwalifikacje (grupa A) Taipei Municipal Stadium
06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Norwegia-Hong Kong) Basketball Gymnasium
06:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Australia) Taipei Arena
06:30 szermierka floret kobiet drużynowo ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
07:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Rosja) Taipei Songshan Sports Center
07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Argentyna-Kanada) National Taiwan University Sports Center
07:00 skoki do wody skoki synchroniczne z wieży – pary mieszane finał University of Taipei Hall B1
07:00 tenis stołowy debel kobiet 1. runda Xinzhuang Gymnasium
07:15 lekkoatletyka rzut młotem kobiet kwalifikacje (grupa B) Taipei Municipal Stadium
07:30 szermierka szpada mężczyzn drużynowo półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
07:30 taekwondo 62 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
07:30 taekwondo 74 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
07:30 taekwondo ponad 73 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
07:30 taekwondo ponad 87 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
08:00 podnoszenie ciężarów 94 kg mężczyzn finał Tamkang University
08:00 szermierka floret kobiet drużynowo półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
08:00 tenis stołowy debel mężczyzn 1. runda Xinzhuang Gymnasium
08:20 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Grecja- Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
08:45 skoki do wody skoki z trampoliny 3 m mężczyzn finał University of Taipei Hall B1
09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (USA-Rumunia) Taipei Arena
09:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia-Meksyk) Basketball Gymnasium
09:00 łucznictwo łuki klasyczne drużyn mieszanych o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Iran-Szwajcaria) Army Academy R.O.C.
09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Łotwa-Korea) Chinese Culture University Gymnasium
09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Czechy-Rosja) National Taiwan University Sports Center
09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Chile-Australia) National Tsinghua University Gymnasium
09:00 szermierka szpada mężczyzn drużynowo o 3. miejsce Taipei Nangang Exhibition Center
09:22 łucznictwo łuki klasyczne drużyn mieszanych finał National Taiwan Sport University Stadium
09:40 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Francja) Taipei Songshan Sports Center
09:50 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
10:00 judo turniej drużynmowy mężczyzn blok finałowy Hsinchu County Gimasium
10:00 judo turniej drużynowy kobiet blok finałowy Hsinchu County Gimasium
10:00 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 9-13 Fu Jen Catholic
10:00 szermierka floret kobiet drużynowo o 3. miejsce Taipei Nangang Exhibition Center
10:07 łucznictwo łuki klasyczne mężczyzn finał National Taiwan Sport University Stadium
10:24 łucznictwo łuki klasyczne kobiet o 3. miejsce National Taiwan Sport University Stadium
10:30 podnoszenie ciężarów 75 kg kobiet finał Tamkang University
10:41 łucznictwo łuki klasyczne kobiet finał National Taiwan Sport University Stadium
10:45 lekkoatletyka rzut młotem mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
10:45 skoki do wody skoki synchroniczne z trampoliny 3 m kobiet finał University of Taipei Hall B1
11:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Włochy) Taipei Songshan Sports Center
11:00 szermierka szpada mężczyzn drużynowo finał Taipei Nangang Exhibition Center
11:00 tenis stołowy drużyna kobiet ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Izrael-Mozambik) Basketball Gymnasium
11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Węgry-Łotwa) Hsinhu Municipal Gymnasium
11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Niemcy-Finlandia) Taipei Arena
11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Litwa-Ukraina) Tianmu Gymnasium
12:00 badminton drużyny mieszane ćwierćfinały Taipei Gymnnasium
12:00 lekkoatletyka 400 metrów przez płotki kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
12:00 lekkoatletyka dziesięciobój skok wzwyż mężczyzn (grupa A i B Taipei Municipal Stadium
12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Cypr-ZEA) Army Academy R.O.C.
12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Meksyk-Portugalia) Chinese Culture University Gymnasium
12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Brazylia-Francja) National Taiwan University Sports Center
12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rumunia-Hong KOng) National Tsinghua University Gymnasium
12:00 szermierka floret kobiet drużynowo finał Taipei Nangang Exhibition Center
12:00 taekwondo 62 kg kobiet finał Taoyuan Arena
12:00 taekwondo 74 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
12:00 taekwondo ponad 73 kg kobiet finał Taoyuan Arena
12:00 taekwondo ponad 87 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
12:30 lekkoatletyka 400 metrów kobiet półfinały Taipei Municipal Stadium
12:40 lekkoatletyka skok w dal kobiet finał Taipei Municipal Stadium
12:55 lekkoatletyka 100 metrów kobiet półfinały Taipei Municipal Stadium
13:00 pływanie 100 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 100 metrów stylem motylkowym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 200 metrów stylem dowolnym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 200 metrów stylem klasycznym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 50 metrów stylem grzbietowym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 50 metrów stylem klasycznym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
13:00 pływanie 800 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
13:00 podnoszenie ciężarów 105 kg mężczyzn finał Tamkang University
13:00 tenis stołowy drużyna mężczyzn ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
13:20 lekkoatletyka 100 metrów mężczyzn półfinały Taipei Municipal Stadium
13:20 lekkoatletyka rzut dyskiem kobiet finał Taipei Municipal Stadium
13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał Chang Gung
13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał Fu Jen Catholic
13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał Hsinchu County
13:30 piłka nożna turniej kobiet ćwierćfinał New Taipei City
13:40 lekkoatletyka 400 metrów mężczyzn półfinały Taipei Municipal Stadium
14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (ZEA-Argentyna) Basketball Gymnasium
14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Japonia) Hsinhu Municipal Gymnasium
14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Tajwan-Korea) Taipei Arena
14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Estonia-Czechy) Tianmu Gymnasium
14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Japonia-Tajwan) National Taiwan University Sports Center
14:05 lekkoatletyka 800 metrów kobiet półfinały Taipei Municipal Stadium
14:25 lekkoatletyka 100 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
14:40 lekkoatletyka 100 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
15:00 lekkoatletyka 10000 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
15:45 lekkoatletyka dziesięciobój 400 metrów mężczyzn Taipei Municipal Stadium