Uniwersjada 2017: Program 25 sierpnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-25 00:30 golf turniej indywidualny i drużynowy mężczyzn i kobiet runda 2 Sunrise golf & country club
2017-08-25 03:00 badminton drużyny mieszane półfinały Taipei Gymnnasium
2017-08-25 03:00 lekkoatletyka dziesięciobój 110 metrów przez płotki Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 03:00 pływanie 200 metrów stylem motylkowym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 03:00 pływanie 4×200 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 03:00 pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 03:00 pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 03:00 pływanie 50 metrów stylem klasycznym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 03:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet 1. runda EXPO Dome
2017-08-25 03:00 sporty wrotkarskie slalom na czas mężczyzn eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 03:00 szermierka floret mężczyzn drużynowo 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 03:00 taekwondo 53 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-25 03:00 taekwondo 63 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-25 03:00 taekwondo 73 kg kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-25 03:00 taekwondo 87 kg mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-25 03:20 lekkoatletyka trójskok kobiet kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 03:30 lekkoatletyka 100 metrów przez płotki kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 03:30 podnoszenie ciężarów 90 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-25 03:30 podnoszenie ciężarów ponad 90 kg kobiet grupa B Tamkang University
2017-08-25 03:30 tenis ziemny debel kobiet 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:30 tenis ziemny debel mężczyzn 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:30 tenis ziemny mikst 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:30 tenis ziemny singiel kobiet 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:30 tenis ziemny singiel kobiet turniej pocieszenia – 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn turniej pocieszenia – 1/16 finału Taipei Tennis Center
2017-08-25 03:50 sporty wrotkarskie slalom na czas kobiet eliminacje Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Basketball Gymnasium
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-25 04:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Mozambik-Australia) Taipei Arena
2017-08-25 04:00 lekkoatletyka dziesięciobój rzut dyskiem (gupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 04:00 lekkoatletyka skok o tyczce mężczyzn kwalifikacje Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 04:00 skoki do wody skoki z trampoliny 3 m kobiet eliminacje University of Taipei Hall B1
2017-08-25 04:00 tenis stołowy singiel mężczyzn preeliminacje Xinzhuang Gymnasium
2017-08-25 04:15 lekkoatletyka 200 metrów kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 04:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round (3B vs. 4A) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-25 04:30 baseball turniej mężczyzn Super Round (1B vs. 2A) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-25 04:30 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Węgry – Nowa Zelandia) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 04:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 04:30 szermierka floret mężczyzn drużynowo ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 04:40 sporty wrotkarskie slalom na czas mężczyzn rematch Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 05:00 lekkoatletyka dziesięciobój rzut dyskiem (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 05:15 lekkoatletyka 200 metrów mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 05:30 podnoszenie ciężarów ponad 105 kg mężczyzn grupa B Tamkang University
2017-08-25 05:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn 1. runda EXPO Dome
2017-08-25 05:30 sporty wrotkarskie slalom na czas kobiet rematch Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 06:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Japonia – Rosja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 06:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 06:00 szermierka floret mężczyzn drużynowo półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 06:00 szermierka szabla kobiet drużynowo 1/8 finału Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 06:00 tenis stołowy singiel kobiet preeliminacje Xinzhuang Gymnasium
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Czechy-ZEA) Basketball Gymnasium
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Estonia-USA) Taipei Arena
2017-08-25 06:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Japonia-Norwegia) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 07:00 siatkówka turniej kobiet ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 07:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 9-16 National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-25 07:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Kanada-Iran) Army Academy R.O.C.
2017-08-25 07:00 skoki do wody skoki z trampoliny 3 m kobiet półfinał University of Taipei Hall B1
2017-08-25 07:10 szermierka szabla kobiet drużynowo ćwierćfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 07:30 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Kanada – Wielka Brytania) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 07:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 9-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 07:30 taekwondo 53 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-25 07:30 taekwondo 63 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-25 07:30 taekwondo 73 kg kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-25 07:30 taekwondo 87 kg mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-25 08:00 podnoszenie ciężarów 90 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-25 08:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet 2. runda EXPO Dome
2017-08-25 08:00 tenis stołowy singiel mężczyzn preeliminacje Xinzhuang Gymnasium
2017-08-25 08:20 szermierka szabla kobiet drużynowo półfinały Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 08:40 sporty wrotkarskie slalom na czas mężczyzn półfinały Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 09:00 badminton drużyny mieszane finał Taipei Gymnnasium
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Argentyna-Rumunia) Basketball Gymnasium
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Meksyk-Węgry) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Kanada-Niemcy) Taipei Arena
2017-08-25 09:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Łotwa-Korea) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 09:00 lekkoatletyka dziesięciobój skok o tyczce mężczyzn (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 09:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (USA – Gracja) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 09:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 09:00 siatkówka turniej kobiet ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 09:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 9-16 National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-25 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (ZEA-Argentyna) Army Academy R.O.C.
2017-08-25 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Rosja-Chile) National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 09:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Francja-Japonia) National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 09:00 szermierka floret mężczyzn drużynowo o 3. miejsce Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 09:20 sporty wrotkarskie slalom na czas kobiet półfinały Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Chang Gung
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Fu Jen Catholic
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Hsinchu County
2017-08-25 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-16 New Taipei City
2017-08-25 10:00 skoki do wody skoki synchroniczne z trampoliny 3 m mężczyzn finał University of Taipei Hall B1
2017-08-25 10:00 sporty wrotkarskie slalom na czas mężczyzn finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 10:00 szermierka szabla kobiet drużynowo o 3. miejsce Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 10:30 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Francja- Włochy) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 10:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 10:30 podnoszenie ciężarów ponad 105 kg mężczyzn finał Tamkang University
2017-08-25 10:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn 2. runda EXPO Dome
2017-08-25 10:30 sporty wrotkarskie slalom na czas kobiet finał Yingfeng Riverside Park
2017-08-25 11:00 lekkoatletyka 200 metrów mężczyzn 2. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 11:00 szermierka floret mężczyzn drużynowo finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Litwa-Rosja) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 11:30 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Izrael) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 11:30 lekkoatletyka 200 metrów kobiet półfinały Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 11:45 lekkoatletyka dziesięciobój rzut oszczepem mężczyzn (grupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 11:55 lekkoatletyka 400 metrów przez płotki mężczyzn półfinały Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 12:00 piłka wodna turniej kobiet faza grupowa (Australia – Argentyna) Taipei Songshan Sports Center
2017-08-25 12:00 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 12:00 siatkówka turniej kobiet ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 12:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 9-16 National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-25 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Szwajcaria-Cypr) Army Academy R.O.C.
2017-08-25 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Hong Kong-Czechy) National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 12:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (USA-Brazylia) National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 12:00 szermierka szabla kobiet drużynowo finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-25 12:00 taekwondo 53 kg kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-25 12:00 taekwondo 63 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-25 12:00 taekwondo 73 kg kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-25 12:00 taekwondo 87 kg mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-25 12:00 tenis stołowy drużyna kobiet półfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-25 12:15 lekkoatletyka 400 metrów przez płotki kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 12:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round (3A vs.4B) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-25 12:30 baseball turniej mężczyzn Super Round (1A vs. 2B) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-25 12:30 lekkoatletyka skok wzwyż mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 12:35 lekkoatletyka 1500 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 12:50 lekkoatletyka 400 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 12:55 lekkoatletyka dziesięciobój rzut oszczepem mężczyzn (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 13:00 pływanie 100 metrów stylem motylkowym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 200 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 200 metrów stylem grzbietowym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 200 metrów stylem motylkowym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 4×200 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 50 metrów stylem grzbietowym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 50 metrów stylem klasycznym kobiet półfinały National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 50 metrów stylem klasycznym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 pływanie 800 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-25 13:00 podnoszenie ciężarów ponad 90 kg kobiet finał Tamkang University
2017-08-25 13:05 lekkoatletyka 800 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 13:15 lekkoatletyka trójskok mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał Chang Gung
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał Fu Jen Catholic
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał Hsinchu County
2017-08-25 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn ćwierćfinał New Taipei City
2017-08-25 13:30 piłka wodna turniej mężczyzn ćwierćfinał 1-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-25 13:35 lekkoatletyka 400 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 13:50 lekkoatletyka rzut oszczepem kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej kobiet ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej męzczyzn faza grupowa (Hong ong-Finlandia) Tianmu Gymnasium
2017-08-25 14:00 koszykówka turniej mężczyzn faza grupowa (Serbia-Tajwan) Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-25 14:00 lekkoatletyka dziesięciobój 1500 metrów mężczyzn Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 14:00 siatkówka turniej kobiet ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 14:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 9-16 National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-25 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Korea-Meksyk) Army Academy R.O.C.
2017-08-25 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Australia-Rumunia) National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 14:00 siatkówka turniej mężczyzn faza grupowa (Ukraina-Łotwa) National Taiwan University Sports Center
2017-08-25 14:00 tenis stołowy drużyna mężczyzn półfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-25 14:30 lekkoatletyka 5000 metrów kobiet wyścig 1 Taipei Municipal Stadium
2017-08-25 14:55 lekkoatletyka 5000 metrów kobiet wyścig 2 Taipei Municipal Stadium