Uniwersjada 2017: Program 26 sierpnia


dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-26 00:30 golf turniej indywidualny i drużynowy mężczyzn i kobiet runda 3 Sunrise golf & country club
2017-08-26 01:00 lekkoatletyka chód na 20 kilometrów kobiet finał Ren’Ai Road
2017-08-26 02:00 sporty wrotkarskie maraton mężczyzn finał Ren’Ai Road
2017-08-26 03:00 lekkoatletyka chód na 20 kilometrów mężczyzn finał Ren’Ai Road
2017-08-26 03:00 pływanie 400 metrów stylem dowolnym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 03:00 pływanie 400 metrów stylem zmiennym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 03:00 pływanie 4×100 metrów stylem zmiennym kobiet eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 03:00 pływanie 4×100 metrów stylem zmiennym mężczyzn eliminacje National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 03:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet 3. runda EXPO Dome
2017-08-26 03:00 taekwondo Kyorugi drużynowo kobiet eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-26 03:00 taekwondo Kyorugi drużynowo mężczyzn eliminacje Taoyuan Arena
2017-08-26 03:00 wu-shu Taijiquan kobiety eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 03:00 wu-shu Taijjian mężczyzn eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 03:30 tenis ziemny debel kobiet ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:30 tenis ziemny debel mężczyzn ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:30 tenis ziemny mikst 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:30 tenis ziemny singiel kobiet ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:30 tenis ziemny singiel kobiet turniej pocieszenia – 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn turniej pocieszenia – 1/8 finału Taipei Tennis Center
2017-08-26 03:40 sporty wrotkarskie maraton kobiet finał Ren’Ai Road
2017-08-26 04:00 lekkoatletyka pchnięcie kulą kobiet kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 04:00 skoki do wody skoki z wieży 10 m mężczyzn eliminacje University of Taipei Hall B1
2017-08-26 04:00 tenis stołowy singiel kobiet preeliminacje Xinzhuang Gymnasium
2017-08-26 04:05 lekkoatletyka siedmiobój 100 metrów przez płotki Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 04:15 lekkoatletyka rzut dyskiem mężczyzn kwalifikacje (grupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 04:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round (4A vs. 4B) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-26 04:30 baseball turniej mężczyzn Super Round (2A vs. 2B) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-26 04:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał 9-12 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 04:45 lekkoatletyka 1500 metrów mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 05:00 lekkoatletyka siedmiobój skok wzwyż (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 05:05 lekkoatletyka 800 metrów mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 05:30 lekkoatletyka rzut dyskiem mężczyzn kwalifikacje (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 05:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn 3. runda EXPO Dome
2017-08-26 06:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 9-12 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 06:00 tenis stołowy singiel mężczyzn preeliminacje Xinzhuang Gymnasium
2017-08-26 06:05 lekkoatletyka 110 metrów przez płotki mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 13-16 Basketball Gymnasium
2017-08-26 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 13-16 Taipei Arena
2017-08-26 07:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 5-8 National Taiwan University Sports Center
2017-08-26 07:00 skoki do wody skoki z wieży 10 m mężczyzn półfinał University of Taipei Hall B1
2017-08-26 07:30 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 07:30 taekwondo Kyorugi drużynowo kobiet półfinały Taoyuan Arena
2017-08-26 07:30 taekwondo Kyorugi drużynowo mężczyzn półfinały Taoyuan Arena
2017-08-26 08:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet ćwierćfinały EXPO Dome
2017-08-26 09:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-12 Basketball Gymnasium
2017-08-26 09:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 9-12 Taipei Arena
2017-08-26 09:00 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 09:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 9-12 Army Academy R.O.C.
2017-08-26 09:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 5-8 National Taiwan University Sports Center
2017-08-26 09:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 13-16 National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-26 09:00 tenis stołowy singiel kobiet preeliminacje Xinzhuang Gymnasium
2017-08-26 10:00 lekkoatletyka rzut młotem kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 10:00 lekkoatletyka siedmiobój pchnięcie kulą (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 10:00 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 9-12 Fu Jen Catholic
2017-08-26 10:00 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 9-12 Hsinchu County
2017-08-26 10:00 skoki do wody skoki z trampoliny 3 m kobiet finał University of Taipei Hall B1
2017-08-26 10:30 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 10:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn ćwierćfinały EXPO Dome
2017-08-26 10:45 lekkoatletyka skok wzwyż kobiet kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 11:00 lekkoatletyka skok o tyczce kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 11:30 koszykówka turniej kobiet o miejsca 5-8 Basketball Gymnasium
2017-08-26 11:30 koszykówka turniej kobiet półfinał Taipei Arena
2017-08-26 12:00 piłka wodna turniej kobiet ćwierćfinał 1-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-26 12:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 9-12 Army Academy R.O.C.
2017-08-26 12:00 siatkówka turniej kobiet półfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-26 12:00 siatkówka turniej kobiet o miejsca 13-16 National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-26 12:00 taekwondo Kyorugi drużynowo kobiet finał Taoyuan Arena
2017-08-26 12:00 taekwondo Kyorugi drużynowo mężczyzn finał Taoyuan Arena
2017-08-26 12:00 tenis stołowy drużyna kobiet finał Xinzhuang Gymnasium
2017-08-26 12:20 lekkoatletyka 200 metrów mężczyzn półfinały Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 12:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round (3A vs. 3B) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-26 12:30 baseball turniej mężczyzn Super Round (1A vs. 1B) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-26 12:30 lekkoatletyka rzut oszczepem mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 12:40 lekkoatletyka 100 metrów przez płotki kobiet półfinały Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 13:00 pływanie 200 metrów stylem motylkowym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 400 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 400 metrów stylem zmiennym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 4×100 metrów stylem zmiennym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 4×100 metrów stylem zmiennym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 50 metrów stylem dowolnym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 50 metrów stylem dowolnym mężczyzn finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:00 pływanie 50 metrów stylem klasycznym kobiet finał National Taiwan Sport University Arena
2017-08-26 13:10 lekkoatletyka 400 metrów przez płotki mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 13:20 lekkoatletyka siedmiobój 200 metrów Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 5-8 Chang Gung
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet półfinał Fu Jen Catholic
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet półfinał Hsinchu County
2017-08-26 13:30 piłka nożna turniej kobiet o miejsca 5-8 New Taipei City
2017-08-26 13:30 wu-shu Sanda 52 kg kobiet eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 13:30 wu-shu Sanda 52 kg mężczyzn eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 13:30 wu-shu Sanda 60 kg kobiet eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 13:30 wu-shu Sanda 60 kg mężczyzn eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 13:30 wu-shu Sanda 70 kg mężczyzn eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 13:30 wu-shu Sanda 80 kg mężczyzn eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-26 13:50 lekkoatletyka 200 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 14:00 koszykówka turniej kobiet o miejsca 5-8 Basketball Gymnasium
2017-08-26 14:00 koszykówka turniej kobiet półfinał Taipei Arena
2017-08-26 14:00 lekkoatletyka 200 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 14:00 siatkówka turniej kobiet półfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-26 14:00 tenis stołowy drużyna mężczyzn finał Xinzhuang Gymnasium
2017-08-26 14:20 lekkoatletyka 100 metrów przez płotki kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 14:40 lekkoatletyka 3000 metrów z przeszkodami kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 15:10 lekkoatletyka 5000 metrów mężczyzn wyścig 1 Taipei Municipal Stadium
2017-08-26 15:35 lekkoatletyka 5000 metrów mężczyzn wyścig 2 Taipei Municipal Stadium

 



Bartosz Szafran4745 Posts

<p>Jeden z założycieli portalu, przez kilka lat jego redaktor naczelny. Obecnie zajmuje się na stronie badmintonem, boksem, bobslejami, skeletonem, szermierką. Były sędzia piłkarski, obecnie badmintonowy, z zawodu lekarz. Miłośnik dobrych książek.</p>

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password