Uniwersjada 2017: Program 27 sierpnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-27 00:30 golf turniej indywidualny i drużynowy mężczyzn i kobiet runda 4 Sunrise golf & country club
2017-08-27 00:30 golf turniej indywidualny i drużynowy mężczyzn i kobiet finały Sunrise golf & country club
2017-08-27 01:30 lekkoatletyka półmaraton kobiet finał Ren’Ai Road
2017-08-27 01:50 lekkoatletyka półmaraton mężczyzn finał Ren’Ai Road
2017-08-27 02:00 pływanie maraton kobiet finał New Taipei City Breeze Canal
2017-08-27 02:00 pływanie maraton mężczyzn finał New Taipei City Breeze Canal
2017-08-27 03:00 badminton gry indywidualne eliminacje Taipei Gymnnasium
2017-08-27 03:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 13-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 03:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn półfinały EXPO Dome
2017-08-27 03:00 wu-shu Changquan kobiety finał Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 03:00 wu-shu Changquan mężczyźni finał Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 03:00 wu-shu Nandao mężczyźni eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 03:00 wu-shu Nangun kobiety eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 03:30 tenis ziemny debel kobiet półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 03:30 tenis ziemny debel mężczyzn półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 03:30 tenis ziemny mikst ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 03:30 tenis ziemny singiel kobiet ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 03:30 tenis ziemny singiel kobiet turniej pocieszenia – ćwierćfinały i półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn ćwierćfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 03:30 tenis ziemny singiel mężczyzn turniej pocieszenia – ćwierćfinały i półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-27 04:00 lekkoatletyka siedmiobój skok w dal (grupa A i B Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 04:00 tenis stołowy miksty ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 04:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round – półfinał (2 z 3) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-27 04:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 13-16 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 05:00 lekkoatletyka 4×100 metrów kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 05:00 tenis stołowy debel kobiet 2. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 05:15 lekkoatletyka skok w dal mężczyzn kwalifikacje (grupa A i B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 05:20 lekkoatletyka 4×100 metró mężczyzn 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 05:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet półfinały EXPO Dome
2017-08-27 05:30 tenis stołowy debel mężczyzn 2. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 06:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 9-12 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 06:00 tenis stołowy debel kobiet 3. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Basketball Gymnasium
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Taipei Arena
2017-08-27 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-24 Tianmu Gymnasium
2017-08-27 06:30 tenis stołowy debel mężczyzn 3. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 07:00 siatkówka turniej kobiet o miejsce 15. National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-27 07:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Army Academy R.O.C.
2017-08-27 07:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 07:00 skoki do wody skoki z wieży 10 m mężczyzn finał University of Taipei Hall B1
2017-08-27 07:00 tenis stołowy debel kobiet 4. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 07:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 9-12 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 07:30 tenis stołowy debel mężczyzn 4. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 08:00 gimnastyka artystyczna wielobój indywidualny – I rzut (obręcz, piłka) finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-27 08:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy mężczyzn o 3. miejsce i finał EXPO Dome
2017-08-27 08:00 tenis stołowy miksty półfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-27 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-27 09:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 5-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 09:00 siatkówka turniej kobiet o miejsce 7. National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 09:00 siatkówka turniej kobiet o miejsce 13. National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-27 09:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Army Academy R.O.C.
2017-08-27 09:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 09:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 17-22 National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 09:00 skoki do wody konkurencja drużynowa finał University of Taipei Hall B1
2017-08-27 10:00 gimnastyka artystyczna wielobój indywidualny – II rzut (obręcz, piłka) finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Chang Gung
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Fu Jen Catholic
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Hsinchu County
2017-08-27 10:00 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 13-16 New Taipei City
2017-08-27 10:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 5-8 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 10:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy kobiet o 3. miejsce i finał EXPO Dome
2017-08-27 11:00 tenis stołowy debel kobiet ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Basketball Gymnasium
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn ćwierćfinał Taipei Arena
2017-08-27 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-27 12:00 lekkoatletyka skok o tyczce mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 12:00 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 1-4 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 12:00 siatkówka turniej kobiet o miejsce 5. National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 12:00 siatkówka turniej kobiet o miejsce 11. National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-27 12:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Army Academy R.O.C.
2017-08-27 12:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 12:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 17-22 National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 12:00 tenis stołowy debel mężczyzn ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 12:05 lekkoatletyka siedmiobój rzut oszczepem (grupa A) Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 12:10 lekkoatletyka 110 metrów przez płotki mężczyzn półfinały Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 12:20 lekkoatletyka trójskok kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 12:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round – półfinał (1 z 4) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-27 12:30 gimnastyka artystyczna wielobój drużynowy (5 obręczy) finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-27 12:30 lekkoatletyka 800 metrów mężczyzn półfinały Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 13:00 lekkoatletyka 3000 metrów z przeszkodami mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 13:00 tenis stołowy miksty finał Xinzhuang Gymnasium
2017-08-27 13:10 lekkoatletyka siedmiobój rzut oszczepem (grupa B) Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 13:30 lekkoatletyka 110 metrów przez płotki mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 5-8 Chang Gung
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn półfinał Fu Jen Catholic
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn półfinał Hsinchu County
2017-08-27 13:30 piłka nożna turniej mężczyzn o miejsca 5-8 New Taipei City
2017-08-27 13:30 piłka wodna turniej mężczyzn półfinał 1-4 Hsinhu County Natatorium
2017-08-27 13:30 wu-shu Sanda 52 kg kobiet ćwierćfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 13:30 wu-shu Sanda 52 kg mężczyzn ćwierćfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 13:30 wu-shu Sanda 60 kg kobiet ćwierćfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 13:30 wu-shu Sanda 60 kg mężczyzn ćwierćfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 13:30 wu-shu Sanda 70 kg mężczyzn ćwierćfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 13:30 wu-shu Sanda 80 kg mężczyzn ćwierćfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-27 13:45 lekkoatletyka pchnięcie kulą kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 13:50 lekkoatletyka 5000 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 14:00 siatkówka turniej kobiet o miejsce 9. National Tsinghua University Gymnasium
2017-08-27 14:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 9-16 Army Academy R.O.C.
2017-08-27 14:00 siatkówka turniej mężczyzn ćwierćfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-27 14:20 lekkoatletyka 4×400 metrów kobiet 1. runda Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 14:45 lekkoatletyka siedmiobój 800 metrów kobiet Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 15:10 lekkoatletyka 4×400 metrów mężczyzn wyścig 1 Taipei Municipal Stadium
2017-08-27 15:25 lekkoatletyka 4×400 metrów mężczyzn wyścig 2 Taipei Municipal Stadium