Uniwersjada 2017: Program 28 sierpnia

dzień godz. dyscyplina konkurencja etap miejsce
2017-08-28 03:00 badminton gry indywidualne 1/8 finału Taipei Gymnnasium
2017-08-28 03:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy par męskich 1. runda EXPO Dome
2017-08-28 03:00 wu-shu Daoshu mężczyzn eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 03:00 wu-shu Qingshu kobiet eliminacje Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 03:00 wu-shu Taijiquan kobiety finał Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 03:00 wu-shu Taijjian mężczyzn finał Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 11. Basketball Gymnasium
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 15. Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 7. Taipei Arena
2017-08-28 04:00 koszykówka turniej kobiet o miejsce 13. Tianmu Gymnasium
2017-08-28 04:00 tenis stołowy singiel kobiet 1. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 04:00 tenis ziemny debel kobiet finał Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:00 tenis ziemny debel mężczyzn finał Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:00 tenis ziemny mikst półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:00 tenis ziemny singiel kobiet półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:00 tenis ziemny singiel kobiet turniej pocieszenia – finał Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:00 tenis ziemny singiel mężczyzn półfinały Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:00 tenis ziemny singiel mężczyzn turniej pocieszenia – finał Taipei Tennis Center
2017-08-28 04:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round – o 3. miejsce (przegrany z 1. półfinału vs. przegrany z 2. półfinału) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-28 04:30 baseball turniej mężczyzn Super Round – półfinał (2 z 3) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-28 04:30 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 11. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 05:00 tenis stołowy singiel mężczyzn 1. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 05:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy par kobiecych 1. runda EXPO Dome
2017-08-28 06:00 piłka wodna turniej kobiet o miejsce 9. Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 06:00 tenis stołowy singiel kobiet 2. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej kobiet o miejsce 9. Basketball Gymnasium
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej męzczyzn półfinał Taipei Arena
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 21-24 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 06:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 21-24 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 06:30 tenis stołowy singiel mężczyzn 2. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 07:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Army Academy R.O.C.
2017-08-28 07:00 siatkówka turniej mężczyzn półfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 07:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 17-20 National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 07:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 5-8 National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 07:00 tenis stołowy singiel kobiet 3. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 07:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał 5-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 07:30 tenis stołowy singiel mężczyzn 3. runda Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 08:00 gimnastyka artystyczna wielobój indywidualny – I rzut (maczugi, wstążka) finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-28 08:00 sporty bilardowe Pool 9-bilowy par męskich ćwierćfinały EXPO Dome
2017-08-28 08:00 tenis stołowy singiel kobiet ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 08:30 tenis stołowy singiel mężczyzn ćwierćfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 09:00 badminton gry indywidualne ćwierćfinały Taipei Gymnnasium
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Basketball Gymnasium
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn półfinał Taipei Arena
2017-08-28 09:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 09:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 5-8 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 09:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 13-16 Army Academy R.O.C.
2017-08-28 09:00 siatkówka turniej mężczyzn półfinał National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 09:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 17-20 National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 09:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 5-8 National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 10:00 gimnastyka artystyczna wielobój indywidualny – II rzut (maczugi, wstążka) finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-28 10:00 piłka nożna turniej kobiet Mecz o brąz Fu Jen Catholic
2017-08-28 10:00 piłka nożna turniej kobiet o 11. miejsce Hsinchu County
2017-08-28 10:30 piłka wodna turniej kobiet półfinał 1-4 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 10:30 sporty bilardowe Pool 9-bilowy par kobiecych ćwierćfinały EXPO Dome
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej kobiet o miejsce 5. Basketball Gymnasium
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej kobiet Mecz o brąz Taipei Arena
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 5-8 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 11:30 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 5-8 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 11:30 siatkówka turniej kobiet Mecz o brąz National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 11:30 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Army Academy R.O.C.
2017-08-28 11:30 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 21. National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 12:00 lekkoatletyka skok wzwyż kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 12:00 piłka wodna turniej kobiet półfinał 1-4 Taipei Songshan Sports Center
2017-08-28 12:00 tenis stołowy debel kobiet półfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 12:10 lekkoatletyka 4×100 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 12:20 lekkoatletyka rzut dyskiem mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 12:30 baseball turniej mężczyzn Consolation Round – finał (wygrany z 1. półfinału vs. wygrany z 2. półfinału) New Taipei City Xinzhuan Baseball Stadium
2017-08-28 12:30 baseball turniej mężczyzn Super Round – półfinał (1 z 4) Taipei Tianmu Basbell Stadium
2017-08-28 12:30 gimnastyka artystyczna wielobój drużynowy (3 piłki, 2 wstążki) finał Taipei Nangang Exhibition Center
2017-08-28 12:30 lekkoatletyka 800 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 12:50 lekkoatletyka 4×100 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 13:00 lekkoatletyka skok w dal mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 13:00 tenis stołowy debel mężczyzn półfinały Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 13:15 lekkoatletyka 1500 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet o 9. miejsce Chang Gung
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet Finał Fu Jen Catholic
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet o 5. miejsce Hsinchu County
2017-08-28 13:30 piłka nożna turniej kobiet o 7. miejsce New Taipei City
2017-08-28 13:30 wu-shu Sanda 52 kg kobiet półfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 13:30 wu-shu Sanda 52 kg mężczyzn półfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 13:30 wu-shu Sanda 60 kg kobiet półfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 13:30 wu-shu Sanda 60 kg mężczyzn półfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 13:30 wu-shu Sanda 70 kg mężczyzn półfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 13:30 wu-shu Sanda 80 kg mężczyzn półfinały Hsinchu County Gymnasium
2017-08-28 13:35 lekkoatletyka 4×400 metrów kobiet finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej kobiet FINAŁ Taipei Arena
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-20 Basketball Gymnasium
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Hsinhu Municipal Gymnasium
2017-08-28 14:00 koszykówka turniej mężczyzn o miejsca 17-20 Tianmu Gymnasium
2017-08-28 14:00 lekkoatletyka 5000 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 14:00 siatkówka turniej kobiet Finał National Taiwan University Sports Center
2017-08-28 14:00 siatkówka turniej mężczyzn o miejsca 9-12 Army Academy R.O.C.
2017-08-28 14:00 tenis stołowy debel kobiet finał Xinzhuang Gymnasium
2017-08-28 14:35 lekkoatletyka 4×400 metrów mężczyzn finał Taipei Municipal Stadium
2017-08-28 15:00 tenis stołowy debel mężczyzn finał Xinzhuang Gymnasium