Uniwersjada – Kajakarstwo

K1 200 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Ignas Navakauskas (Litwa)

2. Manfredi Rizza (Włochy)

3. Oleg Kharitonov (Rosja)

4. Denis Ambroziak  

 

K1 500 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Fernando Pimenta (Portugalia)

2. Martin Schubert (Niemcy)

3. Victor Andrushkin (Rosja)

7. Bartosz Stabno

 

K1 1000 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Fernando Pimenta (Portugalia)

2. Aleh Yurenia (Białoruś)

3. Rafał Rosolski (Polska)

 

K2 200 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Yury Postrigay / Alexander Dyachenko (Rosja)

2. Miroslav Zaťko / Ľubomír Beňo (Słowacja)

3. Sebastian Szypuła / Dawid Putto (Polska)

 

K2 500 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Dzianis Zhyhadia / Vitaliy Bialko (Białoruś)

2. Paweł Szandrach / Mariusz Kujawski (Polska)

3. Evgenii Lukantcov / Dmitry Gudimov (Rosja)

 

K2 1000 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Paweł Szandrach / Mariusz Kujawski (Polska)

2. Vitaly Yurchenko / Vasily Pogreban (Rosja)

3. Mate Petrovics / Gergely Császár (Węgry)

 

K4 200 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Rosja

2. Ukraina

3. Polska

 

K4 500 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Rosja

2. Białoruś

3. Polska

 

K4 1000 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Rosja

2. Polska

3. Białoruś ; Węgry

 

C1 200 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Jevgenij Shuklin (Litwa)

2. Andrey Kraitor (Rosja)

3. Artsem Kozyr (Białoruś)

 

C1 500 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Jevgenij Shuklin (Litwa)

2. Sergey Yemelyanov (Kazachstan)

3. Andrei Bahdanovich (Białoruś)

4. Michał Kudła

 

C1 1000 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Tamas Kiss (Węgry)

2. Sergey Yemelyanov (Kazachstan)

3. Ilia Shtokalov (Rosja)

 

C2 200 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Viktor Melantev / Ivan Shtyl (Rosja)

2. Jaroslav Radoň / Filip Dvořák (Czechy)

3. Hleb Saladukha / Dzianis Makhlai (Białoruś)

6. Wiktor Glazunov / Jashua Drojetzki

 

C2 500 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Viktor Melantev / Ivan Shtyl (Rosja)

2. Jaroslav Radoň / Filip Dvořák (Czechy)

3. Tomasz Kaczor / Vincent Słomiński (Polska)

 

C2 1000 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Viktor Melantev / Ivan Shtyl (Rosja)

2. Jaroslav Radoň / Filip Dvořák (Czechy)

3. Tomasz Kaczor / Vincent Słomiński (Polska)

 

C4 200 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Rosja

2. Białoruś

3. Czechy

6. Polska 

 

C4 500 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Rosja

2. Ukraina

3. Uzbekistan

6. Polska 

 

C4 1000 M MĘŻCZYZN (szczegóły)

1. Ukraina

2. Rosja

3. Polska

 

K1 200 M KOBIET (szczegóły)

1. Natalia Podolskaya (Rosja)

2. Marharyta Tsishkevich (Białoruś)

3. Nikolina Moldovan (Serbia)

 

K1 500 M KOBIET (szczegóły)

1. Maryna Litvinchuk (Białoruś)

2. Edyta Dzieniszewska (Polska)

3. Milica Starović (Serbia)

 

K2 200 M KOBIET (szczegóły)

1. Volha Khudzenka / Maryna Litvinchuk (Białoruś)

2. Nikolina Moldovan / Olivera Moldovan (Serbia)

3. Natalia Proskurina / Anastasia Lavrova (Serbia)

7. Joanna Bruska / Paulina Wiewióra 

 

K2 500 M KOBIET (szczegóły)

1. Aleksandra Grishina / Marharyta Tsishkevich (Białoruś)

2. Natalia Lobova / Anastasia Lavrova (Rosja)

3. Nikolina Moldovan / Olivera Moldovan (Serbia)

7. Joanna Bruska / Paulina Wiewióra 

 

K4 200 M KOBIET (szczegóły)

1. Białoruś

2. Rosja

3. Hiszpania

4. Polska

 

K4 500 M KOBIET (szczegóły)

1. Białoruś

2. Rosja

3. Polska